Gebeliğe Hazırlık Bal-tarçın-çörek otu macunu hakkında

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Göbek fıtığı geçtimi neler yaptıniz suan oğlum 46 günlük ve göbek fıtığı dediler 😔
4. aydan itibaren kuculmeye basladi o ses cikaran disarida duran kisim cokmeye basladi cook az yarim santim kadar bisey kaldi suan 5 aylik oldu sanirim 1 aya bisey kalmaz. mefak etme insan uzuluyo ama kalici degil. huysuzligu ondanmi diye sormustum oda degilmis sadece goruntusu yani. saglikla buyusun oglusun🖐

4. aydan itibaren kuculmeye basladi o ses cikaran disarida duran kisim cokmeye basladi cook az yarim santim kadar bisey kaldi suan 5 aylik oldu sanirim 1 aya bisey kalmaz. mefak etme insan uzuluyo ama kalici degil. huysuzligu ondanmi diye sormustum oda degilmis sadece goruntusu yani. saglikla buyusun oglusuinşallah düzelir sorunsuz 😔 biraz olsun içimi rahatlattiniz
🙏 inşallah sorunsuz düzelir 😔 biraz olsun içimi rahatlattiniz teşekkür ederim

Ben kullanip hamile kalanlardanim, amh’im asiri dusuk oldugu halde. Bu arada corekotundan nefret ederim, poaca borekte olsa yemem yani o derece ama cocuk icin yemistim 😂😂😂
Merhaba ürün miktarlarını nasıl ayarlayıp bir karışım elde ettiniz paylaşabilir misiniz acaba 😊

X