Balayı şehir önerisi ?

Balayı yeri ?

• Antalya

OY: 4 66,7%
  • Bodrum

OY: 2 33,3%
  • İzmir

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    6
  • Anket Kapalı .

cileklisakiz7

Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2022
79
41
Hanımlarrr selam haziranda düğünümüz var inşallah 💕 Antalya mı yoksa Bodrum mu? Fethiyenin otellerini ve konumunu beğenmedim o yüzden onu tercih etmeyeceğim ama sizin tecrübeleriniz önerileriniz var mı?

Balayı anlayışınız nedir? Biz malak gibi yiyip içip yatmayı tercih ettiğimiz için Fethiye'nin neredeyse dışında bir yere gitmiştik memnun kalmıştık. Gezmek mi istiyorsunuz mesela, butik otel mi her şey dahil otel mi?

Balayı anlayışınız nedir? Biz malak gibi yiyip içip yatmayı tercih ettiğimiz için Fethiye'nin neredeyse dışında bir yere gitmiştik memnun kalmıştık. Gezmek mi istiyorsunuz mesela, butik otel mi her şey dahil otel mi?
Eğlence istiyoruz daha çok yani içerde kalmaktansa dışarda vakit geçirmek insan içine karışmak

Balayından kastınız ne? Ben bir yere bayilsam bile aynı yerde sekiz gün kaldığım tatil tatil değildir, üç + üç + ik en az üç yerde kalmak isterim. Bu yüzden mugla çok uygun.
Son geldiğimde bodrum havaalninda inip bodrum, Datça Marmaris, Dalyan dolana dolana Dalaman havaalanından donmustum:)
Sizin yerinizde olsam bodrum+ Datça seçerdim. Dört orada dört orada harika bir tatil olabilir. Arabaya da ihtiyaç yok,feribot var
Şehirden ziyade ilçe secin^^

Antalya’da yaşıyorum. Haziran Antalya için gelinebilecek son tarihler. Cehennem sıcakları çok bastırmaz.
Ben Marmaris’i de düşünebilirdim. Ferit Şahenk’in oteli D-maris var. Tabiatı çok güzel. İçinde 5 koy var. Tekne ile geziyorsun.

X