Bana küfür etti engelledi...

1 ay önce buluşmaya gelene kadar ne kadar naif ne kadar kibar birisiydi ama.. ben konuşmalarının içinde bazı tutarsızlıklar görüyordum zaten hiçbir zaman yüzde yüz güvenmedim.. bu engellemeden önceki küfürlerine şaştım kaldım o kadar iyi oynamış ki bu saf, terbiyeli insan rolünde yani
Kusura bakmayın ama daha evliyken arayışta olan adamın karakteri ortadadır siz görmek istememişsiniz.

Siz baştan beri bir seyler olsun isteyip nedense ters davranip durmuşsunuz bunu da anlamadim. Bu kisiyle gercekten gorusmek istemeseniz engel acip ne istiyorsun diye sormazsiniz cunku, hayatiniz gormediginiz bir insan neticede.

Adam da sizi görünce pek begenmemiş tavirlarindaki değişimde bundan kaynakli muhtemelen.

3 yıl boyunca konuşmuşlar. Konuşma ile sınırlı kaldıysa tabi

Baştan falsolu başlamış.
Boşanma aşamasında olsa bile o aşamada evliydi. Üstelikte internetten biriyle tanışmak bu devirde huyu bilmiyorsun boşanma sebebini bilmiyorsun. Sakın bir daha konuşma resmen seni aşağılamış keşke sende dan dan söyleseydin lafını.

Evli adamla beraber olup boşanması için her şeyi yapmışsın sonrada ne geliyorsa başıma iyi niyetimden geliyor diyorsunuz. Siz şaka mısınız. akşam akşam banlanmak istemiyorum yoksa ne yazacağımı bildirdim.
Gerçekten çok iyi niyetlisiniz çok! İyi niyetinize ancak noel baba inanır.
Ne saçmalıyorsun sen yaa??? Yazdıklarımı okumadın mı yoksa anlamak istediğin gibi mi yorumluyorsun?? Ben kimsenin boşanması için birşey yapmadım, kendi başına gelen olaylardan benim başıma gelenin benzer yanlarını bulup bana iftira atma.. defol git konumdan istemiyorum senin gibilerin bana sataşmasını git başkasına sataş

Baştan falsolu başlamış.
Boşanma aşamasında olsa bile o aşamada evliydi. Üstelikte internetten biriyle tanışmak bu devirde huyu bilmiyorsun boşanma sebebini bilmiyorsun. Sakın bir daha konuşma resmen seni aşağılamış keşke sende dan dan söyleseydin lafını.
Küfürlerine karşılık veremeden kendisi yazıp engelledi pislik insan... herşeyi geçtim de birinin kor ile alakası olmayan babasına küfür etmek ne ya hu??? Böyle ucubeler iştee

Ne saçmalıyorsun sen yaa??? Yazdıklarımı okumadın mı yoksa anlamak istediğin gibi mi yorumluyorsun?? Ben kimsenin boşanması için birşey yapmadım, kendi başına gelen olaylardan benim başıma gelenin benzer yanlarını bulup bana iftira atma.. defol git konumdan istemiyorum senin gibilerin bana sataşmasını git başkasına sataş

Yazdıklarınızı çok iyi okudum. Adam istemem yan cebime tavrını uygulanışsınız.

Siz baştan beri bir seyler olsun isteyip nedense ters davranip durmuşsunuz bunu da anlamadim. Bu kisiyle gercekten gorusmek istemeseniz engel acip ne istiyorsun diye sormazsiniz cunku, hayatiniz gormediginiz bir insan neticede.

Adam da sizi görünce pek begenmemiş tavirlarindaki değişimde bundan kaynakli muhtemelen.
Haklısınız... zaten son 1 yıldır konudan bağımsız tüm sosyal medya hesaplarımı kapatmıştım... gerçekten hayatta normal bir ilişki kuramayan hasta erkekler sosyal medyadan hallediyor bu işi

ben de zaten söyledim kendisine ciddi birşeyler yaşamak istiyorsan ben yokum ama arkadaşılk dostluk kurmak istersen olur,bende yalnızım zaten hem dert ortağı oluruz diye... bu da daha kendisi boşanmadan benle ciddi düşünmek istediğini söylüyordu hemde boşanmak üzere olduğu eşi hamileydi o zamanlar... ben hep reddettim.. bu telefonda falan ağlıyordu borçlarını vs. dert yanıp o zaman da işsizdi.. neyse ben engelledim ama bur yerden ulaştı bir kaç kez.. ben yine sen kötü birisi değilsin arkadaşın olurum ama sevgilin olamam dedim.. tamam dedi..
Hamile karısını boşamak isteyen adam mı kötü biri değilmiş ? Evli olduğunu öğrendiğiniz an hayatınızdan çıkarmanız gerekiyordu. Evli adamla dert ortağı olacakmış lafa bak.. Sevgili olamazmış ama arkadaş olurmuş...

Ayrıca babanıza küfür etmiş olması onun varoşluğu, babanızdan birşey kaybettirmez.

Adamın engelini ve ettiği küfürü hazmedemeyip hıncınızı buradan almanın da lüzumu yok..

Sizin gibi aklı başında bir kadının bu dağ ayısı ile ne işi var ya hayır iq da düşük tam aptal yaşının olgunluğu da yok.
İğrenç bir insan.
Boşanmasını beklemişsiniz o halde bile teklif etmiş bu adamdan bir cacık olmaz sizi de aldatır bu arada seçiminiz yanlış. İyi ki bitmiş.

Kazen senin diğer üyeliğini ifşa etmiş profilinde. O adamla ilk tanıştığın zamanlar konu açmışsın. Burdaki kadınlara hakaretler edip alın sitenizi başınıza çalıp deyip gitmişsin. orda yazanlara hakaret edeceğine dinleseymişsin keşke

boşanmış bir erkeğin ikinci evliliği

Son düzenleme:
Screenshot_20230921_232501.jpg

İyi olmuş aslında.
Adam boşanma aşamasında ve eşi hamile ama siz bizden bir şey olmaz arkadaş,dost olalım diyorsunuz.
Kendi şehrinizde arkadaşınız mı yok ki sosyal medyadan uzaktan bu adamla arkadaş olacaksınız.
Adam o yüzü almış sizden sürekli istemiyorum ilişki deyip engellemişsiniz ama ilişki olmaz arkadaş olalım demişsiniz ne gerek var?
Adam gelmiş kovmuşsunuz sonra yazmışsınız bir ayda nafaka miktarına kadar öğrenmişsiniz sonra.
Ki hamile eşi bunu bıraktıysa vardır bildiği bundan arkadaş bile olmaz deyip tak diye gerçekten bir set çekseydiniz pısardı kendileri.
Şimdi kuyruk sallamasaydın he gibi olmuş yazım kendimden utandım cidden bu anlama geldiği için ama adam uzakta gelse hiçbir bilginizi bilmiyormuş tak diye kesebilirdiniz tee pandemi zamanı dşye dedim
Belki adama bir özgüven geldi o zaman beni beğeniyorlar bak daha boşanmadan bile diye.
Hiç üzülemedim konuya onun için ama yine de karlı çıkmışsınız siz.
İyi bir şey olsa karnı burnunda eşi bırakmazdı.
Bir de havalara bak oğlumdan kimse ayıramaz diye tırt.
Düzgün koca olsan hamile eşin niye bıraksın seni tırt ya

Yok artık bir de bizi yiyor burda ben aslında istemedimdi diye kadınlardan-tüm insanlardan-korkulur valla.
Nasıl kendinizi haklı çıkarmaya çalışarak anlatmışsınız ama bu hikayenizde bile haklı değilsiniz be🤦‍♀️
Normal olanlarda hiç değilsiniz zaten keşkele evlenseydiniz bu boşanmış ve çocuklu beyle ya.
Sosyal medyadan arıyor tüm arızalı erkekler demiş nir de😅

X