Bana Akıl verin hanımlar Aldatıldım

Yorgunkadinn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2021
3
1
32
Merhaba hanımlar 10senelik evliyim 3cocugum var ve 29yasindayim iki hafta önce aldatildigimi öğrendim beni alman bir kadınla aylarca aldatmış kadın beni aradı anlattı kocam evden kaçtı ailesi terk et bu şehire dediler ona ve aradan 3gun geçti bana msj atmaya başladı yalvardı yakardı affet beni son bir şans ver bana dedi elini Kur'an'a vurdu bidaha yapmayacağım diye ben çocuklar için son bir şans verdim ve eve geldi ama bundan çok eminim aşık olduğu başka biri var ve onun için nekadar çok acı çektiğinin farkındayım yemin ediyor yok diye ama yalan yere çok yeminler etti aşk acısı sözleri paylaşıyor bilmem ne maden aşıksın ne diye geldin geri eve bitirseydin ve ben onun aci cektigiini görünce niye affettim diye kendime kızıyorum ve bitirmek istiyorum bu evliliği kesinlikle tek başıma ayakta duracak imaknim var ama durduk yere bana son bir şans verdin şimdi niye ayriliyordun derse bedenen lazım başka biri için acı çektiğini kabul etmiyor hanımlar bana bir fikir verin şuan okadar çok ihtiyacım var ki buna.

Kur'an'a vurdu bidaha yapmayacağım diye
Vurdu yani bildigin.Su cumlelerinizi bir turlu dogru secemiyorsunuz :)
Sanki bu konular bana hep ayni kisinin konulariymis gibi geliyor.Ayni zehirli zihinin urunu,fazla dizi izlemekten kaynakli sahte acitasyon.İsimler farkli olmasina ragmen sanki yazan kalem hep ayni.
Ben samimi bulamadim bu konuyu,eger gercekligi de varsa sizde kusura bakmayin.

Türkiyede aldatacak alman kadını nerede bulmuş?
ya da almanya da yaşıyorsunuz?
Ayrılmak için karşılıklı kabule ihtiyac yok ki nasıl bir fikir verelim
evin kilidini falan değiştirirsin boşanma davanı açarsın kanıt sunarsın boşanırsın
Aldatmanın üstünden belli süre geçtikten sonra aldatmadan boşanma davası açamazsın diye biliyorum

Birçok neden vermiş size zaten eşiniz,affedebilirim sanmıştım ama yanılmışım bu kadar basit🤷‍♀️

Kuran çarpmadan siz çarpın aklı başına gelsin. Sonra siz de misilleme söz paylaşın. "Ben gidiyom ellere vur g*** yerlere" Çünkü adamın seviyesine göre muamele ancak bu olur.

Mideniz taşıyacak mı? Bu iğrençlikle yaşanır mı? Yaşınız çok genç, boyle bir adama değil hayatımı papucumun tekini bile vermem.

Atlatırım sandım ama altından kalkamayacağım. Bu yüzden boşanmayı seçiyorum, demeniz yeterli olacaktır. O onu demiş, bu böyle acı çekmiş diye düşünürseniz içinden çıkamazsınız. Sadece kendinize kulak verin. Hayırlısı olsun.

Almanya'da yaşıyormuşsunuz yazdıklarımı sildim o yüzden, hukuki süreçlerimiz farklıdır.

Allah yardımcınız olsun hakkınızda hayırlısı olsun inşallah.

Son düzenleme:
evin kilidini falan değiştirirsin boşanma davanı açarsın kanıt sunarsın boşanırsın
Aldatmanın üstünden belli süre geçtikten sonra aldatmadan boşanma davası açamazsın diye biliyorum
Almanya'da yaşıyorum ben

Adam aldatiyor. 3 cocukla seni terk ediyor. Ne cocuklar ne sen umurunda olmuyorsunuz. Belli ki karsi taraf kabul etmemis yoksa beyimiz geri donmezdi. Tıpış tıpış geri donuyor, cunku gidecek baska yeri yok, donunu yikayacak yemegini yapacak biri lazim. Iki ozur, yalandan pismanlik, bir de Kuran'a el basti mi... tamam bitti bu is. Biz kadinlar da hemen yelkenleri suya indiririz. Aman cocuklar babasiz buyumesin deriz.

Adama neden acidigini anlamadim. Komik degil mi? O sana acimiyor cekip giderken, sense aşk acisi cekiyor diye adama aciyorsun. Cok ilginc.

Nedense bu aldatan adamlarin da ilk yaptigi sey Kuran' a el basmak. Ya artik baska bir numara bulsunlar. Hala bazi bu numaraya inanan kadinlarimiz var demek ki.

Aldatma olduktan sonra 6 ay icinde dava acabilir ama bence aldatma ile ilgili kaniti yoksa siddetli gecimsizlikten de acabilir. Bir avukata giderse avukat yonlendirir.

Bosanacak imkaniniz varmis adam dupeduz baskasina asik ne yapmalisiniz sizce? Ya su Kuran'a el basti muhabbetini de birakin ya burayi okumuyor musunuz hic? Bu yemini edip aldatmadim ve aldatmayacagim diyen herkes de aldatmis. Niye mi kaldi yanimda derseniz de yazmissiniz zaten ailesi bu duruma onay vermemis ve bir de evde 3 cocuguna bakan evi cekip ceviren ucuz is gucu var niye biraksin ki?