Bakın lütfen bakın, çok kötüyüm:((((

ay bu versiyondan bi tanede bende var..
Allah yardımcımız olsun. Ben içine kapanık bir insan olduğumdan herşeyimi anlatamıyorum. Konuşamıyorum. Ama tutup tutup bi patlıyorum bazen bütün kaleleri yıkıyorum klava:

bence büyüte cnm bu olayı sen uzattıkça eşin inata bindiricek bazı erkekler aşırı kıskançtır benimkide aynı öyle inan. cevap verip uzattığım süürce zararlı çıkıyorum...inada bindriyor.. gülüp geçip susunca unutmasada alttan almayı beceriyo..eşinin piskolojisinin bozuk ve hasta olduğunu ben düşünmüyorm..her erkek kıskançtır evet ama bazılarınınki farklı boyuttadır..umarım düzelir..umarım düzeltiriz.

Yapmayın etmeyin :1no2:
Kızlar böyle şeyler izin verildiği sürece tekerrür eder
Ashemeze katılıyorum,en başta gereken tepki ortaya konursa ve o tepkide sebat edilirse inanın eşiniz görür ki pabuç pahalı,daha bir saygı gösterir ve üzerinizde çiple gezdirmez sizi :1closedeyes:
Haaaa derseniz eşim laftan sözden anlamıyor,ben de derim ki hiç mi ipucu vermedi evlenmeden önce CADIARZU.Mutlaka anlamışsınızdır ama aşk ateşi ağır bastığından ben bunu evlenince yola getiririm diye pembe düşüncelerle görmezden gelmişsinizdir.Sönen aşk ateşiyle beraber kusurlar görülmeye başlanır bir süre sonra da yakınmalar.Artık yapacak pek bir şey yok,huyuna gitmek ve anlayışla onu biraz da olsa yola getirmek.
Umarım hepiniz bunu başarırsınız,sevgiler :teselli:

Hani akrep hikayesi vardır Özümbüş.Adama beni avcuna al inan sokmuycam demiş,adam da almış avcuna ama akrep adamı sokmuş.Adam acı içinde neden diye sorduğunda da huyum kurusun demiş...Bence kıskançlık bir illet,sebep bazen olmayabiliyor fisfisfis

haklısınız
fakat unutmamak lazım konuşarak birçok sorun çözülür
malesef çoğumuzun eşi farkında olmadan toplumun gerekliliği gibi düşünüp aynı şeyleri yapıyor
bizlerde suskun kaldığımız sürece bu böyle devam ediyor
hepimiz içimizdekini dışımıza vurursak bu tür sorunlar ortadan kalkacaktır
diye düşünüyorum

Hiç valla akrep hikayeleri falan sökmez bana... Nedemek huyum kurusu. Kurusun bana ne, huyu beni rahatsız edecekse o huyunu kurutacak arkadaşım...
Ben nasıl ki onu rahatsız eden bazı huylarımı törpülediysem azalttıysam, o da beni rahatsız edenleri azaltacak...
O seni arıyor mu? Ben yemeğe çıkıyorum, ben bakkala gidiyorum, ben toplantıya giriyorum diye? Hayır... Senden neden bekliyor böyle bişey...
Hiiiç işim olmaz...

Benim nişanlımda göndermeyı ıstemez benı,hatta gecende tam bakkala cıkıcam aradı,bende konusa konusa ındım evden,bakkala geldım,canım dedım bakkala gırıcem sonra konusalım,sen elınde telefonla konusarak bakkala mı gıdıyosun dedı.kızdı kapattı.

Neymiş sokakta telefonla konusulmıcakmış,hele bakkala markete hiç gidilmicekmiş.klava:

Değişir mi,sanmam.Baştan tavır koymak gerekli..Ben bazen dayanamayıp karşılık verıyorum,bu seferde adım kötüye cıkıyo,neden? Çünkü kadın kocasına bukadar cok konusmaz,kadın dedıgın susar.. Bunları savunuyo benım nişanlım..

ay inanamıyorum yok artık :uhm:
ne acayip bi zihniyet

öteki konularınıda düşününce,bu adamdan sana koca olmaz diyecem

hey allahım çıldırtır bu adamlar insanı hiç üzme canım sen kendini bukadarda saçmalık artık...allahım iyiki böyle bi kocam yok genç yaşta dul kalırdım valla asla yahammül edemem allah kolaylık versin canım

arkadaslar öncelikle kusura bakmayın kendi evimde net olmadıgı için giremedim 3 gündür anneme geldim bugun hepiniz kendiznize göre haklısın evet ogün evee gittim bi süre hiç konusmadı sonra yanasmaya basladı bende aldım karsıma herseyi konustum böle yapma sende farkındasın yatıgın seylerin şaçma oldugunun ne var markete gitmekte bu kadar büyütülecek falan dedim sadece bu konuyla değil tüm tartısma konualarını konustum evliliğimizi yıpratıyosun farkında olmadan dedim sadece tamam haklısın dedi sonra geldi sarıldı.bende daha uzatmadım.ama sons sans vere vere sabır kalmıyo insanda bakalım öbür kavgamız ne için ve nezaman olacak yakındır buda bu kez sarılsada kıvransada barısmıcam ama 40 yasında annem bile yeter diyo yani artık bakalım zamana ne gösterecek artık ne olursa olsun ölüm yokya sonunda ya iyi ya kötü bunu allah bilir zaman herseyin sonucunu gösterecek.bilmemki ne ister bu erkekler dogum yaptım 2 ay içinde eskisinden dahada zayıf oldum 49 kiloya düştüm gören anne olduguma inanmıyo 18 lik genç kız zannediyolar yani kendimede bakarım ama özümü kaybettim hayata olan hevesimi ocıvıl cıvıl ben gitti sanki okadar zayıfladımki gören hasta zannediyo yemek yemek bile gelmiyo içimden elimde değil umarım iyi bi şeyler olur bundan sonra küçükte olsa bi ümit işte ya yanacak ya sönecek...

Umarim kendinden verdigin bunca ödünün karsiligini alirsin canim..umarim emeklerin bosa gitmez...insallah....

Allah yardimcin olsun

inşallah gülsüm sultan inşallah zaman bakalım ne gösterecek seninle ilgili bişey merak ediyorum sakıncası yoksa kaç yaşındasın

bence kocnda aşağılık kompleksi var,nevar markete gitmişsen mecburdun gttin,gece yarısı gtmednya ndiim canım yaa zor işin Allah yardım etsn.

sen çocuğun için kendine bak,o seni düşünmüyosa sen de düşünme ye iç gül boşveeerrr bebişin var negüsel onunla ilgilen canım yaa

uzulme canım uzulme hepımızın basında var malesf.ama herkesın kı degısık degısık.sekıl sekıl yanı.yok artık markete gıderken de haber mı verılırmıs canım.ama bı de soyle dusun o gun belkıde baska bıseye kafasını taktı moralı de bozuksa bır anda oyle soylemıstır sınırden.sonra duzeldınız barı?

Bilmiyorum bana garip geliyor bunlar nasıl bir saygısızlık bir insan eşine böyle davranmayı nasıl kendinde hak görür bilmiyorum yaşamadığım için algılayamıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…