Bakmadigim yer kalmadi en basarili buldugunuz doktorlari buraya toplayalim!!

Merhabalar
Ankarada revizyon ameliyatı için dr araştırıyorum hala bulamadım birkaç bulduğum kişi 30-35 bin tl dedi çok büyük rakamlar. deneyimi olan varsa lütfen paylaşsın

Kendim uzun araştırmalarım sonucu Elad azizliye ameliyat oldum.
Yakında 6 ay olacak ben dahil herkes cok beğeniyor
(Eğer doğal dursun istiyorsanız tavsiye ederim)

Kendim uzun araştırmalarım sonucu Elad azizliye ameliyat oldum.
Yakında 6 ay olacak ben dahil herkes cok beğeniyor
(Eğer doğal dursun istiyorsanız tavsiye ederim)
merhaba burnunuzu atabilir misiniz? ben de elad azizliyi düşünüyorum fakat emin olamıyorum burun deliklerini sanki büyükbırakıyor gibi geliyor. araştırmaktan yoruldum artık

Barış Bey’in sayfasındaki burunları çok beğeniyorum.Hatta bir acele İzmir’de ameliyat olup kendisine gitmedim diye pişman oluyorum ama bu işler doktorların sayfasında paylaştıklarından ibaret değil ne yazık ki.
Ara sıra hikaye ya da reels videolarında gösterdiği ama sayfasında post paylaşmadığı hiç beğenmediğim burunlar oluyor.Birde ameliyatını yaptığı birkaç kişiyi takip ediyorum.Biri dışında diğerlerinin çok özellikli göründüğünü söyleyemeyeceğim.
Bakmak isteyenler Hamiyet Akpınar,Frenchos,Nurgül Varol,Burcu Çeşit ve Özlemsblog. İçlerinde bir tek Nurgül hanımın burnu iyi görünüyor.Diğerleri sorunlu gibi:/

Barış Bey’in sayfasındaki burunları çok beğeniyorum.Hatta bir acele İzmir’de ameliyat olup kendisine gitmedim diye pişman oluyorum ama bu işler doktorların sayfasında paylaştıklarından ibaret değil ne yazık ki.
Ara sıra hikaye ya da reels videolarında gösterdiği ama sayfasında post paylaşmadığı hiç beğenmediğim burunlar oluyor.Birde ameliyatını yaptığı birkaç kişiyi takip ediyorum.Biri dışında diğerlerinin çok özellikli göründüğünü söyleyemeyeceğim.
Bakmak isteyenler Hamiyet Akpınar,Frenchos,Nurgül Varol,Burcu Çeşit ve Özlemsblog. İçlerinde bir tek Nurgül hanımın burnu iyi görünüyor.Diğerleri sorunlu gibi:/
Kizlar ben Konyada bir doktora ameliyat oldum. 1 ay 1 hafta oldu. Şuan için memnunum çok şükür. Bir sene sonra hersey güzel bir sekilde biterse allahin izniyle cok dua ediyorum 😁 burada hepinize tavsiye edecegim.

X