Bana mı anormal geliyor ?

Gönül istemeyince kırk bahane bulunur, gerisi boş.

Ama yatacak yer yok. Böyle söylediğimde alırsınız yatak diyorlar. Sonra biz döşek getiririz diyorlar sonra getiremeyiz siz yatak alın bize diyorlar.
Kendilerine yatacak yatak getireceklermiş zaten, konuyu anlatırken böyle demiştiniz. Ben de ona göre yorum yapıyorum. İmkanlar belli, bile bile geliyorlarsa yatak sorununu da bırakın onlar düşünsün.

Ders sadece çalışma odasında çalışılmıyor sonuçta. Alırsın kitabını defterini yatak odasında çalışırsın.
Akşam yemekten sonra çaylarını çerezlerini koyarsın ben 1-2 saat şu konuya bakayım dersin onlar televizyon izler tamam işte.

Şişme yatak alabilirsiniz. İşiniz bitine hoop baza altı.

Gelmeden söylediler hiç ders çalışırım diye düşünme gezicez vs insanların bu anlayışsızlığı beni üzüyor.
Bir şey deyince de küsüyorlar.

Kaynana kayınvalideyi evde istemediğimiz çok açık, ben de sizi anlayışsız buldum. Oğullarının evine ilk defa gelecekmiş. Sınav kpss ise onlar gelene kadar yoğunlaşır o bir haftayı telafi edersiniz. Vize final haftanızda gelmiyorlarsa telafi edilmeyecek hiçbir şey yok bence. Yatak meselesini de parçalı katlanabilen sünger yataklarla çözebilirsiniz. Ucuz da olur.

Gelmeden söylediler hiç ders çalışırım diye düşünme gezicez vs insanların bu anlayışsızlığı beni üzüyor.
Bir şey deyince de küsüyorlar.

Ya kusura bakmayın ama çalışmak isteyen insan her türlü çalışır en kötü onlar uyuyunca 1-2 saat bakarsınız sizin için günü gününe çalışmak bu kadar önemliyse
Gezmek dediğiniz sonuçta 7/24 yapılmıyor. Gündüz gezer akşam çalışırsınız, akşam gezer gündüz çalışırsınız.

Koltuk da mı yok salon denen bişey var, koltukta uyuyuversinler abartmayın

Evet gelmedikleri için seviyormuşsun,bir kere gelmek istediler durum ortada

Bensiz pek de sıkılmıyormuşsun,linçleyecek başkalarını buluvermişsin hemencik alındım doğrusu dkfkdkdkkd

Ev niye müsait değil ki? Kayınpeder kaynana boş odada kalır bir yatak ya da çekyat alın. Görümceler de salonda uyur. Abartın abartın artık! Oğullarımı evlendirmeyeceğim bu gidişle bak ahssjslsl

5 günlük ders çalışmamazlık bahanenin önde gidenidir. 5 güne kaldıysa o sınav kapat defteri kitabı zaten.
Bu kadar sınav idealisti olsan bebek yapmaya çalışmazsın aylardır.
Ay girip bi de bakayım önceden ne konular açmış mı dediniz. Pes doğrusu. He istemiyorum gelmelerini aynen.

Ay girip bi de bakayım önceden ne konular açmış mı dediniz. Pes doğrusu. He istemiyorum gelmelerini aynen.
Heh şöyle dürüst ol, gerçek niyetinle destek iste ona göre verelim tavsiye biz de
Evet konuların devamlılığı kişiyi anlamak için önemlidir.

Daha hiç gelmemisler ki

Heh şöyle dürüst ol, gerçek niyetinle destek iste ona göre verelim tavsiye biz de
Evet konuların devamlılığı kişiyi anlamak için önemlidir.
Ben ayrıntıyı vermedim ama daha önceki meselelerim beni irrite etti diye belirttim. Üstüne bu konuyu abartmış olabilirim de ama kendimce sebeplerim var da dedim.
Ne çirkin çirkin mesajlar ya.
Eşim kendi diyor bu insanların başkalarının hayatına saygısı yok mesafeni koru diye.
Resmen günah keçisi oldum ya.

Çocuk yapana kadar sıkılmasın diye meşgale oluyor işte bir de atanip dogum izni + ucretsiz izin 2,5 yil ortada gorunmeyenler oluyor ki onlar tam sinir olmalik. Evinde 8 kisilik kayinaile sulalesi kaldirmalik

Siz şuna gelsinler istemiyorum desenize. Yahu 1 2 hafta ders çalışmasan nr olacak. Ha bu arada kpss ye mi hazırlanıyorsunuz? Evlendikten sonra kpssyr çalışma hastalığı başlıyor genelde . Bu kadar çalışma hayatına düşkündünüz ne diye planlarınızı gerçekleştirmeden evlendiniz? Birde bebek mevzunuz var değil mi o da ayrı bir muamma. 2 senede bir misafir ağırlayamıyorsanız yazık gerçekten

Daha önce hiç gelmedilerse ben de hayır diyemezdim. Gece 1 saat ders çalışsanız o bile yeter uzun zamandır sınava hazırlanıyorsanız.

Onun dışında diğer zamanlar misafir olmuyorsa eğer yatak almayı gereksiz masraf olarak gördüm. Ha ama sizi sarsmayacaksa koltuk alabilirsiniz , açar yatarlar .
Ona da bütçeniz yoksa eğer annenize yakınmışsınız. Yorgan ya da döşeği mutlaka vardır . Alırsınız , 1 hafta sonra geri verirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…