Bakımlı olmak istiyorum yardım :)

35mavi_siyah35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2011
324
62
Arkadaşlar merhaba.Sizden yardım almak istiyorum. 26 yaşındayım.Çok salaş bir insanım.Rahatına düşkün süsü çok ön planda tutmayan birisiyim.Makyaj olarak sadece rimel ve ruj sürerim saçlarımı toplarım genelde açınca da pek bişey yapmıyorum iş yorgunluğundan dolayı.Doğru düzgün makyaj yapmasını çok bilmiyorum açıkcası.Giyinmeyi de hani rahat şeyleri tercih ettiğim için salaş görünüyorum.İşe geliyorum herkes makyajlı saçlar fönlü yapılı ben yanlarında fos kalıyorum biraz.Nasıl bu soruna çözüm bulabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim :)

Ben rimel ve ruj dahi kullanmıyorum sadece nemlendirici ve gözaltı kapatıcısı. Fön nadiren çektiririm allahtan ofis ortamında değil evden çalışıyorum. Giysiye kombine çok meraklıyım ama. Salaş görünmekten o açıdan yırtıyorum. Yani inşallah yırtıyorumdur

İnternette bir sürü makyaj yapmayı anlatan video lar var izleyip izleyip uygulayın bir süre sonra alisirsiniz.

Yaa konu sahibi musadenleee... Her defasinda soruyorum bi daha sorcam..
Yuzu tertemiz, isil isil, bembeyaz parlayan hanimlar nasil yapiyorsunuzzz??

Rujunuz, rimeliniz kalitelisinden olsun yeter. Başka bir şey sürmenize gerek yok.

Saç için de bir kere paraya kıyıp güzel bir kesim yaptırın. Güvenilir bir yere gidip kuaföre bırakın kendinizi, size yakışacak bir model kessin. Sonra da saçınızın sağlıklı görünmesi için ufak tefek bakımlar yapmanız yeterli olacaktır.

Yaa konu sahibi musadenleee... Her defasinda soruyorum bi daha sorcam..
Yuzu tertemiz, isil isil, bembeyaz parlayan hanimlar nasil yapiyorsunuzzz??
cildin kuru mu? yağlı mı karma mı vs vs

söylersen yardımcı olmaya çalışayım:)

konu sahibi, neyi değiştirmek istiyorsunuz tam olarak?

Saçların çok uzunsa toplanacak uzunlukta omuzda kestir, daha kolay şekil verirsin. Salaşlık, rahatlık bir yere kadar. Azıcık ödün vermen gerekebilir, yoksa hepimiz her yere eşofmanla giderdik. Uydurmakta zorluk çekiyorsan aynı mağazadan kombin olarak alabilirsin. Birbiriyle karıştırıp giyebileceğin 2-3 takımın olsa yeterli. Giysilerini akşamdan hazırlarsan, sabah ilk eline geleni giymekten kurtulursun.

Sacin cok uzunsa mutlaka kestir,bu devirde asiri uzun sac cok banal
Kaliteli kozmetik urunleri al, nemlendirici,temizleyici ve skilastiricilar al. Bb krem,goz kalemi ve rimelin olsun yeterli
Saclarini yatmadan once sar,sabaha acar iki tarak atarsin guzel olur.

Salaş gitme canım ya iş yeri orası bence ise dolabını degistirmekle başla. Bende 25 yaşındayım yaşıtız; ) bence kuaför alışkanlığı edin kendine haftada bir bi manikür frenclı tırnaklar gayet hoş olur. Saçlarını da bi gün açık bırak bi gün masa yap hafif dalgalı saçlar çok cool bence. Biraz uykudan fedakarlık et ve beni dinle sen :KK66:

cildin kuru mu? yağlı mı karma mı vs vs

söylersen yardımcı olmaya çalışayım:)

konu sahibi, neyi değiştirmek istiyorsunuz tam olarak?
Bu konuda bende fikir istiyorum cildim kuru.. su ve sabundan baska bisey kullanmiyorum. Ne kullanmam gerek onu da bilmiyorum ama daha temiz daha parlak gorunsun isterim. Bu arada oyle tek tuk sivilce cikar yuzumde..

Sacin cok uzunsa mutlaka kestir,bu devirde asiri uzun sac cok banal
Kaliteli kozmetik urunleri al, nemlendirici,temizleyici ve skilastiricilar al. Bb krem,goz kalemi ve rimelin olsun yeterli
Saclarini yatmadan once sar,sabaha acar iki tarak atarsin guzel olur.

Kısa saç :KK200: river

Ben bile neredeyse bakımlı görüneceğim :anneadayı:

Arkadaşlar merhaba.Sizden yardım almak istiyorum. 26 yaşındayım.Çok salaş bir insanım.Rahatına düşkün süsü çok ön planda tutmayan birisiyim.Makyaj olarak sadece rimel ve ruj sürerim saçlarımı toplarım genelde açınca da pek bişey yapmıyorum iş yorgunluğundan dolayı.Doğru düzgün makyaj yapmasını çok bilmiyorum açıkcası.Giyinmeyi de hani rahat şeyleri tercih ettiğim için salaş görünüyorum.İşe geliyorum herkes makyajlı saçlar fönlü yapılı ben yanlarında fos kalıyorum biraz.Nasıl bu soruna çözüm bulabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim :)

Tıpkı ben

X