bana destek olurmusun?

azemheval

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2009
658
1
41
merhaba ben 27 yaşında 17 aylık bir kızıolan etine oldukça dolgun bir bayanım kg sorunum yıllardır vardı ama hiç bukadar olmamıştı
75 kg hamile kaldım ve sadece 6 kg aldım hamilleiğim sorunlu geçti yüksek tansiyondan dolayı ve kızım 36.haftada doğdu sütüm yoktu sütüm olsun diye ben kendimi yemeğ verdim ve şimdi 117 kg nefter ediyorum halimden aynalara küstüm nerdeyse diyetisyenlere gittim ama başaramadım şimdilerde eşimlede sıkıntılarım başladı ailem bile çok şişmanladığımı söyleyip duruyor ne yapmalıyım çok umutsuz v eyorgunum

ben sana destek olurum canımm önce sakinn ol we inan kafanda bi bitir hadi yapabilirsinn ben yanındayımm

Bende destek olurum seve seve ama önce umutsuzluğunu yemen gerek.Bu forma gelen herkes acayip motive oluyor :) eminim sen de başaracaksın

canım benimde 15 aylık bir oğlum var 85 le hamile kaldım 98le doğuma gittim şimdi yine 85 im öncelikle hedefim 80 umarım ikimizde başarırız

ewed bacılar yeşil çaylarımızı we boooll boool sularımızı içelim toksinlerimizden arınalım :nazar:

evet 6 dan sonra sadece ara öğün olmalı.Ama ben akşam yemeğini biraz abarttım sanırm:18:köfte,salata ,patates kızartması ama hepsini bitirmedim fakat ekmeği biraz abarttım sanırım :KK58:

Bende varım destekçin olarak bende salı günü diyete girmeyi planlıyorum aynı gün spora da başlayacağım hadi gazamız mübarek olsun

Bende size katılmak istiyorummmm,çok pozitif gördüm sizi ve benimde buna ihtiyacım varrrr :KK43:

evet 6 dan sonra sadece ara öğün olmalı.Ama ben akşam yemeğini biraz abarttım sanırm:18:köfte,salata ,patates kızartması ama hepsini bitirmedim fakat ekmeği biraz abarttım sanırım :KK58:
ewet kötü olmus canım zaten patates kızartması belli bi süre yememelisin uzak duralım bunlara küselim bi süre :):) aksamları salata yogurt flan yielim
Bende varım destekçin olarak bende salı günü diyete girmeyi planlıyorum aynı gün spora da başlayacağım hadi gazamız mübarek olsun
hadi hayırlı olsun canmm keske p.tesiden baslasaydın da biizm diyetmizin p.tesi baslayıp salı bitmiceni kendmize kanıtlasaydık :KK66:
Bende size katılmak istiyorummmm,çok pozitif gördüm sizi ve benimde buna ihtiyacım varrrr :KK43:

katıl tabi canımm bööle giderse türkiye de sisman kadın kalmıcak :):):) kaC kilosun canmm

X