Bahçemden fikirler :)

Ben de balkonumda çiçek yetiştirmeye çalışıyorum fide ve tohumlar aldım diktim ancak kış sonu başlasam daha iyi olacaktı farkındayım yine de hevesle başladım.

olurlar yine :) bazıları biraz bodur kalabilir, ama bol su ve bol güneş cinsine göre bazı tohum ve fideler hemen büyüyebilirler

Ben geçen sene gelmiştim Fethiye'ye kaya köyü falan hep gezmiştim. Gerçekten harika bir yerde yaşıyorsunuz. Bahçenize bayıldım. Otelinizin ne kadar güzel olduğunu tahmin bile edemiyorum.. Bayılıyorum butik otellere. Daha sıcak ve samimi buluyorum.

Bu arada muğlalıyım:) diktiğim tohumlar filizlenmeye başladı heyecanla bekliyorum.Geçen ay bonsai ağaç tohumu almıştım 3 tane gönderdiler diktim 1 hafta içinde 10 cm oldular nasıl sevindim ama kargalar yemişler koparmışlar güzelim ağacımın filizini:KK43: tekrar alıcam tohum.Bonsai ağaç tipleri de çok hoşuma gidiyor.Ancak benim favorilerimin arasında ilk sırada lisianthus(lalegül) var.Muhteşem çiçekler saksıda yetiştirmeyi deneyeceğim bizim buaralarda bu çiçeklere liseli kızlar diye isim bile takmışlar söylemesi zor diye:)) lisi desek daha hoş olacak sanki:) ilerde bir gün inşallah lisilerle sarılmış bir bahçem olur.

Bayildim muthis huzurla oturun hayalimdeki bahce birgun kismet olur insallah ozelden butik otelinizi gonderebilirmisiniz eger resmi siteniz varsa bakmak isterim bu huzurlu yere tatile gelmek isterim :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu arada muğlalıyım:) diktiğim tohumlar filizlenmeye başladı heyecanla bekliyorum.Geçen ay bonsai ağaç tohumu almıştım 3 tane gönderdiler diktim 1 hafta içinde 10 cm oldular nasıl sevindim ama kargalar yemişler koparmışlar güzelim ağacımın filizini:KK43: tekrar alıcam tohum.Bonsai ağaç tipleri de çok hoşuma gidiyor.Ancak benim favorilerimin arasında ilk sırada lisianthus(lalegül) var.Muhteşem çiçekler saksıda yetiştirmeyi deneyeceğim bizim buaralarda bu çiçeklere liseli kızlar diye isim bile takmışlar söylemesi zor diye:)) lisi desek daha hoş olacak sanki:) ilerde bir gün inşallah lisilerle sarılmış bir bahçem olur.

Geç cevap yazdığım için kusura bakmayın.
Liseli kızlar espiriliymiş. İnşallah dilediğinizce bir bahçe olur :KK15:

Olan var olmayan var: ( Hafiften gözüm kalır oldu, Maşaallah, Subhanallah, Barekallah...:)
Allahu tealanın nasiplendirdiği şanslı kullarındansınız. Hakkını vererek huzurla yaşamak nasip olsun.

X