Gelinbaşı ve Gelin Tacı Bahçelievler, Bakırköy, Küçükçekmece İçin Kuaför Yardımı...

roseeda

kelebeğimi bekliyorum.
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2009
375
1
arkadaşlar 2010 yazında istanbul'da düğünüm var hihoyyyt ama bir sıkıntım var.ben istanbul'da oturmuyorum.o yüzden sizlerin yardımına ihtiyacım var.malum gelinbaşı önemli.avrupa yakasında ve mümkünse saydığım yerlerde kuaför önerilerinizi bekliyorum.opuyorumnanaktan

arkadaşlar hiç kimse yok mu o civarda kuaföre giden bilmiyorumkismile azcık yardım lütfennnnn

benim sürekli gittiğim bi kuaför var bahçelievler'de basınsitesinde 350-500 arası 3 çeşit gelinbaşı paketi var..sefaköyde'de 2. şubesi var..istersen adını özelden söyleyebilirim..

canım ya sağol valla özele mesaj atarsan sevinirim.öneriye çok ihtiyacım var.

çok teşekkür ederim istanbul'a geldiğimde nişanlımı kolundan tutup gidecem oraya.başka şehirde düğün yapmak çok kötü oluyormuş.sayende en azından kafamda 1 tane şıkkım var. opuyorumnanaktan

çok teşekkür ederim canım.seninde herşey gönlünce olsun...

roseeda.. benim bakırköyde kuaförümm var . Daha uygun fiyata yapar canım. Hele bide tanıdık vasıtasıyla geliyorum dersen indirim garanti. 250 -200 makyajıda içinde ki bu fiyattan da düşebilir. Özele mesaj atamıyorum malasef mesaj sayımdan dolayı buraya ismini yazsam silinir mi acaba?

yasmene o kuaförün adresini verirsen çok sevinirim.gidip görüşürüm.bakırköy olması özellikle ilgimi çekti.sen bana ismini ve adresini verebilir misin?şmdien teşkkür ederim...

bende 2010 yazında evleniyorum rice etsem banada mail atar mısınız?hala istediğim gibi bir kuaför bulamadım.

Benim kuaförümde Bahçelievler de.
ısmi burdan yazmak yasaksa yazmıyım bende , şubeleri olan bir kuaför..

kızlar bende 27 haziranda evleniyorum, Eskiden çok kuaföre giderdim şimdi yapmayı öğrendim en azından fön çekiyorum, manikür yapabiliyorum.profesyonel olmasada kendimi idare ediyorum işim gereği.
Tabi bu arada ben kuaförümle tartıştım eskisi gibi hergün gitmediğim ve kendim yaptığım için. sadece saç kstirmeye gidiyodum oda tabi en kıymetli müşterisini kaybetti diye tirip attı.
Bende rest çektim ama kaldım ortada. şimdi düğün için mükemmel bir kuaför bulmam gerek.
bakırköyde oturuyorum benimde adres bilgilerine ihtiyacım var lütfen gönderebilirmisiniz arkadaşlar ?

canım ben sana bı kuafor ısmı solım ama gungorende bılmıyorum uzak kalırmı eger gıtme ımkanın varsa tavsıye ederım hıc pısman olmassın arkadaslarımın hepsının gelın saclarını yaptı ablamın yaptı benınmde nısan sacımı yaptı kadın harıka otesı ıstersen msj atarım bı gıdıp konusursun cokta pahalı degıll sanırım benımde hazıranda dugunum var bende oraya gıdıcem konusmadım henuz ne kadar fıyat bılmıyorum yanıı

X