Bana kızın, ama geçecek deyin lütfen. 🥺

Kızdık

Geçecek.

Ayy adam sizi savcılığa bile verir ki ben olsam veririm. Paspas olmuşsun adama. Çok itici bir davranış. Dünyanın en güzeli olsan ne olacak üç kuruşluk insanlar bile hiç mi gururu yok diyor senin için farkında mısın.

Evet ondan da helallik istedim zaten. Çok da utanıyorum. Hep düzelir diye ama iyice kötü oldu
Siz neyi düzeltmeye çalışıyorsunuz ki? Adam zaten sorumsuz ve rahatmış sizin deyiminize göre. Siz darlayınca, karşı taraf pişman olunca (neyine olacaksa) veya kendinizi affettirince düzelecek mi sanıyorsunuz?

Görüşmemeyi devam ettirirseniz öfkeniz yakında azalıp ilgi duymamaya ve bir şey hissetmemeye dönecektir.

Söylüyorlar arama sorma diye de ben yalnız kalınca onunla geçirdiğimiz anlar aklıma geliyor çok üzülüyorum
Bakın kendiniz söylüyorsunuz. Aslında anılara tutunuyorsunuz. Karşınızdaki insan ilişkiye başladığınız tavırda değil artık değişti. Spora falan yazılamaz mısınız? İş çıkışı kendinize bir meşgale bulup boş vakit bırakmazsanız belki aklınıza daha az gelir.

Bak bebegim kendine deger vermeyen bir insana baskasi deger verme zahmetinde göstermez adamin egosunu öyle okşuyorsun ki kendini öyle vazgecilmez saniyor ki aşırıı rahat ve aşırı ceptesin kendi hayatina yönel kendini geliştir en az bir ay sakin ulasma gerekirse sosyal medya hesaplarını dahi dondur kaybol ortadan ve bambaşka birine dönüş ne bileyim spor yapmiyorsan spora başla giyim tarzini değiştir gez yeni cevre edinmeye calis uğrasın sadece kendin olsun kendini sevmeye başla sazan zaten sudan çıkmış baliga dönecek sen üstüne gitmeyince bu defa o gelecek pesinden ama eski sen olmadığını ona hissettir asla tartismaya girme relax sakin ol ve hayatınin en degerli varlığı kendin olduğunu unutma herkesle aran kötü olabilir ama kendinle arani iyi tutmazsan her cephede kaybedersin eskiden senin gibi olup sonra akıllanmış ve daha sonra cok guzel yuva kurmus bebek bekleyen bir dost

Kurtulmuş hissi var bıkmış boğulmuş niye sizden bu kadar üstün birşey sandınız onu niye ilaç gibi ölümcül hastaliginiza çare gibi yalvardiniz ....Aşkta gurur yok lafını çıkaran gurursuzu bulursam ona iki çift lafım var ....bir insanın gururu yoksa geri kalan herşeyi çok olsa nolur..... yaşayacağı her olay böyle biter....hayır hayır demektir.Size kızmadım ben bu bakış acınızı degistirin ilişkilerde ya çok canınızı yakarlar yada hep böyle kacilan kişi olursunuz

Bütün bunları 6 aylık ilişkide mi yasadiniz ?

Biliyorum arasın istiyorsun,merak etsin istiyorsun,kendi haline bırak kesin döner dememizi istiyorsun ama bunu biz bilemeyiz malesef.

Her şey olacağına varır. Akışına bırak ve nasibini zorlama sakın. Hayırlısı neyse o olsun de ve akışına bırak.

Erkek mi yok ya. Bu arabesk ruhu kenara mı bıraksanız? Ben daraldım burda şikayetçi falan olurdum kesin aynı muameleyi görsem. Bu arada bu hareketler ile karizmayı da sıfırlamışsınız resmen çocuk oyuncağı etmiş dengesiz biri, erkekler de acıma duygusu yok soğumuşsa bitmiştir ki bence cepteymişsiniz.Bu hareketlerden hepten yapıştı bana falan diyorlar.
Kasmayın bu kadar geçecek yani. Pişman olmasını isteyenler hep bir umutçular insanlar, gelsin de red edeyim olayı asla değil, olan size oluyor.

İlk kendini iyileştirmelisin son cümlelerinde dönüşü yok diyorsun sonrada arar mı diyorsun yapma bunu kendine. Böyle geçimsiz bir ilişki de evlilik düşünmek en büyük hata. Belli ki anlaşamıyorsunuz belli ki sevgi de yok seni sevmiyor sende takıntılık yapmışsın. Kafanı kaşıyacak zaman tanıma kendine oyalan sürekli kimse unutulmaz değil elbet unutursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…