Bakımsız paspal

Moralinizi yüksek tutun en önemlisi bu. Siz birtanesiniz ve herşeyi başarabilirsiniz. Kendinize inanın. Ne olursa olsun pes etmeyin. Gerekirse geç olsun ama devamlı olsun çabalarınız. İnşallah herşeyi başarır ve iyi olursunuz.

Merhaba pepperony pepperony ben bu forumdaki emziren annelerin zayiflama seysinde biraz kilo verdim dogumdan sonram ..bence sen de ,bilmiyorum durumunu bebegin var mi emziriyo musun falan.. kendine uygun bi topik buluo katilmalisin. Sacma gelebilir ama,insan sorumluluk hissediyor gercekten. Seninle birlikte ayni kaderi paylasanlarla zayiflamaya calisiyorsun.
Ben tatliyi abur cuburu hamurisini cok seven biriyim. Kimi sevmez ama ben cikolatalar tatlilar kekler kurabyler pudingler pastalar olsun oturur ayi gibi yerim aslinda. Ama kendimi alistirmaya calistim. Bi sureligine bazi seyleri ayi gibi yemekten uzaklastim..m alisma evresj zor oluyor. Meyvelerini alinca kolaylasiyor emin ol .
Ben olsam oncelikle zayiflamaya calismakla baslardim ise ve kesinlikle spor yapmaya baslardim. Hatta vakit ve nakit sikintim yoksa spor salonuna yazilirdim..
Insan spor yapinca hormonlari duzgun calisiyor sacina gozune yuzune yansiyor.. bi yerden duzeltmeye baslar belki spor seni, hem insanim vucudu istedgu gibi oldukca ozguveni de geliyor..
Ikinci olaraaaak alisverise cikar birer pantolon ceket topuklu yada spor ayakkabi vs biseyler alirdim.. kendimi iyi hissetmem icin vucuduma uygun kiyafetler gymeliym cunku..
Makyaj malzemeleri tonikler falan alirdm.. Ama sac konusunu doktora gitmeden cozemezdm heralde :/
O topiğin linkini bana da yollar mısınız? Bulamadım ben.

mümkünse adetinizin tam 3. , eğer değilse ilk 5 günü içinde iyi bir endokrinologtan randevu alıp aç karnına muayeneye gidin. Şikayetlerinizi anlatın, zaten gerekli tüm kan testlerini yapacaktır. özellikle tiroid hormonlarına bakmasını rica ederdim ben olsam. Sadece tiroid baktıracaksanız herhangi bir gün aç karnına gitmeniz yeterli ama kapsamlı hormonal test için bu söylediğim günleri bekliyor doktorlar genelde.
dışarıdan yaptığınız kremdir maskedir daha sonraki işler. eğer tiroidlerde sıkıntı varsa istediğiniz kadar diyet yapın, saçınıza maskeler sürün, tedavi olmadan öldür allah o ne o kilolar gidiyor ne de saç dökülmesi duruyor.

Şimdiden geçmiş olsun.

Her yazılana bir bahane bulmuşsunuz. Şuan kimse yardım edemez size. Daha da dibi görmelisiniz ki bahaneleriniz tükensin. O gün herşeye rağmen kendiniz için birşeyler yapabileceğinizi anlayacaksınız

Vallahi bakıyorum 3 çocuklu 40 yaşında kadınlar benden daha bakımlı

Hayatini degistirmek senin elinde. Doktor tahlillerini yaptir ve kendine ceki duzen ver. ölü topragini at uzerinden. Sisman ve bakimli olabilirsin. yeterki sen iste. Senin diger kadinlardan neyin eksik ? O kadar cirkin kadin var ortalikta ben guzelim diyor o yuzden kendine gel. Kendin mutlu ol ailenide mutlu et

Merhaba arkadaşlar
Kaç zamandır bu görüntüden kurtulamadım
Gittikce kilo aldım ve bir türlü veremiyorum
İki günde cok rahat 3 kilo alan ama o 3 kiloyu haftalarca veremeyen bir insanım
Polikistik overdan şüpheleniyor doktorlar
Bu nedenle giydiğim hiç bir şey yakışmıyor :bicak::KK43:
Farklı hiç bir şey giyemiyorum neneler gibi giyiniyorum

Saçlar acayip dökülmüş erkek tipi sac dökülmesi elimi bir atsam bir avuç sac geliyor kazara fon çektirsem saçlarin yarısı yerde
Bazı yerler tamamen açılmış
Bu yuzdende saç yapımı makajdan da uzaklaştım

Dişlerim cok kötü durumda 20'likler çekilecek diş teli takilmasi gerekiyor
Cilt bakimi saç bakimi da hak getire
Artik kendimi güzel bulamadığından bakımda yapmak içimden gelmiyor
Elime ne gelirse onu giydiğim saçimi zor topladığım saçma sapan bir görüntüdeyim
Hem kilolarla hem diger sorunlarla uğraşacak gücü zamani bulamiyorum kendimde :işsiz:
Siz ne yapardınız yada bu ruh halinden nasıl çıkardınız

Ne olur konuyu taşımayın fikirlere çok ihtiyacım var
Öncelikle kendinizde bişeyler yapacak gücü en kısa zamanda bulmalısınız, uzmanlardan yardım alabilirsiniz, sonra sırayla sizi mutlu edecek değişimler için adım atmaya başlayın, ilk işe kiloyla başlayın mesela, istikrarlı olun sonra bunu halledince dişlerinize başlayın ama sabırlı olun. En ufak bir değişiklik bile sizi kendinize getirir

Öncelikle kendinizde bişeyler yapacak gücü en kısa zamanda bulmalısınız, uzmanlardan yardım alabilirsiniz, sonra sırayla sizi mutlu edecek değişimler için adım atmaya başlayın, ilk işe kiloyla başlayın mesela, istikrarlı olun sonra bunu halledince dişlerinize başlayın ama sabırlı olun. En ufak bir değişiklik bile sizi kendinize getirir
Su an bütün gün ac aç gezdikten sonra tartidaki rakam beni çıldırttı
Bu kilolar bana yapışık ve gitmeyecekler sanırım

Akşam mı tartıldınız?
Sabah aç karnına, mümkünse tuvalete çıktıktan sonra ve çıplak tartılmanızı öneririm. Bir de gerçekten haftada 1 tartılmaya çalışın, gününüz gününüzü tutmayabilir. O gün biraz tuzlu yediyseniz vücudunuz ödem tutup ertesi gün bir tık fazla çıkabilirsiniz bu kilo aldığınız anlamına gelmez.
Ve maalesef ki bir anda almadığımız bu kiloları bir anda vermeyi beklemeyelim. Bu bir yolculuk. Kendinizi istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz her konuda :) Bu gözle bakın, yani bundan 1 sene sonra her şey çok farklı olabilir.
Ancak siz 1 sene mi çok var derseniz, 1 sene sonra yine aynı yerde olursunuz... :) Kolaylıklar diliyorum.

Kilo vermek için öncelikle aç kalmamanız gerekiyor, aksine vermez alırsınız, diyetisyen eşliğinde düzenli beslenmeniz gerekir yoksa sağlığınızı kaybedersiniz.

Merhaba arkadaşlar
Bugün alt 20 lik disim çekildi çok sıkıntı çıkardı acayip aciyor ama kurtuldum gözüyle bakiyorum

X