Bana moral verin

Merhabalar
Eşim covid testi pozitif cıktı
Geçen hafta cumartesi ve pazar günü kendimi iyi hissetmiyorum diyerek yattı .
Baya halsizdi
Kendisi insanlar ile içiçe bir işi olduğu için arada test veriyordu
En son persembe verdi temizdi
Ama cumartesi pazar pek iyi değildi
Sanırım o zaman virüslü idi eşim

pazaresi salı işe gitti iyiydi çarsamba tests vermiş ve pozitif cıkmıs

ct pz tüm gün beraberdik
2 yasında da bebeğimiz var
Babasıyla oyun oynadı
Aynı masada yemek yedik falan

eşim test verince ben de verdim ama ben negatif çıktım ancak yine de güvenmiyorum yani bende de sonradan çıkabilir diyorum
Allah’a şükür bebeğimde bir belirti yok
Emziriyorum ilaç da alamazsın dediler

bende belirti hiç yoktu
2 gündür mide bulantım var
Bir de psikolojik mi bilmiyorum her arayan sende sonradan da çıkabilir diyor.

böyle aynı evde yaşayıp negatif kalan var mi?
Biz eşimle, esim covidili iken en az 4 gün aynı evde kalmışız.
Biz variz.Ben pozitif eşim negatifti bitti karantinamiz.Ayni evde aynı yatakta yattık hicbisey ayirmadik üstelik.Ama eşime gecmedi

Eşim iyi onda az bulantı var
İnsallah benim de korkudan bulanıyordur 🙄
Aslında iki açıdan da rahat olun bence, ya bir bulantıyla geçiriyorsunuz karı-koca ki büyük şans olur sizin için, bu şekilde geçirerek antikor üretmiş olacaksınız, ya da size geçmedi. Ama ben size bulaştığını düşünmüyorum 😊

Merhabalar
Baya halsizdi

ct pz tüm gün beraberdik
Babasıyla oyun oynadı

eşim test verince ben de verdim ama ben negatif çıktım ancak yine de güvenmiyorum yani bende de sonradan çıkabilir diyorum

bende belirti hiç yoktu

Benim çok tanıdığım oldu evinde pozitif bir aile üyesi olmasına rağmen corona olmayan. Siz kendinizi ve bebeğinizi izole edin, eşiniz banyoyu kullandıktan sonra çamaşır suyu dökmeden kullanmayın maskesiz kesinlikle yaklaşmayın.

Psikolojik olma ihtimali var. Bende hiç bir belirti yaşamamış olmama rağmen ablam pozitif çıktığı için 2 gün sonra test yaptırdım (hafta sonu evdeydim pazartesi işe gitmedim). Pozitif çıktım ve o gece hafif ateş ve ağrı oldu o kadar. Sonrasında devam etmedi ve çok şükür ateşsiz ağrısız hatta nefesle alakalı hiç bir sorun yaşamadan nezle olmuş gibi atlattım. Anne babamla aynı evdeyiz yemekte vs hep birlikteydik zaten onların kronik hastalıkları olmasına rağmen onlar benden bi tık daha belirtilerle geçirdiler ama ağrıları vs oldu sadece. Onun dışında hep burun akıntısı, geniz akıntısı vs oldu. Çok hafifte öksürük. Sadece belki de 14 gün kadar hiç evden adım atmadığım için sonrasında yürüyüşte hafif göğsümde ağrı hissettim bişey varmış gibi. Tekrar test oldum negatif çıktım. 1 hafta sonrasında hastaneye gidip göğüs tomografisi falan çektirdim bir sıkıntı var mı acaba farketmediğim bir şekilde ciğerlerime inmiş midir diye ama tamamen temiz çıktı hiç bir sıkıntı yok dedi doktor :KK66: Umarım eşiniz içinde hafif geçer
Çok sevindim sizin adınıza
Şanslı kişilerdenmişsiz
Eşimde sıkıntı yok
Benim korkum bebeğim ve bana geçmiş olma ihtimali

Cok gecmis olsun.
Ben de aralık basında atlattim , bir tek sirt ağrım vardi , o da kroniklesmis bir ağrıydı masa basında çalıştığım için ve calisirken odamın camı devamli açık olduğu için hava sirkülasyonu açısından, ben rüyamda gördüm. Test yaptirmışım ve bana geçmiş olsun tasiyicisin yani pozitifsin diyorlar, sabah uyandım esime dedim ki bugün is yerinde maskeyle dur , ben test yaptıracağım rüyamda gördüm, bana dedi ki yok ya sen de bir sey yoktur , o kadar koruyorum ki kendimi düşünün artık duyan herkes şok oldu. Sabah yaptırdım testi, 5 saat sonra aradılar geçmiş olsun pozitifsiniz . Şükür ama belirtisiz ve sıkıntısız atlattim , esim negatif , is yerindekiler negatif şükür. Esimle odalari ayirdik , odamdan dışarı çıkarken maske ve eldivenlerle çıktım, mutfakta kendim için ayırdığım esyalar oldu , esiminkilerle karistirmadim onlari , yemeklerimi odamda yedim, tek banyo vardi mecbur ortak kullandık ama her giris çıkışımda dezenfekte ettim. El yüz havlularimiz evlendigimizden itibaren zaten ayrıdır.
Büyük ihtimalle ya metroan ya da marketten kaptim. Bu aralar yine endiseliyim çünkü metro aşırı kalabalık artık.
Rabbim yardımcımız olsun

Son düzenleme:
Geçmiş olsun,
Benim eşimde ağır geçirdi,ilk testi negatif cikti,bt çekildi,akciğerlerinde buzlu cam görüntüsü çıkınca tekrar test verdik pozitif ,sonraki gün ben test yaptırdım bende pozitif çıktım.
8.5 yaş kızım,2.5 yaş oğlumla bir aradaydık onlar en ufak bir rahatsızlık,belirti yaşamadılar,oğlum 2 gün normalden daha sulu kaka yaptı o kadar.
İkisine de vitamin takviyesi verdim,beslenmelerine ekstra özen gösterdim.
Eşim 3 haftada ancak toparladı,epey ağır gecirdi ama ben sadece hafif kemik ağrıları,baş ağrısı ,tat koku kaybı vb belirtileri yaşadım. Eşime nazaran çok iyiydim. Bu sebeple pozitif olsanız bile ağır geçireceksiniz anlamına gelmiyor. Dinlenmeye çalışın,güzel beslenin.

Evet o benim🤗 Kasım ayında kayınvalide kayinbirederin evinden getirmişti. Kayınvalide, kayınpeder ve eşim üçü de pozitifti. Evdeki şartlardan dolayı tam bir izolasyon olamadı. Hatta birkaç kez kp ve kv yi hastaneye getirip götürdüm. Bu süreçte iki kez test yaptırdım. Ama kovid olmadım. Bu konu ile ilgili bdv de açılmış bir konum bile var. Sebebini bilemiyorum. Belki de farketmeden antikor geliştirdim bilemiyorum. Burası bir muamma
Bu arada eşinize geçmiş olsun. Acil şifalar diliyorum

Geçmiş olsun,
Benim eşimde ağır geçirdi,ilk testi negatif cikti,bt çekildi,akciğerlerinde buzlu cam görüntüsü çıkınca tekrar test verdik pozitif ,sonraki gün ben test yaptırdım bende pozitif çıktım.
8.5 yaş kızım,2.5 yaş oğlumla bir aradaydık onlar en ufak bir rahatsızlık,belirti yaşamadılar,oğlum 2 gün normalden daha sulu kaka yaptı o kadar.
İkisine de vitamin takviyesi verdim,beslenmelerine ekstra özen gösterdim.
Eşim 3 haftada ancak toparladı,epey ağır gecirdi ama ben sadece hafif kemik ağrıları,baş ağrısı ,tat koku kaybı vb belirtileri yaşadım. Eşime nazaran çok iyiydim. Bu sebeple pozitif olsanız bile ağır geçireceksiniz anlamına gelmiyor. Dinlenmeye çalışın,güzel beslenin.
Geçmiş olsun size de🥰

Evet o benim🤗 Kasım ayında kayınvalide kayinbirederin evinden getirmişti. Kayınvalide, kayınpeder ve eşim üçü de pozitifti. Evdeki şartlardan dolayı tam bir izolasyon olamadı. Hatta birkaç kez kp ve kv yi hastaneye getirip götürdüm. Bu süreçte iki kez test yaptırdım. Ama kovid olmadım. Bu konu ile ilgili bdv de açılmış bir konum bile var. Sebebini bilemiyorum. Belki de farketmeden antikor geliştirdim bilemiyorum. Burası bir muamma
Bu arada eşinize geçmiş olsun. Acil şifalar diliyorum
Çok ilginc
Allah yazmadıysa olmuyor demek
Size de geçmiş olsun

Covit yeni çıktığı zaman eşim ve tüm apartman pozitifti ben ve çocuklar negatiftik o zaman küçük kızım 18 aylık falandı hiç bir belirti yoktu.

Çok geçmiş olsun umarım belirtisiz atlatirsiniZ🤲

Cok gecmis olsun.
Ben de aralık basında atlattim , bir tek sirt ağrım vardi , o da kroniklesmis bir ağrıydı masa basında çalıştığım için ve calisirken odamın camı devamli açık olduğu için hava sirkülasyonu açısından, ben rüyamda gördüm. Test yaptirmışım ve bana geçmiş olsun tasiyicisin yani pozitifsin diyorlar, sabah uyandım esime dedim ki bugün is yerinde maskeyle dur , ben test yaptıracağım rüyamda gördüm, bana dedi ki yok ya sen de bir sey yoktur , o kadar koruyorum ki kendimi düşünün artık duyan herkes şok oldu. Sabah yaptırdım testi, 5 saat sonra aradılar geçmiş olsun pozitifsiniz . Şükür ama belirtisiz ve sıkıntısız atlattim , esim negatif , is yerindekiler negatif şükür. Esimle odalari ayirdik , odamdan dışarı çıkarken maske ve eldivenlerle çıktım, mutfakta kendim için ayırdığım esyalar oldu , esiminkilerle karistirmadim onlari , yemeklerimi odamda yedim, tek banyo vardi mecbur ortak kullandık ama her giris çıkışımda dezenfekte ettim. El yüz havlularimiz evlendigimizden itibaren zaten ayrıdır.
Büyük ihtimalle ya metroan ya da marketten kaptim. Bu aralar yine endiseliyim çünkü metro aşırı kalabalık artık.
Rabbim yardımcımız olsun
Size de çok geçmiş olsun

Çok sevindim sizin adınıza
Şanslı kişilerdenmişsiz
Eşimde sıkıntı yok
Benim korkum bebeğim ve bana geçmiş olma ihtimali
Allah korusun inşallah geçmemiştir. Muhtemelen bir kaç güne belli olur. Bende en fazla hastalığı test olduktan 7-8. günde (temastan 10 gün sonra) yaşadım. Belki hiç bulaşmadan bile geçirebilirsiniz bende çok duydum öyle eşlerden birinde olup diğerine hiç bulaşmayan

Merhabalar
Baya halsizdi

ct pz tüm gün beraberdik
Babasıyla oyun oynadı

bende belirti hiç yoktu

Çok geçmiş olsun. Kardeşim oldu. 2 yiğenim ve enişteme hiç bir şklde bulaşmadı.hemşire arkadaşım oldu eşine bir şey olmadı. Komşum oldu evde 2 kişi daha vardı onlara da hiç bir şey olmadı.

Allah korusun inşallah geçmemiştir. Muhtemelen bir kaç güne belli olur. Bende en fazla hastalığı test olduktan 7-8. günde (temastan 10 gün sonra) yaşadım. Belki hiç bulaşmadan bile geçirebilirsiniz bende çok duydum öyle eşlerden birinde olup diğerine hiç bulaşmayan
Teşekkürler
Benim ilk temas 8 gün oldu
Testten de 5 gün geçti
Size de geçmiş olsun

geçmiş olsun

İlla herkese geçecek diye bir kural yok.

Mide bulantınız psikolojik olabilir.

Karantina sonunda yeniden test verirsiniz.

X