Gelinbaşı ve Gelin Tacı Bahçelievler, Bakırköy, Küçükçekmece İçin Kuaför Yardımı...

haa bu arada kızlar makyaj konusundada superlerrr ısteyenlere ısmını yazımm bı gıdıp baksınlarr konussunlarr

haa bu arada kızlar makyaj konusundada superlerrr ısteyenlere ısmını yazımm bı gıdıp baksınlarr konussunlarr

canım kaliteli biryer olsun istiyorum ben, nişanda saçım düşmüştü nişanın ortasında toka buldum diğer saçı yapılı olan kızlardan söktüm ve kendi saçıma taktım. o yüzden şimdi dikkatli davranmak istiyorum.
adresini yazarsan sevinirim. özeldende atabilirsin farketmez

canım ben kendı adıma konusuyorum superler kıı benım sacım seyrektır o sacı bıle super yaptı kadın yerını solım gungorende ılgı hastanesının karsısında rose kuafor dıye bı yer nurten sahıbı ondan baskasına yaptırmaa hepsı ıyı ama asıll profosyonel olan o once bı gıt modellerı gor konus prova yaptırısın olmassaaa ama pısman olmassın yanı hatta bende martta gıdıp randevu alıcam hazıranın 12 sı benımde dugunumm

canım ben kendı adıma konusuyorum superler kıı benım sacım seyrektır o sacı bıle super yaptı kadın yerını solım gungorende ılgı hastanesının karsısında rose kuafor dıye bı yer nurten sahıbı ondan baskasına yaptırmaa hepsı ıyı ama asıll profosyonel olan o once bı gıt modellerı gor konus prova yaptırısın olmassaaa ama pısman olmassın yanı hatta bende martta gıdıp randevu alıcam hazıranın 12 sı benımde dugunumm

Canım çok sağol, anladığım kadarıyla bayan kuaför,makyajıda aynı kişi yapabiliyormu ?veya aynı yere güvenilebilirmi ?
Çünkü ben düğün günü ordan çık oraya git ordan oraya istemiyorum.

canım makyajıda sacıda aynı kadın yapıyo bıde erkek var onun odası ayrı oda cok gusel ama kesınlıkle nurten derım ben bızım butun aılenın kızlarını evlendırdı valla kusursuz makyaj yapıyo keske resım gsterme ımakanım olsaydıı ama ınan pısman olmassın yınede sen ılk once bı gıt konus ve prova yaptır ama kadın prova bıle yapmıyo gerek duymuyo benımde ıkıtane dugun olcak tekı trabzonda kara kara dusunuyorum napcam dıye ıstnbuldakı hıc umrumda degıl nurten abla super cunku ama trabzonda maymuna ceırıcekler dıye cok korkıyorum saclarım az cunku keske banada bırı dese su kuafor super dıye sen sanslısın bence ben cıktım karsına :):):)

canım makyajıda sacıda aynı kadın yapıyo bıde erkek var onun odası ayrı oda cok gusel ama kesınlıkle nurten derım ben bızım butun aılenın kızlarını evlendırdı valla kusursuz makyaj yapıyo keske resım gsterme ımakanım olsaydıı ama ınan pısman olmassın yınede sen ılk once bı gıt konus ve prova yaptır ama kadın prova bıle yapmıyo gerek duymuyo benımde ıkıtane dugun olcak tekı trabzonda kara kara dusunuyorum napcam dıye ıstnbuldakı hıc umrumda degıl nurten abla super cunku ama trabzonda maymuna ceırıcekler dıye cok korkıyorum saclarım az cunku keske banada bırı dese su kuafor super dıye sen sanslısın bence ben cıktım karsına :):):)

çok teşekkür ederim canım mutlaka gidicem. En azından ben şimdi fön çektirmeye diye giderim zaten anlarım bayanssulusmile

evet canım mantıklı bı gıt ortama bak ama nurten dıye bı bayan var ısın ustası o onadan baskasına yaptırmaa ıstersen soleyebılırsınde tavsıye uzerıne gelıyorum falan dıye konus kadın cok ıyı bırı opuyorum hayatım ınsallah sende bende cok gusel oluruzz

evet canım mantıklı bı gıt ortama bak ama nurten dıye bı bayan var ısın ustası o onadan baskasına yaptırmaa ıstersen soleyebılırsınde tavsıye uzerıne gelıyorum falan dıye konus kadın cok ıyı bırı opuyorum hayatım ınsallah sende bende cok gusel oluruzz

Teşekkürler tatlım yardım için. İnşallah:teytey::nazar:

yasmene o kuaförün adresini verirsen çok sevinirim.gidip görüşürüm.bakırköy olması özellikle ilgimi çekti.sen bana ismini ve adresini verebilir misin?şmdien teşkkür ederim...

Tatlım kusura bakma düğün telaşı sardı ne zamandır gelmiyordum siteye. Özelden atıcam adını yerini bende orada yaptırcam ...

Canım 200 civarı yaapr hatta pazarlık yap. Uzun yıllardır bu işi yapıyor. Murat abi anlayışlı ve ılımlıdır.

Bakırköy ç.tesi pazarını biliyosundur kesin. Pazara giderken mağalar var onların karşı sokağını gir biraz yürümen lazım 8 çok az manav falan onu geç ileride sol 'da Mrat kuaför var.

Hemen karşısında daha lüks bir kuaför var hatta ondan da fiyat ama orası biraz tuzlu diye biliyorum

evet buda özelden mesaj atamadığımın bir kanıtı. Olsun herkes görsün boshayallersmile

[B]Kızlar öğrenmek istediğinz bişiler olur ise özelden de yazın çünkü düğün telaşı kk'ya giremeyebiliyorum. arada bir kıpraştırın yane beni... Öptüm cicişler[/B]

kızlarr selamm. temmuzda düğünüm var.
avrupa yakasında gelin başı ve profesyonel makyaj ve kına için de gidebileceğim kuaför arıyorum.
nişanımda saçım ve makyajım içime sinmedi. beni prensesler gibi yapsın, bambaşka yapsın istiyorumm:))
tavsiyelerinizi ve fiyatları konusunda yardım ri:asigim:ca ediyorum... :)

X