Bakireyim vajina deliğim bi ilginç?

Günlük ped evet doktorlar kesinlikle kullanmayın diyor ben de bıraktım ama sirkeyle hata etmişim:KK43: ben çok hastalandım antibiyotik kullandım maalesf bünyem zayıf ondan oluyor mantar. Kremler de daha çok kaşındırıyor aslında ama vardır bildikleri diyorum gidiyorum yarın doktora:)

Bi krem var ben onu kullanıyorum kaşıntıyı alıyor ama siz yine de doktora görünün kendiniz bişey yapmayın. Hem kızlık zarı sorunuza cevap bulursunuz hemde mantardan kurtulursunuz

Kuzucuk- sakin ol. hasta oldugunu konunda belirtseydin bu tür tepkiler almazdin. kimse kurt gibi konunun basinda bekleyip sonradan yazdigin mesajlari okumak zorunda degil. konunu okuyan insana yapdigin davranis absurd geliyor. helede hastalik gecirdigini bilmedigin icin vajinayi pür dikkat gözeklemek baya baya absurd yani. bunuda böyle kabul et.

mantar varsa doktora niye göstermiyorsun? mantar kendiliginden gecmez- zar bir yana dursun rahimine bulasir. tehlikeye atmadan kendini acil bir doktora
[QUOTE="tulumbachen, post: 57006616, member:

Neyi kabul edeyim bi insanın kendi bedenini incelemesinin absürt olduğunu mu? Buna kim karar veriyor? Hastalığımı en başta belirtme gereği duymadım çünkü kendimi incelerken kimseye neden vajinama baktığımla ilgili hesap vereceğimi düşünmemiştim ?şaşkınım bayaa kusura bakmayın ama bence sizler kabul edin hastalık olmadan da bekar bir kızın merak ederek vücudundaki heryeri inceleyebileceğini. Evet benim ilgimin oraya toplanmasında şuanda bi sebep var fakat olmadan meraktan da inceleyebilirdim. Konu anlaşılsın diye ayrıntılı yazmış olmam pür dikkat 7 24 gece gündüz açıp biyerlerime bakıyorum kafayı bozdum anlamına gelmiyor :)

Ben kendi incelemenden ziyade annene göstermene şaşırdım. Ne biliyim anne de olsa özeldir sonuçta. Birde öğretmenim diyorsun hani yaş küçük değil gidip doktora sormak varken gelip burda dillendirmek?

Bu uygulamanın amacı ne öyleyse fikir almak için aynısını yaşayanlar varsa diye danışmıyor muyuz birbirimize :) o zaman sağlıkla ilgili kimse birşey yazmasın buraya doktora gitmek varken. Eleştirmek için eleştiriyorsunuz resmen öğretmenim evet yaşım da küçük değil ama hanımlardan azar yiyoruz konu açtık diye :) anneme resmini gösterdim görüntüsünden telaşladığım için . doktorun göreceği şeyi anne de görür bunda ne var arkadaşıma açıp göstermemişim ya. benden tecrübeli olduğu için tabiki tanıştım.gerekli gereksiz şekil bozukluğu için doktora koşmayı mantıklı bulmuyorum öğretmen olduğum için ne alakaysa:)

@siyahgizenkiz
Bana absurd geldi... sonucda sorun olmadan dalak, böbrek, karaciğerinizide incelemiyorsunuzdur umarim. Sonucda vajinaniz sadece bir organ.
Bir genc kadinin vajinasina ilgi duymasini yadirgamadim aktif bir cinsel hayatim olduğunu zaten belirtdim. Vajinami bende önemsiyorum yani. Hastalik sebebinden dolayı en ince ayrintisina kadar gozlemlemeniz normal sayilabilir. Ama sebep olmadan en derinlerine kadar bakmaniz bana takinti gibi geldi. Neyse polemiğe gerek yok. Mantar icin doktora gidin ve gitmişken ultrason icini görmeye yardimci olur.

@siyahgizenkiz
Bana absurd geldi... sonucda sorun olmadan dalak, böbrek, karaciğerinizide incelemiyorsunuzdur umarim. Sonucda vajinaniz sadece bir organ.
Bir genc kadinin vajinasina ilgi duymasini yadirgamadim aktif bir cinsel hayatim olduğunu zaten belirtdim. Vajinami bende önemsiyorum yani. Hastalik sebebinden dolayı en ince ayrintisina kadar gozlemlemeniz normal sayilabilir. Ama sebep olmadan en derinlerine kadar bakmaniz bana takinti gibi geldi. Neyse polemiğe gerek yok. Mantar icin doktora gidin ve gitmişken ultrason icini görmeye yardimci olur.
Dalak ciğerin vajina gibi dışarı açılan bi kapısı olsa bence incelenebilirdi :) teşekkür ederim

Dalak ciğerin vajina gibi dışarı açılan bi kapısı olsa bence incelenebilirdi :) teşekkür ederim

Onlarida inceleyenler var :)
Ailemin çoğu tip üzerine çalışıyor. Haftada bir... doktor bir bak diye geliyorlar:)
Neyse, mantari lütfen hafife alma. Kısırlığa bile sürükler. Zar vs. önemsiz sen mantara konzentre ol. Mantar tedavisi gördük den hemenBoden sonra vajinana yogurt kürü yap ve asla sabunla yıkima Ph neutral gel al enyeter iyisi

Antibiyotiğin yanında, bir de genital temizliği bebe yağı ve jiletle yapmıştım lazer gibi oluyor pürüssüz yapıyor diye. Bebe yağını fazla kaçırmışım içerilere sanırım o da ph i bozmuş. Onun da etkisi var. Şuanda kaşıntım hafif ama yine de yanıyor kaşınıyor yani. O ilk zamanki gibi değil 3 ay oluyor sanırım o delice kaşıntılar geçeli. Hafifledi diye üstüne düşmedim hata ettim işte, araya bayram giricek maalesrf ona üzüldüm şimdi tatil biter bitmez koşayım bari

Arkadaşlar yardım isteyen insanı azarlama hakkını kendinizde nerden buluuorsunuz bırakın artık lütfen yardımcı olmayacaksanız . Nelerini nelerini yazıyorlar buraya acaba yanlış bi başlıkta mı açtım konumu? Genital estetik diyince atladım heralde yanlış alan
Cinsellik bölümüne açman lazim canim

X