bambu bornoz fiyatlari

hamis

her işimi kendim yaparım .
Pro Üye
Anneler Kulübü
6 Temmuz 2009
3.534
2.757
Kizlar merhaba kendi ceyiz topigimde sordum ama sagolsun bi arkadas yorum yapti oda yurt dışında yasiyordu :) ogrenmek istediğim tacin bambu bornoz takımlarının fiyatlari nette 300-330 civari bana cok pahalı geldi uygun fiyatli alabilecegimiz nere vardir bilginiz varmi bide 1takim yeter mi yoksa 1takim bambu 1 takım pamuk mu alinir

çok farketmez bambu ile pamuk, eğer ucuz bir bambu bornoz alıyorsan, zaten bambu oranı düşük, pamuk oranı yüksektir:) etiketlerine bakarak görebilirsin. bambusu yüksek olursak fiyatı da yüksek olur, zira dünyadaki bambu ormanları hızla tükeniyor, zaten pandaların soyu da o yüzden tükeniyor ya:) ben hem bambu hem pamuklu aldım ama sebebi birini eve birini yazlığa almış olmam. bambunun güzel tarafı hani ilk yıkandığında havlu sert olur gıcır gıcır eder ya ben ondan çok huylanırım. bambuda o olmuyor. ama bambu da yıkana yıkana özelliğini kaybediyor zaten.
set halinde değil de tek tek alacaksan chakra'yı öneririm. indirim döneminde normal her yerdeki born0z fiyatına düşüyorlar, benim aldığım %60 bamboo %40 cotton. pamuklu alacaksan da linens'in internette çok kampanyası oluyor. özdilekte de uygun fiyatlı kaliteli bornozlar var.

1 set yeterli canım ben 250ye aldım tacın bambu setini ama tam satış yerlerinden aldım ben nettede o fiyata bir site var ama reklam olur mu bilmiyorum

Kizlar merhaba kendi ceyiz topigimde sordum ama sagolsun bi arkadas yorum yapti oda yurt dışında yasiyordu :) ogrenmek istediğim tacin bambu bornoz takımlarının fiyatlari nette 300-330 civari bana cok pahalı geldi uygun fiyatli alabilecegimiz nere vardir bilginiz varmi bide 1takim yeter mi yoksa 1takim bambu 1 takım pamuk mu alinir
gerçekten bambuysa zaten dip fiyatları onlardır bence

X