Bahceci tup bebek

Bizden 18 aldılar neden acaba beş tane olduğu için mi senelik donduruyoruz dediğimiz için mi kafam karıştı kızdım biraz da şimdi bak
Bende 7 taneye 12 bın almışdılar aralıkda , bakım parası diyilen bir şey almadılar , ama dedıler kı gelen sene verceksın bakım parası yanı şimdi yok , belkı 12 bıne zam gelmiş 18 olmuş

Bende bir sonraki ay mehmet beyle görüşmeye gidicem canım amh düşük benim nasıl bir doktor memnun musun drdan klinikten
Evet cnm memnunum ama doktordan cok ilgi bekleme hiperaktif kendisi yerinde duramiyor ama isinde iyi asistani msjlara hemen donuyor klinik her kosulda arayip soruyor ben memnunum kaldim umarim sende memnun kalirsin 😘

Son düzenleme:
Evet cnm memnunum ama doktordan cok ilgi bekleme hiperaktif kendisi yerinde duramiyor ama isinde iyi asistani msjlara hemen donuyor klinik her kosulda arayip soruyor ben memnunum kaldim umarim sende memnun kalirsin 😘
İnşallah canım ya ilk tedavimde hayal kırıklığına uğradım 1 yumurtam toplanmıştı transfer olamamıştım bu sefer inşallah güzel olur herşey ben birşey daha soracağım canım görüşmeye giderken sperm testi(4ay önce) ve amh testi(1yıl önce yapıldı) götürcez ya güncel mi olması lazım tekrardan yaptırsak mı diye kararsız kaldık

İnşallah canım ya ilk tedavimde hayal kırıklığına uğradım 1 yumurtam toplanmıştı transfer olamamıştım bu sefer inşallah güzel olur herşey ben birşey daha soracağım canım görüşmeye giderken sperm testi(4ay önce) ve amh testi(1yıl önce yapıldı) götürcez ya güncel mi olması lazım tekrardan yaptırsak mı diye kararsız kaldık
Yani sanirim sperm testi isdemez heralde ama amh isdeyebilir gibi. Genelde enaz 6aylik felan olani kabul ediyolar ama yinede bilemiycem kuzum biz hic yapdirmadimjz icin biz direk orda yapdirdik zaten ama sen yinede once gotur yaninda yapdirmadan belki isdemez isderse ozmn yapdir bosa yapdirmis olma isdemiyede bilir

Bende bir sonraki ay onunla görüşmeye gidivem canım amh düşük benim nasıl bir doktor memnun musun drdan klinikten
Memnunum tedavim daha sonuçlanmadı transfer için hazırlanıyorum ilgi çok göstermiyor yani 5 dakika bile göremiyorsunuz ama hastane iyi memnunum güler yüzlüler asistanı falan mesajlara cevap veriyor hemen öneririm

Memnunum tedavim daha sonuçlanmadı transfer için hazırlanıyorum ilgi çok göstermiyor yani 5 dakika bile göremiyorsunuz ama hastane iyi memnunum güler yüzlüler asistanı falan mesajlara cevap veriyor hemen öneririm
İnşallah güzel sonuçlanır tedaviniz amh düşüklüğü mü vardı sizde de

X