Bakanlığın ders kitapları kadınlardan itaat istiyor

Bu arada sanırım seçmeli din derslerini benim kadar destekleyen yoktur, bu tip konularda yıllardır bunu yazarım, kesinlikle olmalı diye Kuran olsun Peygamberin hayatı olsun, ama manevi dersler olduğu için hazırlarken çok dikkatli olunmalı, çocuklarda yanlış algılara yol açmamalı, kendimi açıklamak istedim, bu konular hep tartışmayla sonuçlandığı için.

Son düzenleme:
IMG-20170910-WA0006.jpg
IMG-20170910-WA0007.jpg
IMG-20170910-WA0009.jpg
IMG-20170910-WA0010.jpg
IMG-20170910-WA0011.jpg
IMG-20170910-WA0012.jpg
IMG-20170910-WA0013.jpg
IMG-20170910-WA0014.jpg

Bu da lise temel dini bilgiler ogretim programi. Evlilikle ilgili bir bölüm var evet ama kitap henüz muhtemelen basılmadi bile o yüzden içeriği nedir ne anlatır bilemiyorum.

Bu da lise temel dini bilgiler ogretim programi. Evlilikle ilgili bir bölüm var evet ama kitap henüz muhtemelen basılmadi bile o yüzden içeriği nedir ne anlatır bilemiyorum.

emeklerin için teşekkür ederim canım, öğrencilere emeklerin içinde tabii:)

emeklerin için teşekkür ederim canım, öğrencilere emeklerin içinde tabii:)

Rica ederim canım ne demek görevimiz :) ayrıca dinimizin işin ehli olan kişilerce devlet gözetimiyle öğretilmesi gerekliliğine ben de katılıyorum. Yoksa hurafelerle menkıbelerle insanların aklını bulandıran merdiven altı din istismarcıları istediği gibi at koşturacaktır...

Rica ederim canım ne demek görevimiz :) ayrıca dinimizin işin ehli olan kişilerce devlet gözetimiyle öğretilmesi gerekliliğine ben de katılıyorum. Yoksa hurafelerle menkıbelerle insanların aklını bulandıran merdiven altı din istismarcıları istediği gibi at koşturacaktır...

kesinlikle hemfikiriz

İyi ki okuduk mezun olduk da üniversitedeyiz. Kardeşlerim de bu yıl üniversiteli oldu. Yeni nesile ve ailelere Allah kolaylık versin. Artık özel okul şart olmaya başladı.

Ne guzel siyasal islamcilarin hayali gercek oluyor.

Ebevynlere iş düşüyor desenize. Keşke Peygamberimizin karısına olan davranışlarıda yazsalardı. Erkekler de bilinçlenselerdi. Yazarlamı hiç.

Hayat bilgisi kitapların da Atatürkü anlatan sayfa sadece 6 sayfacık.

X