Bana yardım edin lütfen

DeL_Ly

o artık üniversteli :)
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2009
74
0
33
öğrenmek istediğim sey su bi erkek bi kızın gözlerinin İÇİNE gülümseyerek neden bakar neden gülümseyerek izler deli olacam yaa lütfen bişeyler söyleyin onun için birsey ifade ediyomuyumdur etmiyosam nie gözlerimin içine içine bakıp gülümsüyo offf :uhm: senağlama

bunu sana karşı hal ve hareketleriyle anlayabilirsin:)

yani sana gülümsedi diye sana aşık demek değil bence hareketleri tavırları konuşmaları belli eder zaten..

ama gözlerının içine bakıoda asık asık bakıosaa:) işde o zmn asık dır anlamındadır

lise çağlarında olur öyle bakışmalar gülüşmeler ..
o çağlarda insanın kanı kaynar moku oynar derler..
ayrıca nisan mayıs ayları gevşer gönül yayları :asigim:

bi insan arkadşınada bakar sen ondan bişeyler beklediğin için her hareketi ana anlamlı gelebilir:)

ama tam terside olabilir yani gerçekten sana karşı bişeyler hissediyo olabilir bunu sadece bakışa bağlamak olmaz canım dediğim gibi haraketler konuşmalara da bakar:emir_bebek:

lise çağlarında olur öyle bakışmalar gülüşmeler ..
o çağlarda insanın kanı kaynar moku oynar derler..
ayrıca nisan mayıs ayları gevşer gönül yayları :asigim:

:roflol::roflol::roflol:
öldüm kız gülmekten..aaayyhh... :roflol:

---------------------------
canım, arkadaş olaraktan da gözlerinin içine bakıp gülümseyebilir, ifade etmedikçe pek anlaşılmas bence bu işler :1rolleyes:

allah alah nerene bakıp gülecek başka?
kaydirigubbakcemile3

bu bakış normal bi bakış deil dier insanların bana bakışı gibi deil ayrıca gülmek deil onun yaptığı tatlı tatlı gülümsemek

yorumlarınız için tşk ederim aslından bende asi2222 acaba benmi ynlış yorumluyorum ama bilmiyorum ne yapmam gerektiğini tek bildiğim ilk defa canım cok yanıyor..

canım açıkça konuşmayı dene yada gülümsemesi senin hoşuna gidiyo olabilir

ama diğer kızlarada tavırlarına dikkat et şekerim::):)

dier kızlara böyle deil yani qördüqüm kadarıyla bana karsı daha cekimser davranıyo kankama daha arkadasca davranıyo ona öyle gülümsemio yada öyle bakmıyo daha rahat bnmle olduqu qibi diil yani

dier kızlara böyle deil yani qördüqüm kadarıyla bana karsı daha cekimser davranıyo kankama daha arkadasca davranıyo ona öyle gülümsemio yada öyle bakmıyo daha rahat bnmle olduqu qibi diil yani

ben de bunu sorucaktım, bana da bır cocuk boyle bakıyordu, sonra bır baska kıza bakarken bakayım dedım ona da oyle bakıyor cocugun bakısı oyleymıs :)) kaydirigubbakcemile3 hehee

neyse şekerım, senın sevgılın degıl bu cocuk anladıgım kadarıyla
oyle ıslak ıslak bakıyorsa sana asık olabılır gızlıyordur asık oldugunu
:nazar:

seni etkilemeye çalışıyordur.

senin ona karşı duyguların varsa özel.. o bunu farkettiyse itiraf etmen için yapıyordur.

aman bakana kadar asiksa gelsn konussun yuz verme canim cok dayanamaz gelir kapina.

aynen calıstıgım yerde bırı var o farklı bır bolumde ben farklı bı bolumdeyım gırıs cıkıslarda yada bazen sıgara molalarında goruyorum öle bakıp duruyoorr dün annemlede bu konuyu konusuyorduk nıe bakıo acaba dıe... uzun suredır bu bole devam edıo yaklasık2,3 aydır ama sadece bakıo dısardan bakınca cıddı ve agır bır durusum vardır belkı begenıodur ama acılmaya korkuodur dıe dusunuyorum yada bana gıcık oluo bu bu yuzden bakıodur kaydirigubbakcemile3

yanı tam olarak anlamıs degılım bosverdım bende artık bakınca yuzumu cevırıorum hıc cocuk gelse evet derım ama gemıo o yuzden sende pek ustuleme cnım bısı olucagı varsa zaten bı gun pes edıp gelıcektır..

kaptırma kendını sıkma canını

17-18 yaslarındayız da en iyisi benim geri adım atmam gelirse zaten seviyo gelmesse de napalım kendi bilir..

bence sen hoslaniyorsan bile ilk adimi atma.. belli olmuyo erkek milletine, sap gibi kalirsin itiraf ettikten sonra..sonrada aksin gözyaslari..

hic kafani yorma.. baksin güzele bakmak sevaptir hem =)
gelirse degerlendirirsin=)

selene katılıyorum kesınlıkle bekle ve unut yanı umut baglama gormemezden gel olmazsa boylelıkle hayal kırıklıgı da yasamamıs olucaksın olursada buyuk bır suprızz :sm_cool:

bekle bakalım birazda agırdan al kendını :1rolleyes:

X