Saç Rengi ve Saç Boyama Bakar mısınız kızlar_*

Sedaa_ca

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2009
21
0
32
Daha önce konu açıldıysa afedersiniz..Arkadaşlar benim saçlarımda çikolata kahve var...Fakat ben thalianın şu resimdeki saçları gibi istiyorum...Hangi renk yada kuaföre anlatırken ne demeliyim...Çünkü direk resmi götürürsem bilgisiz oldugumu anlayacaktır kaydirigubbakcemile3

my.php

Son düzenleme:
Peki ben bu rengi evde elde etmeye çalışsam hangi markayı önerirsiniz:\ ve saçıma açma işlemi uygulamam gerekiyor mu? Eger gerekiyorsa palettenin yogun açıcılarını felan duydum nasıl kullanılıyor :\ Çok oldum ama idare edin mafoldumben

Benimde saçım çikolata kahveydi ama yaklaşık 2 sene filan üst üste boyaya boyaya çok koyu bir çikolata kahveydi. Bu sene sıkıldım artık açtırıp bakır yaptırmak istedim. İlk önce açık kumral aldım evde boyadım, sadece diplerden çıkan kendi saçım biraz açıldı. Sonra palett renk açıcı boyadan aldım hemde 2 kutu... Ama oda sadece diplerdeki uzayan kendi saç rengimi açtı. En sonunda kuaföre gittim ve açıcıyla açıldı saçlarım. Çikolata kahveyi evde normal boyayla açabileceğini düşünmüyorum ancak iyi ve güvendiğin bir kuaföre açtır. Renk küllü orta kumral gibi duruyor, aralardaki yansımalar gölgemi yoksa ışıkdanmı anlayamadım. kaydirigubbakcemile-tatlicadiarzu-

Benimde saçım çikolata kahveydi ama yaklaşık 2 sene filan üst üste boyaya boyaya çok koyu bir çikolata kahveydi. Bu sene sıkıldım artık açtırıp bakır yaptırmak istedim. İlk önce açık kumral aldım evde boyadım, sadece diplerden çıkan kendi saçım biraz açıldı. Sonra palett renk açıcı boyadan aldım hemde 2 kutu... Ama oda sadece diplerdeki uzayan kendi saç rengimi açtı. En sonunda kuaföre gittim ve açıcıyla açıldı saçlarım. Çikolata kahveyi evde normal boyayla açabileceğini düşünmüyorum ancak iyi ve güvendiğin bir kuaföre açtır. Renk küllü orta kumral gibi duruyor, aralardaki yansımalar gölgemi yoksa ışıkdanmı anlayamadım. kaydirigubbakcemile-tatlicadiarzu-

aman benimde kahveydi saçım açtırayım dedim bide bitkisel boyayla kuaförde olduğu halde çatır çatır yandı saçlarım psikolojim bozuldu resmen yeni yeni düzelio şükür ..önceden röfleydi saçım deli gibi kahve yaptım geri döneyim derken kel kalıyodum allahtan saçım sağlammış offfff gitti saçlar kestirdim kısacık kaldı bide üstüne valla ben tövbe ettim kızlar en iyisi boyadan iice arınınca saç mümkün olduğunca doğal saça açıcı uygulamak ben beklicem boyadan kurtulana kadar artık gerçekten gözüm korktu ...............kuaförüm kötü diye düşünürseniz yıllardır bana röfle yapan insan güvenirim her koşulda ama yapmayalım diye uyardı beni dinlemedim al sana işte :KK43:

hmm çok teşekkür ederim kızlar ilginize ben en iyisi güwenebilecegim bi kuaför arayışına gireyim :)

bence bu küllü kumral ama saçları önceden sarı olduğundan saçlarının 2 renk gibi olmuş

Hmm benim saçım çikolata kahve ama aktıgı için önceki bakır rengine döner gibi duruyor...Ben papatya suyuyla yıkasam bi süre boyası gitse öyle boyasam olur mu :\

Ya arkadaşlar ben bu remi direk götürdümn bana dediki henüz 18 yaşındasın çok yaşlı rengi bu dedi:S bende o an karar degiştirdim geri döndüm ama eger izlediyseniz KUTSİ: aynadaki yüzünün karşılıgı benim ve BAHA:firari kliplerindeki o iki kızın saç rengi çok güzel fakat nette yok hatta nette izledigimde renk bir tuhaf:S tv de izleyen arkadaşlar ne renk oldugunu söyleyebilir mi

Bence de canım, böyle bir değikişliği ancak kuaförde yaptırabilirsin.. Yoksa yanılma ihtimalin çok yüksek.. yerimseniben

X