Balayı, aldatılma,…

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
E biliyormussunuz zaten. Senin yanına geliyorum karım demiş eski sevgilisine. Görmüş okumussunuz. Şimdi ne oldu? Sıkıntı ne anlamadım açıkçası

Kendi düşen ağlamaz diyesim geliyor, ama yine de üzülüyorum...
Nişanlıyken bir yanınızda el ele gezmedikleri kalmış, her şeye neyse demişsiniz, daha neyi beklediniz acaba?
Yine de tavsiyem; yol yakınken dönmekte fayda var.

Adam sizi sevmiyor hala unutamamış eski kızı. Onlar olur yada olmaz bilemem ama sizi sevmeyen bir adamla ömür geçmez bundan eminim.

İkinci üyeliğiyle gelip kendi kendiyle kavga edeni de görmedik demem. :)
O kadar bariz ki; biz de güya "Aaa bunlar birbirine düştü" diye anlamayacağız. Bi kendini akıllı sanıyo D dreamandream wplure wplure
Çok komik değil mi ya? İnsan kendini neden bu duruma düşürür?

Ama ben kaç defa konuştum bana onu sen hatırlatıyorsun ben senin güzelliğine huylarına alıştım dedi üstelik benim eski ilişkilerimi dahi bir abi bana gibi dinledi , bir tek kavgamız dahi olmadı
Sorun işte burası ilişkide kavga olur burası önemli ama kavgayı nasıl yaptığına bakarsınız size karakterinden bir parça sunar. Kaç yaşındasınız sen başkasın lafına inanıyorsunuz, kusura bakmayın ama ya safsınız ya da seviyorsunuz öyle düşünmek istiyorsunuz. Fotoğraf ile içki içmek nedir sizce?

Sorun işte burası ilişkide kavga olur burası önemli ama kavgayı nasıl yaptığına bakarsınız size karakterinden bir parça sunar. Kaç yaşındasınız sen başkasın lafına inanıyorsunuz, kusura bakmayın ama ya safsınız ya da seviyorsunuz öyle düşünmek istiyorsunuz. Fotoğraf ile içki içmek nedir sizce?
Öyle bir şey yok arkadaşım. Konu sahibi öyle olmasını istiyor. Adam rüya gibi bir düğünle evlenmiş öğretmen hanımla.

wplure wplure adlı üye.

Ama ben kaç defa konuştum bana onu sen hatırlatıyorsun ben senin güzelliğine huylarına alıştım dedi üstelik benim eski ilişkilerimi dahi bir abi bana gibi dinledi , bir tek kavgamız dahi olmadı
Abi gibi mi dinledi? Ay şey geldi aklıma sehid84 :KK53:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X