Bakımlı olamamak

YouTube videoları var bir kaç kendini güzel zanneden sürekli bakım kıyafet paylaşan hesaplar var takip edin öğrenirsiniz

YouTube videoları var bir kaç kendini güzel zanneden sürekli bakım kıyafet paylaşan hesaplar var takip edin öğrenirsiniz
ay yok ogrenme gibi istegimde yok benim hrrkes buna sasiriyo nasil heves etmiyorsun diye yok edemiyorum alisveris yapmak bana zulum gibi nefret ederim icin ölmüs diyorlar hic dogmamiş ki ölsün ne bileyim bende boyleyim

Düzleştirici etkili keratin ürünlerinde kansorejen madde var formaldehit. Kullanılmamalı o yüzden. Ama koyundan elde edilen saf keratin de var . Onun hiç bir zararı yok. Düzleştirmiyor fakat saça müthiş bakım yapıyor kendine getiriyor.

Evet sadece keratin olursa çok güzel

ay yok ogrenme gibi istegimde yok benim hrrkes buna sasiriyo nasil heves etmiyorsun diye yok edemiyorum alisveris yapmak bana zulum gibi nefret ederim icin ölmüs diyorlar hic dogmamiş ki ölsün ne bileyim bende boyleyim
İnanin alış veriş konusunda şu an bende sizin gibiyim. Şu an bir AVM ye gidip alış veriş yapmak gözümde bir dağ gibi büyüyor Nerden nasıl baslayacagimi bilmiyorum çünkü.

İnanin alış veriş konusunda şu an bende sizin gibiyim. Şu an bir AVM ye gidip alış veriş yapmak gözümde bir dağ gibi büyüyor Nerden nasıl baslayacagimi bilmiyorum çünkü.
Ben hayat boyu boyleydim amaan bosverin be Allah n yarattgi halimizle guzeliz zaten. Sadece ihtiyac oldugu durumlarda zoraki biseyler alirim . ondada denemem bakmam bedenimden cok cok bol giyinirim zaten bakarim buyuk a tamam olur bu yeter der cikarim kombin falan hak getire

Ya sizi okurken bile boyle garip bir enerji çekilmesi yaşadim bir his oldu. İnsan sinir oluyor. Tam bir tetikleyici haliniz var yoga yaptim az once bir tur daha yapasim geldi resmen.

Ya sizi okurken bile boyle garip bir enerji çekilmesi yaşadim bir his oldu. İnsan sinir oluyor. Tam bir tetikleyici haliniz var yoga yaptim az once bir tur daha yapasim geldi resmen.
Ya cok uzuldum boyle hissetmenize Allah allah ya niye bole oldu ki bilemiyorum demek yakinimda olsaniz surekli bana maruz kalsaniz neler olur

Ya cok uzuldum boyle hissetmenize Allah allah ya niye bole oldu ki bilemiyorum demek yakinimda olsaniz surekli bana maruz kalsaniz neler olur

Evet bu hallerinizi gorsem ustumu yirtasim gelirdi.
Oyle cok süslü biri de değilim ama sizin derecenizde kimseyi gormedim etrafimda, genç yaşta olanlar içinde yani.

Evet bu hallerinizi gorsem ustumu yirtasim gelirdi.
Oyle cok süslü biri de değilim ama sizin derecenizde kimseyi gormedim etrafimda, genç yaşta olanlar içinde yani.
Haha bana gore bu kadar abartilacak bi mesele degil yahu 26 yasindaym 18 yasindayken de ayniydim simdide ayniyim Bende boyle seviyorum napayim ya. Hic ilgimi cekmiyor boyle seyler . Erkek ruhluyum galiba. Suslenmek filan ne bilim uf benide dusuncesi yoruyor hayattan sogutuyor Ha soyle soyleyim almayi bakimi falan sevmiyorum anlamiyorum diye evde diz izli pjamayla dolanmiyorum zaten tesetturluyum bol giyiniyorum ama evde giydgm bol salas seylerle disarida cikarim hic cekinmeden . Etrafimn zoruyla kasimi aldilar hadi yapin bari esime yazik oda napsam guzelsin diyor zaten ona degisiklk olsn dedim ama biri karismaynca ona bile dokunmuyorum Sandiginizdan daha fenayim Allah sizin karsiniza benim gibi birini cikarmasin . Etrafmdakilerde gicik oluyor bana ama sizin kadar cildiran olmadi henuz

neden tüm işler sizde ev ve çocuk bakım ? hafta içi kocanız da yardım etse haftasonu babası ilgilense sizde istediğiniz herşeyi yaparsınız. çocukların sizle vakit geçirmeye hakları istekleri varsa babalarıyla olmaya da var hatta sizi sürekli gördüklerinden babaya daha çok ihtiyaçları var gibi görünüyor

bu haftasonu babası baksın etkinlik yapılacak bir sürü avm var veya sinemaya götürsün ya da evde pijama partisi yapsınlar sizde çıkın biraz alışveriş kuaför . yalnız kalmaya da ihtiyacınız var sizin en önce hayatınızı düzene koymaya ihtiyacınız var .

Ha ben tesetturlu oldugunuzu dusunmemistim. Tamam cildirmaktan vazgectim simdi ama bir tık enerji cekilmesi olur yine.

Ha ben tesetturlu oldugunuzu dusunmemistim. Tamam cildirmaktan vazgectim simdi ama bir tık enerji cekilmesi olur yine.
ha evet tesstturlu olmaktan kaynakli makyajdir bakimdir bunlardan zaten uzak duruyorum tesetturun onemine istinaden cok bol giyiyorum . burasi ayri ama tesetture girmedende oyleydim yani hic olmadi o istek. Esime karsida yapmiyorum ekstra bisey normal karsiliyorum hep. Sac dokulmesine yag kullanmaktan acizim. Siz cildirmaya devam yani ayniyim enerjinizi ceke ceke bi oldum ay gicik olmanizida niye beni bu kadar guldurdugunude anlamadim

Tamam gidip kendi saçlarimi yaglayacagim bu hirsla.

Formaldehit içermeyen iki ürün aldım biri serum diğeri bakım kremi hiç işe yaramadı işe yarayan bir ürün varmı bildiğiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…