Bana uygun allık ne olabilir ??

sadakattt

keskin sirke küpüne zarar
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2011
419
2
Merhaba kızlar ben çoktandır allık alıcam ama bu konuda pek bilgili olduğum söylenemez.Beyaz tenliyim yüz tipim öyle uzun değil yuvarlak ve saçlarım siyah buna uygun hangi renk allık kullanmalıyım.Daha önce allık kullanmadım çevdekiler beyaz tenlisin hafif allık kullansan süper olur diyolar . Dün bi mağazada bayan bana şeftali tonlarının yakışabileceğini söyledi biraz sürdüm ama hiç hoşuma gitmedi sizce hangi renk kullanmalıyım bide marka olarak hangisi tercih etmeliyim yardımcı olursanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler En Büyük KK

Çok teşekkür ederim yorumun için şeftali tonunu allık seçerken denemiştim ama ben kendime yakıştıramadım :44: dün flormarın 41 numarasını aldım hoşuma gitti

Pastel All Over'ı da deneyebilirsin. Bir sürü renk seçeneği var. Stantta deneyerek alırsan kendi tenine uygun olanı bulman kolaylaşır. :) Ben beyaz tenliyim mesela; 143 numarayı kullanıyorum. :)

off amma reklam yapmışlar.Pastel gibi bi markanın reklamına gerek var mı alan alıyo zaten
bende pastelin alllığını deneyecektim soğudum valla almicam

bu arada bourjois markasının allıklarına bak derim çok iyiler

Bencede cok bariz Pastel reklami yapilmis bende sogudum.... boyle seyler cok yAPAY ve kendini belli ediyor hic gerek yok hic birimiz aptal degiliz sonucta.

Maybeline 57. Ayrıca hic de pastel reklamı yapılmış gibi değil benim de cok arkadaşım pastelı kullanıyor her gören cok beğeniyor

Ben avonun bronz tonunun top allığından kullanıyorum, abartı yapmıyo, çok doğal çok hoş duruyo.. Beyaz tene daha çok açık pembe ve şeftalyi yakıştırıyorum, ama senin saçlarında siyahmış, bence pembe kullanmalısın.. :-)

Ben avonun bronz tonunun top allığından kullanıyorum, abartı yapmıyo, çok doğal çok hoş duruyo.. Beyaz tene daha çok açık pembe ve şeftalyi yakıştırıyorum, ama senin saçlarında siyahmış, bence pembe kullanmalısın.. :-)

ahh ben top allık kullanamıyorum,şuan kullandığım allık pembe, gerçekten siyah saç beyaz tene çok yakışıyo memnunum :KK31:

X