Balikesir///10

139.jpg
arkadaşlarım sizce bu gelinlik ve saç modeli nasıl

Gelinkik cok hos sac modeli sade sanki örgü modeller moda onlardan bak

yazları bende gidiyorum balıkesire merkez güzel değil balıkesirin ilçeleri güzelmiş.bizim yazlık altınolukta oraya 10 15 gün giderizde kapalı olunca deniz sevmiyorum öyle bi durumlr işte .sıkılıyorum gidince

Uygunluğunu bilmem ama ben KArizma kır düğünü bölümünde yapmıştım. 2013 ten bu yana arkadaşlarla bir araya geldiğimizde hala salon konusu açılır ve beğenileri alırım :KK66:
fotolarına baktım şimdi netten evet güzel yermiş.. teşekkür ederim önerin için akbaş düğün salonunu tuttm :)

yazları bende gidiyorum balıkesire merkez güzel değil balıkesirin ilçeleri güzelmiş.bizim yazlık altınolukta oraya 10 15 gün giderizde kapalı olunca deniz sevmiyorum öyle bi durumlr işte .sıkılıyorum gidince
aynen merkezde gezilcek çok bi yer yok ama altınoluk güzel yer.. bende çok sevmem 3 gün yetiyo banada .. deniz sevmiysan kaz dağlarına git hasan boğuldu var oralarda çok güzel oksijeni süper. bi yer daha vardı adını unuttm şimdi piknik alanydı harika bi yerdi

Merhaba arkadaşlar ne çok balıkesirli varmış :) svindimm. Bende balıkesire gelin geldim 6 aydır burdayım ama daha alışamadım sanırım :) Ailden arladaşlardan ayrılmak çok zormuş :) Başka gelin gelen varmı ?

Merhaba arkadaşlar ne çok balıkesirli varmış :) svindimm. Bende balıkesire gelin geldim 6 aydır burdayım ama daha alışamadım sanırım :) Ailden arladaşlardan ayrılmak çok zormuş :) Başka gelin gelen varmı ?
Bende 6 aydır buradayım :) memnun oldum

Ben bile aralarinda 15 dakika mesafe olan bir ilceden bir ilceye tasindim 4 yil oldu tam alisamadim.sizin baska ilden gelip alisamamaniz cok normal.zamanla alisilir.

X