Bana dış gebelik ve boş gebelik ve kimyasal gebelik ile ilgili tecrübelerinizden yardımcı olur musunuz?

Merhaba gelişme var mı ? Bende geçen yıl dış gebelik yaşamıştım. Onda değerlerim azar azar artmıştı hiç 2 katı olmuyordu. Ama şimdi yine hamileyim ve değerlerim 2 gün arayla 30 / 89,20/278. Keseyi görene kadar bende korkuyorum :KK43: 4 haftalığım henüz erken öğrendim. 13 gün sonra gidicem doktora. ozaman gel dedi direk.
Benim değerim 23-63-300-1411 oldu ve en son keseyi gördük. Fakat 1 hafta geriden geliyor geç döllenme diyorlar ama inşallah doğurana kadar hiç içim rahat etmiycek her belirtiye bişey mi oldu diye çok korkuyorum. Beklemekten başka çaremi yok :KK43:

Benim değerim 23-63-300-1411 oldu ve en son keseyi gördük. Fakat 1 hafta geriden geliyor geç döllenme diyorlar ama inşallah doğurana kadar hiç içim rahat etmiycek her belirtiye bişey mi oldu diye çok korkuyorum. Beklemekten başka çaremi yok :KK43:
Ne güzel kese görülmüş çok şükür takmayın kafanıza herşey iyi olacak bebiş hissrtmesin negatiflik 🥰 olumlu olun dış gebelik değil çok şükür

X