bağırsaklarım yeterince çalışmıyor ne yapmalıyım:(

arkadaşlar bağırsaklarım düzenli çalışmıyor 3 gündür bbyük tuvalete çıkmadığımı farkettm..ama herhangi bi şişkinlik ağrı falan yok..diyette yapıyorum kilo vermeme engel olurmu önerilerinizi bekliyorum canlar

lahana nette okursan bağirsağa faydali nestle nefsit bir kase çok iyi veya acili bişeyler ye ve rezene ve yeşil çay iç

süt bende hazımsızlk yapıyor:KK43:( sütle karıştırmayıp yesem olurmu?bitki çayları da içiyorum artık düzenli olarak..bakalım

Son düzenleme:
aaaa tam bnm konum:) lisede çok çektim kabızlıktan,hergün sinameki içtim anca öyle çıkabiliyordum,tatile gitmeye korkuyordum sinameki içemem diye,bu böyle 5 yıl devam etti...çok üzülüyordum normal insanlar gibi yapamamaktan,ünide arkadaşlarım dalga geçiyordu artık,senin yapamadığını yapmaya gidiyorum diyorlardı:) ama taaki activia mı ne var onla karşılaşana kadar...kapıya gelmişler annem de bnm için almış..ya anne bn inanmam öyle şeylere dedim ve kızım dene dedi...denedim 14 gün boyunca yatmadan 1 saat önce aç karnına yedim... ama sabah karnım ağrıdığında ve wc ye gittiğimde çok şaşırdım...tabi başta az yapıodum ama rahatsız hissetmiodum derken 14 gün bitti vee işte asıl bundan sonrası önemli bakalım kendi başıma yapabilecekmiyim dedim ve inanılmaz 7 yıldır yapıyorum:))))))))) biraz b.k tan muhabbet oldu ama napiimm..yine de bol sıvı almaya çok yüklü yememeye gayret ediyorum..

şimdi tam mısır zamanı haşlanmış mısır ye kiloda yapmaz hem üstünede su iç yada kayısı şncşr ye üstüne su iç ve yahutta biberiye çayı iç buda kilo vermene yardımcı olur hemde tuvalete çıkmış olursun kolay kolay

X