Bakalim Beğenecek Misiniz?

siyah papatya

Guru
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2007
428
18
Beyaz Atlı Prens
Bir Dönem Türkiyemde beyaz atlı prens namı ile ünlenmis bazı Yıldo isimli sahışın başına gelmiş bir olay bu; kahramnımız her zaman ki gibi ukala tavırları ile dinleyici telefonları ile dalga geçiyo ta ki bi amca arayıp adını söyleyene kadar amcam adını Fenasi olarak söylüyor. Tabi Yıldom, kefalim hemen dalga geçmeye başlıyo, hehe hööö böyle isim mi olur diye, ay ne komik falan filan amcam altan alıyo neyse sonra yıldom amcamın soy adını söylüyor Kerim, yıldo atlı heho hee FENASİKERİM bey sonra tabi höö ben ne dedim tabi hemen reklam arası.........
Kedi Olayı
Bikac arkadas arabalari ile yolda giderlerken, kotu sans bu ya, bir kedi arabanin onune atliyor, bunlar da kediye "küütT!" diye carpiyorlar, hemen iniyorlar, bakiyorlar ki yolun kenarinda bir kedi hoplayip zipliyor, "ulan" diyorlar, uzuluyorlar, "bari can cekismesin, oldurelim" diyorlar.. Arabaya bakiyorlar, bi beyzbol sopasi var.. Aliyorlar sopayi basliyorlar kediye vurmaya.. O sirada kenardaki binada bir kadin olayi goruyor ve basiyor cigliklari, "ne yapiyorsunuz kedime! Niye vuruyorsunuz? hayvan dusmanlari!... #%@@$ (Kalay)".. adamlar olayi kadina anlatmaya calisiyorlar, ama kadin aciklama dinleyecek durumda degil, feryat figan... Kadin polis cagiriyor, sans bu ya hemen polis geliyor (Demekki yabanci bi ulkede geciyor olay!!..).. Geliyor polis, "Napiyonuz siz bakiiim?" diyor.. Adamlar da anlatiyorlar.. "Kediye carptik, can cekisiyordu, acidik, can cekismesin dedik, sopa ile oldurduk". diyorlar.. Polis de "nerden belli kediye carptiginiz, ispat edebilir misiniz?" diyor.. adamlarda, "Ummm, nasil ispat edelim" felan derken.. "aaa!" diyorlar, "kediye carptiysak arabanin uzerinde kan izleri felan vardir herhalde, gelin memur bey, arabaya bakalim, kan izi herhalde ispatimiz olur"... "tamam" diyorlar, arabaya gidiyorlar... Bakiyorlar: Arabanin onune yapismis, pestili cikmis bir KEDi!.
Babamız
Sayin Cumhurbaskanimiz Suleyman Demirel'in sair bir tarihte başbakan olarak duzenledigi bir basin toplantisindan aynen aktariyorum,
-Ege bir yunan golü deeldir.
-Ege bir Turk golü de deeldir.
-Binanaleyhh Ege bir gol deeldir..

Hastahane
Adamin biri sidddetli ishal sikayetiyle İstanbul Çapa Hastanesine basvurur... Islemleri devam ederken karisan kagitlar sonucunda adami psikiyatri servisine havale ederler.. Aradan 15 gün geçip taburcu olma günü gelince arkadasi bizim adami karsilamaya gelir.. "Nasil oldu geçti mi ishal ?" der arkadasi.. Bizimki ise : "hayir geçmedi ama artik takmiyorum"

X