Bahçemden fikirler :)

Ay harika bayildimmmmm :)) evin bahcenin icindemi yoksa bole bi arsaniz mi var? Eger evniz icndeyse harika otesi :))) gule gule oturun gezin dinlenin hormonsuz meyveler yiyin insllahhh :))

___dega___

Canım, burası bizim kocamla işlettiğim butik otel, reklam olmaması için özel mekanların fotoğrafını çekmiyorum. evimiz 10 dakika yürüme mesafesinde, ama tüm günümüz neredeyse bu bahçede geçiyor, o yüzden burası evimiz sayılır :)

Canım, burası bizim kocamla işlettiğim butik otel, reklam olmaması için özel mekanların fotoğrafını çekmiyorum. evimiz 10 dakika yürüme mesafesinde, ama tüm günümüz neredeyse bu bahçede geçiyor, o yüzden burası evimiz sayılır :)

Evet anladim gelmek lazim orayaaa ama yurt disindyaim malesef:KK43: neyse ilerde insllah olur :) masallah tekrar nazar degmsinnn

___dega___

meyve ağaçları arasından

$_DSC7983_k.jpg

aslında yeni fotoğraflarını çekip koymam lazım, ama iyice ağırlaştım, karnım burnumda... şuan bahçe giderek daha da güzelleşiyor

Ben de balkonumda çiçek yetiştirmeye çalışıyorum fide ve tohumlar aldım diktim ancak kış sonu başlasam daha iyi olacaktı farkındayım yine de hevesle başladım.

X