balayı

mdbl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2016
52
15
arkadaşlar ben tesettürlü bayanım.ağustosta balayına gidicez ins ama neresi olacğına karar veremiyorm bi türlü.bi yandan akdeniz ege istemiyrum herkes açık vs diye düşünerek. bi yandan ama iç kesimlerdeki balayı otelleri oralar kadar iyi değil.ne yapmalıyım.tavsiyeleriniz nelerdir.özellikle balayına gitmiş olanların tavsiyelerini bekliyorum.akdeniz ege ye mi gidilmeli başka yerlere mi .bide kapalı bi bayan olarak çok mu sıkıntı çekerim o sıcakta?????? ARKADAŞLAR YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

Son düzenleme:
muhafazakar otelleri düşündünmü canım hiç yanii tesettürlü oteller olabilir. karadeniz kültür turları da olabilir düşünürseniz

Merhaba canım, biz geçen sene villa tatili yaptık Kalkan'da. Mükemmel bir yer! Antalya'da olmamıza rağmen nasıl bu yerden haberimiz olmamış bunca zaman inan bilmiyorum. Neyse konumuza dönelim. Oranın yerlisi Emre Bey' in sahip olduğu firmadan villa kiraladık. Çokta memnun kaldık. İstersen o siteye bi göz at. Senin için linkini de gönderiyorum. . Kendisi çok ama çok ilgili birisiydi. Her sıkıntımızda ve her konuda bizim için koşturdu. Eğer balayı villası düşünürsen bakabilirsin. Bu arada sitelerinde telefon numaraları da var bence direkt ara görüş Emre Bey çıkmazsa bile onu iste. Senin işi kesin çözer :) İnşallah herşey gönlünce olur...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arada söylemeyi unutmuşum. Ben sormuştum. Balayı villası dediklerinin tamamı havuzu ve havuzunun etrafı dışardan görünmeyen villalarmış. Senin için uygun olacağını düşündüm.

karadenızı dusunun.agustosta akdenıze ınılır mı delıce bunaltıcı zamanları oranın

X