Bahçemden fikirler :)

ya bayıldım vallahi ne kadar şanslısınız. inşallah bir gün bizimde böyle bir bahçemiz ve evimiz olur.... maşallah...

hüsn-ü yusufum
$S6300436_küçük.jpg

kadife çiçeği
mart ayında tohumunu ektiğim çiçek anca kendine geliyor. domates fidelerinin yakınına ekerseniz sebzenin böceklenmesine mani olur

$DSC_9042_küçük.jpg

Merhaba arkadaşlar bahçe fotoğraflarını görünce aklıma geldi. gardena facebook sayfası https://www.facebook.com/Gardena.Turkiye?fref=ts selfie yarışması düzenliyor. Terasında, balkonunda ya da bahçende çiçeklerinle selfie çekip yolluyorsunuz. Ödüllü ama ödül ne bilmiyorum.eglenceli olabilir :):KK55:

Hanbahçe, çok güzelmiş bahçen. Darısı biz istanbulda koca koca blokların arasında bir şeyler yeşirtmeye çalışanların başına.. Fethiyedeymiş yerin. Agaclar.nette sahire/fethiye çaykenarı köyü diye bir sayfa var. Dikkatini çekti mi bilmiyorum. Müptelasıyım. 1 yıldır fethiyede kendine sıfırdan bir hayat kurmaya çabalayan bir çift.

Sen devamlı orada mı yaşıyorsun, yazlık olarak kullandığın bir yer mi? Evinin resmini göremedim yoksa sadece hobi bahçesi mi merak ettim :)

Son düzenleme:
Ay harika bayildimmmmm :)) evin bahcenin icindemi yoksa bole bi arsaniz mi var? Eger evniz icndeyse harika otesi :))) gule gule oturun gezin dinlenin hormonsuz meyveler yiyin insllahhh :))

___dega___

Hanbahçe, çok güzelmiş bahçen. Darısı biz istanbulda koca koca blokların arasında bir şeyler yeşirtmeye çalışanların başına.. Fethiyedeymiş yerin. Agaclar.nette sahire/fethiye çaykenarı köyü diye bir sayfa var. Dikkatini çekti mi bilmiyorum. Müptelasıyım. 1 yıldır fethiyede kendine sıfırdan bir hayat kurmaya çabalayan bir çift.

Sen devamlı orada mı yaşıyorsun, yazlık olarak kullandığın bir yer mi? Evinin resmini göremedim yoksa sadece hobi bahçesi mi merak ettim :)

çok teşekkürler, inşallah herkese kısmet olur. Burası bizim kocamla işlettiğimiz butik otel, evimiz de hemen 10 dakika yürüme mesafesinde. hemen hemen tüm günümüz burda geçiyor, o yüzden evimiz sayılır burası da:)

restoran, ev, havuz veya diğer özel mekanları özellikle reklam olmaması için çekmiyorum.

gönderdiğin web sayfasına şimdi bakıyorum. dediğiniz kişiyi de buldum. hikayesi çok hoş. inşallah tanışma fırsatı bulabiliriz.

X