Bana kafayı takan müdüre karşı napmalıyım

bu konuda ikinizde de sıkıntı var bence. maalasef vahşi doğadayız ve henüz insan çok yüce bir yaratık olarak evrimleşmesini tamamlayamadı. aramızda çok sayıda kusurlu insanla hayatımızı idame ettirmek zorundayız. ve sizin kusurunuz vahşi doğada gerekli donanımı kuşanmamış olmanız. bu tip bir insana karşı ezik durmak susmak sadece onun sizin üzerinize daha fazla gelmesine sebep olur.

karşınızdaki tipi özetlememe gerek yok zaten belli kusurları. mevki zaafına yenik düşmüş, hayatında belki en önemli başarısı ve mutluluğu müdür olmak olan, gününün çoğunu iş yerinde geçirip tüm yaşam enerjisini belki de buradan alan, sizi iş yerinde bir çalışan olarak değil de yaşamının bir parçasında insani zaaflarını besleyen bir rol biçen, o kendine bir sahne yapmış baksanıza bir tiyatro dönüyor işyerinde. siz de geçici önemsiz bir oyuncusunuz. zaafı beslemek, biraz da eğlenmek için çok uygun bir aday olduğunuz sessiz ve tepkisizliğinizden anlamış olmalı.

bu olayı bir ders edinin ve hayatınızın geri kalanında bu pozisyona düşmeyin. her zaman mesafeli olun ki size saygısızlık yapamasınlar. siz kendinize saygı duyarsanız gözünüzden anlarlar bunu. bu tipler her daim her yerde varlar emin olun. bence kendinizi geliştirin. yarın eşiniz bile suistimal eder çünkü. insanoğlu çiğ süt emmiş der atalar.
Aynen dediğiniz gibi bugün görüştüm güncelleme diye yazdım metne. Ben sustukça üstüme gelcek anlaşıldı.

Diğer 2 kızı yakın zamanda sepetler.onlada çalışacak göz olmadığını görmüş.sizdede azim görmüş pişiriyor sizi iyi bir yere gelmeniz için.genellikle her yerde yapılan birşey işinize odaklanın.varsa sıkıntınız açık açık konuşun mağaza müdürü anlayışla karşılayacaktır.
Pek anlayışla karşılanmadı maalesef adam eleştiri kabul etmiyor. Mırın kırın etti. Kendini savunup durdu bende kendimi savundum. Öyle çözümsüz kaldı yani. En azından içim rahatladı.

Pek anlayışla karşılanmadı maalesef adam eleştiri kabul etmiyor. Mırın kırın etti. Kendini savunup durdu bende kendimi savundum. Öyle çözümsüz kaldı yani. En azından içim rahatladı.
Genellikle çoğu mağaza müdürü bu şekilde yılmayın işinize odaklanın.motivasyonun bu şekilde yapılacağını aklınca zannediyorlar.bizimde vardı bundan.en sonunda kovdular.müşterilerin şikayeti üzerine.🤣merak etmeyin kamera varsa herşey görülüyordur. olumsuz bir hareketinde sepetlenir 😅

Genellikle çoğu mağaza müdürü bu şekilde yılmayın işinize odaklanın.motivasyonun bu şekilde yapılacağını aklınca zannediyorlar.bizimde vardı bundan.en sonunda kovdular.müşterilerin şikayeti üzerine.🤣merak etmeyin kamera varsa herşey görülüyordur. olumsuz bir hareketinde sepetlenir 😅
Yok ya sepetlenmez kaç senedir ordaymış. Ben gitcem zaten 4 aya veya 2 aya artık neyse.

X