Bal-tarçın-çörek otu macunu hakkında

Merve

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
24.955
95.183
29

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-12-2021

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 126 gün kaldı.

Hamileliğinizdeki bu beşinci ayın sonunda rahminiz göbek deliğinize erişmiştir. Rahminizde bulunan bebeğiniz yaklaşık 19-20 cm uzunluğunda. (Barbie veya Ken bebek büyüklüğünde) İki haftadan kısa bir süre içinde bebeğiniz yaklaşık 100 gr daha alacak. İkinci trimester boyunca anne kendini daha az yorgun ve daha çok enerjik hisseder.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Merve

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
24.955
95.183
29

Hamileliğinizdeki bu beşinci ayın sonunda rahminiz göbek deliğinize erişmiştir. Rahminizde bulunan bebeğiniz yaklaşık 19-20 cm uzunluğunda. (Barbie veya Ken bebek büyüklüğünde) İki haftadan kısa bir süre içinde bebeğiniz yaklaşık 100 gr daha alacak. İkinci trimester boyunca anne kendini daha az yorgun ve daha çok enerjik hisseder.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

sucelik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2019
1.493
1.362
Hayırlısı saglıklısı inşallah. 🤲🏻 Senin beben nasıl?
4 ay olana kadar huysuzdu yeni yeni insanevladi olmaya basladi。prenses beklerken cadi ciktiydi😊。 okadar aglamaya zirlamaya gobek fitigi bile oldu ama simdi cok sukur🙏

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 183 gün geçti.

Merve

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
24.955
95.183
29
4 ay olana kadar huysuzdu yeni yeni insanevladi olmaya basladi。prenses beklerken cadi ciktiydi😊。 okadar aglamaya zirlamaya gobek fitigi bile oldu ama simdi cok sukur🙏
Maşallah 🧿🧿

Krcysmn

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Mart 2021
100
42
28
Göbek fıtığı geçtimi neler yaptıniz suan oğlum 46 günlük ve göbek fıtığı dediler 😔

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 82 gün geçti.

sucelik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2019
1.493
1.362
Göbek fıtığı geçtimi neler yaptıniz suan oğlum 46 günlük ve göbek fıtığı dediler 😔
4. aydan itibaren kuculmeye basladi o ses cikaran disarida duran kisim cokmeye basladi cook az yarim santim kadar bisey kaldi suan 5 aylik oldu sanirim 1 aya bisey kalmaz. mefak etme insan uzuluyo ama kalici degil. huysuzligu ondanmi diye sormustum oda degilmis sadece goruntusu yani. saglikla buyusun oglusun🖐

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 183 gün geçti.

Krcysmn

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Mart 2021
100
42
28
4. aydan itibaren kuculmeye basladi o ses cikaran disarida duran kisim cokmeye basladi cook az yarim santim kadar bisey kaldi suan 5 aylik oldu sanirim 1 aya bisey kalmaz. mefak etme insan uzuluyo ama kalici degil. huysuzligu ondanmi diye sormustum oda degilmis sadece goruntusu yani. saglikla buyusun oglusuinşallah düzelir sorunsuz 😔 biraz olsun içimi rahatlattiniz
🙏 inşallah sorunsuz düzelir 😔 biraz olsun içimi rahatlattiniz teşekkür ederim

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 82 gün geçti.

nilipek5454

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2021
2
0
31
Ben kullanip hamile kalanlardanim, amh’im asiri dusuk oldugu halde. Bu arada corekotundan nefret ederim, poaca borekte olsa yemem yani o derece ama cocuk icin yemistim 😂😂😂
Merhaba ürün miktarlarını nasıl ayarlayıp bir karışım elde ettiniz paylaşabilir misiniz acaba 😊