Balık Burcu 20 Şubat - 20 Mart Balık Burcu Erkeğini Nasıl Mutlu Edebiliriz ?

ozly91

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2011
329
0
32
kızlar benim sevgilim balık burcu birbirmizi çok seviyoruz ama sürekli tartışıyoruz sonra barışsakta ben bu tartşmalarn birikip ilerde sorun olacagnı düşünüyorum. balık burcu erkeğini nasıl mutlu edebilirz veya istedklermizi nsl yaptırabilirz tartşmadan ?:KK5:

kızlar benim sevgilim balık burcu birbirmizi çok seviyoruz ama sürekli tartışıyoruz sonra barışsakta ben bu tartşmalarn birikip ilerde sorun olacagnı düşünüyorum. balık burcu erkeğini nasıl mutlu edebilirz veya istedklermizi nsl yaptırabilirz tartşmadan ?:KK5:

canım allah kolaylık versin en başta :KK52:
benim sevdiceğimde balık burcu ve aralıkta 5 senemiz bitiyo.ve farklı şehirlerdeyiz bizim tartışmamız hep görüşememkten oluyo arada bende kapris yapıyom tabi :KK76: sadece sana nasıl davranmasını istiyosan sende öle davran.mesela romantiklik istersin ya sende ona yap.ben mesela şiirler yazar ders kitaplarını arasına koyardım (bilindik şiirleri yazma kabiliyetim yoktur :26:) ama buna karşılık sevdiceğimde bana şiir yazar ve kendisi yazar :KK52::KK52:
bu en basiti.kısacası sende romantik ol ne tartışma kalır ne bişey.bide balık erkeği gerçekten zordur ama istediğin şeyin mantıklı açıklaması varsa eğer iste gün içinde gün sonunda gerekçesiyle o dinlemese bile anlat hatta msj at 1 2 saat sonra senin haklı olduğunu ve yapması gerektiğini anlıcaktır :KK76:

aslında haklı oldgumu blio ama dönmüo dediklernden yapamıo bi kere yapmam dediyaa. balık erkeklerinin inatçı olduklarnı öğrenmiş bulundumm ama şu konuda haklısın ben 1 adım atsam o 2 adım atar bana iyidir o konuda :) teşekkürlerr :KK54:

aslında haklı oldgumu blio ama dönmüo dediklernden yapamıo bi kere yapmam dediyaa. balık erkeklerinin inatçı olduklarnı öğrenmiş bulundumm ama şu konuda haklısın ben 1 adım atsam o 2 adım atar bana iyidir o konuda :) teşekkürlerr :KK54:

zamanla yapıyo inan bana.bizde ilk senelerde çok zorluk çektik.birlikte olmaya başladık 3 ay sonra 110 günlük bi ayrılık yaşadık :KK43: ayrılıktan kastım okul tatile girdi ve farklı illerdeydik görüşemedik.ama sonra çok şükür hallettik gül gibi geçinip gidiyos şimdi :KK16:
aslında balık burcu erkeğinin burcu keçi burcu olarak değiştirilmeli :KK9::KK9:

hahah bende arada öküz burcu die dalga geçerim :) bizde 1 buçuk yılı geçtk ama inatçılıgnı yeni görüyorum :):KK52:

hahah bende arada öküz burcu die dalga geçerim :) bizde 1 buçuk yılı geçtk ama inatçılıgnı yeni görüyorum :):KK52:

bende keçi diye dalga geçerim beni sinir edince :KK76:
oo daha bak neler görcen bizim 5 yıl bitmek üzere :KK16: ama harika bi aşıktır :KK31: bak özledim şimdi sevdiceğimi ah aaaaaah :KK43:

umarım yakın zamanda kavuşursunuz :) harika bi aşık olddgunu sadakat konusuna verdiği önemden anlamştm. aramızda öyle birşeyin şüphesi bile olmamalı der daha yeni yeni tanıyorum iştee bende :KK17:

Çok hayalci oluyorlar, hep kafalarında kuruyorlar... şölemi yaptı böylemi yaptı diye...ama romantikler.. güven istiyorlar, sizden şühe edecek birşey bulmamaları lazım..onlar zaten hep kurarlar:) o konuda dikkat eet yanlış anlayacağı şeyler yapma... Çok fazla üstüne gitme, zorlamayı sevmiyorlar..Güzel sözler, msjlar hoşlarına gider, suprizleri severler :) Birde kız arakadaşlarnın gösterişli olmasını isterler... Eğer mütavazi dindar bir arkadaşsa, çok mutaasıp olmasını ister..her halukarda yanımdaa muhteşem biri var imajını severler :KK66:

umarım yakın zamanda kavuşursunuz :) harika bi aşık olddgunu sadakat konusuna verdiği önemden anlamştm. aramızda öyle birşeyin şüphesi bile olmamalı der daha yeni yeni tanıyorum iştee bende :KK17:
inşallah canım bakalım 1.5 sene içinde kavuşcaz inşalalh :KK16::KK16:

Çok hayalci oluyorlar, hep kafalarında kuruyorlar... şölemi yaptı böylemi yaptı diye...ama romantikler.. güven istiyorlar, sizden şühe edecek birşey bulmamaları lazım..onlar zaten hep kurarlar:) o konuda dikkat eet yanlış anlayacağı şeyler yapma... Çok fazla üstüne gitme, zorlamayı sevmiyorlar..Güzel sözler, msjlar hoşlarına gider, suprizleri severler :) Birde kız arakadaşlarnın gösterişli olmasını isterler... Eğer mütavazi dindar bir arkadaşsa, çok mutaasıp olmasını ister..her halukarda yanımdaa muhteşem biri var imajını severler :KK66:

haklıısn canım ben en başlarda inandıramıyodum yaptıklarımı sölesemde.zamanla tanıyo insan birbirini bide uzakta olunca kıyametler kopuyo :KK1: tabi bende boş durmuyorum.çalıştığından dolayı tanıtım elemanları çok geliyo kız geldimi nasıl resim çek yolla falan diyorum hoşuna gidiyo canımın oysa ben şirinlik olsun diye soruyorum güvenim tam allaha çok şükür :nazar:

hahahah aynen kızlar kmleydn naptın erkek varmı kafasnda kuruolar ve bi şüphe yetio tam güvenmk istiolar onu anladmm güzel olmamı istiyo sürekli topklu giymemi istio süreklide topklu giyemiyorum topklu giymeden nsl olabilirm blmiyorum ne derse desin yaa spor gitcem die düşünüyorum :/ :KK50:

hahahah aynen kızlar kmleydn naptın erkek varmı kafasnda kuruolar ve bi şüphe yetio tam güvenmk istiolar onu anladmm güzel olmamı istiyo sürekli topklu giymemi istio süreklide topklu giyemiyorum topklu giymeden nsl olabilirm blmiyorum ne derse desin yaa spor gitcem die düşünüyorum :/ :KK50:

ben bi kere buluşmaya kot pantolon topuklu ayakkabı şık şıkıdım gittim ne bu entel entel olmuşun giy converslerini ne eziyet çektiriyon kendine diyo :KK52::KK52: valla ben giyim konusunda rahatım çok şükür.
her erkekte her bayanda sevdiğinin bakımlı ve güzel olmasını ister.ama ben çok istemyiorum nedense fb forması üstüne şişme yelek giydiğinde bide kadıköyde dolaşınca krizlere giriyom çünkü :KK4:

ayyyyyyyyyyy allah ım ya bu kadar dogru olamaz neler cekıyorum bılsenızz ... :KK43: ben yay burcuyum arkadasım balıkk.. ben ona bısey solerım kafasında kurar aklıma gelmeyen bı cok seyı soyler sasırıp kalıom valla bızım 1 sene bıtecek.. bazen seker gıbıyız bazen cok zıtız :KK43: bı konuda bana guvenmıyoo hala guvenını saglayamadı yapmadfıgım bırseyı yaptım sanıyo neymıs efendım sezgileri kuvvetlıymıs.. bıde klasık gıyın hanım efendı gıbı ol demz mıı kapan falan der cok dindar kendısı :KK43:

:)) bence bu tartışma ve dengesızlık durumuna alışşan ıyı ederesin çünkü yapısında var sen ne kadar sorun çıkmasın diye ugraşsanda o bulur Biyerden bısey hıcbısey yapamadı mı kapris yapar senı cıleden çıkarır kavgayı sen çıkarırsın :KK43:))

tecrübelerime dayanarak söylüyorum En güzeli balık erkegıne cevap vermemek aldırmamak onla kavga ederken yüz göz olmamak

Son düzenleme:
X