Balikesir///10

E

EU2

Ziyaretçi
HAYDİ BALIKESİRLİLER CANLARIM BİZDE VARIZ DİYEN ARKADAŞLAR BEKLİYORUM CANLARIM ÖPÜYORUM :cool2: :rolleyes2:

Sizleri Bekliyorum Aramiza Hemşerilerim Nirdesiniz

Ben gelsem olmaz mı lusyam??Fahri hemşehriniz olayım lütfennnnnnnn...:):)

romance .!.:
Ben gelsem olmaz mı lusyam??Fahri hemşehriniz olayım lütfennnnnnnn...:):)
Romancem accuk öteye kayyy bende geldim balıkesirli değilim ama kayınpederim balıkesirli yaniii sizin memleketin geliniyim lusyammmm:laugh: :laugh: :laugh:

neden olmasın cnm benim buyur gel başım üstünde yerin var cnm benim

hoş geldin balıkesirli gelinimiz ne güzel sevindim canlarım gel cnm sende buyur memleketimize

lusyam bende geldim nede olsa kardesiz öyle degilmi:eyes: :eyes: :eyes:

Lusya Balikesir Deyince Bizziz Olmaz Canim. öptüm Seni.

lusya .!.:
hoş geldin balıkesirli gelinimiz ne güzel sevindim canlarım gel cnm sende buyur memleketimize

lusyam ben geldim sizin memlekete,gerçi kaynanamlar altınolukta oturuyor,kayınpederimin akrabaları balıkesir/balya tarafında, balıkesir merkezde arkadaşım var sizlerden iyi olmasın,onu istanbuldan balıkesire transfer ettik eşinin işi sebebiyle:smilewinkgrin: yani anlayacağın bir ayağımız balıkesirde:yes: :laugh:

meraba lusyam ben bandırmadan olur mu,ne olsa yakınız.öpüldünüzzzz

selam n_nihal bende bandırmalı oldum. Şu anda kim yanımda tahmin et. aylinin çok selamı var. Domates çorbasını beğendimi diyor o da istiyor hebarin olsun. Sana dün özel mesaj atmış görmedinmi diye soruyor. hoşçakal

merhaba burcu mesajı gördüm bende gönderdim gelmedimi.yanındakine selamlar öptüm

lusya cım benimde annem balıkesirli .ben ankara da yaşıyorum.hemşehriyiz seninle.tanıştığımıza memnun oldum.:laugh: :laugh: :laugh:

ben balıkesirli değilim ama eşim balıkesirli bende yarı balıkesirli sayılırım.her yaz tatilimizi balıkesir ilçelerinde geçiriyoruz.

selam bende bandırmalı n_nıhal nasılsın canım öpuldunuz:yes:

Lusyacim balikesirli degilim ama cok seviyorummm:yes: :biggrin:

balıkesir çok ucuz yaşam şartları kolay ilçleride çok güzel

ben bandırmalıyım.yani orda doğdum ve liseyi orada bitirdim.1998 senesinde.ama üniversite için izmir geldim ve evlendim burada kaldım.ailem bandırmada..sürekli gidip geliyorum.ve orayı çook seviyorum..aranızda bandırmalı olan var mı??????????

benim eşim gönen li bandırmaya yakın orada görümcem var bende liseyi gönende okudum sık sık giderdik bandırmaya tatlısu yu çok seviyorum
ailem gönende çok özlüyorum oraları eşimin işi dolayısıyla istanbuldayız

ben lüleburgaz dogumluyum babam trabzonlu annem trakyalı karmakarışık yani

X