Kayın konusundan sonra bir de görümce konusuyla geldim.Fikirlerinize ihtiyacım var.

Arkasında olsa ne olacak ki. Eşinize mi bakacak, parası mı var , gücü mü var? Abisine manevi olarak destek olmaya çalışmış güya. siz annesiyle, kardeşiyle, kuzeniyle birlikte yaşamak zorunda değilsiniz . hukuk sizden yana. görümceniz ne derse desin hiçbir önemi yok. Bu yüzden kafaya takıp kendinizi doldurmayın

Okunanız bitince buraya yazarsanız ben de size güleyim olur mu.😂
Düştüğünüz durum aşırı komik olacak çünkü😂
Ben burada herhangi bir sayfaya kimliğimiz belli olmasın diye eşimin ve benim nereli olduğumuzu bile yazmadım.İkimiz de Karadenizliyiz dedim.Nasıl aynı ilin köylüsü çıkacağız çok merak ediyor heyecanla bekliyorum hahahaj😂😂

Arkasında olsa ne olacak ki. Eşinize mi bakacak, parası mı var , gücü mü var? Abisine manevi olarak destek olmaya çalışmış güya. siz annesiyle, kardeşiyle, kuzeniyle birlikte yaşamak zorunda değilsiniz . hukuk sizden yana. görümceniz ne derse desin hiçbir önemi yok. Bu yüzden kafaya takıp kendinizi doldurmayın
Evet haklısınız.İnanın bana eşim de görümcem de kaynımda eşimin tüm sülalesi de şuradaki birçok insandan daha iyi kalpli daha doğru insanlar.Burada bazılarını gördükçe özel hayatımda çevremde böyle insanlar olmadığı için şükrediyorum 🙏

Okunanız bitince buraya yazarsanız ben de size güleyim olur mu.😂
Düştüğünüz durum aşırı komik olacak çünkü😂
Ben burada herhangi bir sayfaya kimliğimiz belli olmasın diye eşimin ve benim nereli olduğumuzu bile yazmadım.İkimiz de Karadenizliyiz dedim.Nasıl aynı ilin köylüsü çıkacağız çok merak ediyor heyecanla bekliyorum hahahaj😂😂
Simdi bir kac arkadas özelden beni uyardı siz konusunda ,hoşcakalın😆

Cevir kazi yanmasin

Simdi bir kac arkadas özelden beni uyardı siz konusunda ,hoşcakalın😆
Sizi kendi yorumunuzla uğurluyoruz o zaman çevir kazı yanmasın 😂😂
O arkadaşlarınız (zaten arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim ) beni itham ettiğiniz birçok şeyi yapan ama utanmadan insanlara parmak kaldıra kaldıra ders vermeye yeltenenlerden oluşuyor.Utanmadan insanlarla dalga geçen tipler…
Birisi yazmıştı hatta köylü biriyle evleniyorsunuz sonra da neden böyle şeyler beni buluyor diyorsunuz beni asla böyle şeyler bulmaz mesela diye yukardan yukardan konuşuyordu😂😂Onun da buraya konu açtığı günleri göreceğiz.😂Onlar insanları aşağılarken bişey yok ben aşağılamazken çok şey var aynen aynen..

Arkadaşlarınıza çokça selam.Beni izlemeye devam etsinler ama uzaktan 😂

lattesizkitapsiz lattesizkitapsiz adlı kullanıcıya da arkadaşlarınız gerekli uyarıları yapsınlar lütfen tüm yorumlarıma teker teker beğenmedim atıyor 😂😂
yoo tüm sayfaları okuyorum beğendiklerimi beğeniyorum , begenmediklerimi beğenmiyorum.
hepsine beğenmedim atmıyorum.
akşam aktivitem olarak bunu seçtim , sanırım bu konuda kimseye hesap vermek zorunda değilim

Bu hep mi yapılıyor ?
Yani olmayan şeyleri yaşanmış gibi düşünüp yorum yapmaktan bahsediyorum.
Ben kimsenin ağzını aramadım!!

Onlara beni ne kadar kötülediği için değil benim görümceye sözlerinden dolayı sinirli olduğumu bildiği için bana teklif edemiyor çünkü bana şöyle dedi böyle dedi ben onun yanına gider miyim dememden korkuyor daha önce benzer bişey olmuştu çünkü.

İstediğiniz tarafla empati kurup yorum yaparsınız ben de istediğim yorumu beğenir istemediğimi beğenmem ya da işime geleni beğenir işime gelmeyeni beğenmem herkes Özgür
sonra bize gelince gereken uyarı yapılsın ama.

sonra bize gelince gereken uyarı yapılsın ama.
😂😂
Hayır ben sizin şahsınıza bi yorum yapmadım.Konu çok başka…Ve çooook uzun..
Şöyle söyleyim ben de zamanında bazı yorumları beğenmedim diye kötü biri ilan edildim sonra ben de sizin gibi istediğim yorumu beğenmem size ne dedim..Sen bizi kendi zeka seviyende mi sanıyorsun bilerek yaptığını biliyoruz flan dediler.Ama onlar asla insan aşağılamazlar…
Şimdi az önce başka arkadaşa da uyarı yapmışlar o kullanıcıya bulaşma diye… yakında size de uyarı gelebilir onlardan diye söyledim yoksa benlik bi durum yok istediğiniz yorumu beğenin istediğinizi beğenmeyin kime ne 🤷‍♀️

X