Bana yardım edin…

Lütfen önyargılı yaklaşmayın, kötü yorumlar yapmayın kızlar…

Ben 24 yaşımdayım, 25 olmama az kaldı.. Yazarken bile elim titriyor ben bir hata yaptım ve kızlığımı kaybettim. Yaklaşık 1 sene olacak hala bunun acısını çekiyorum, tövbe ediyorum ağlayarak namaz kılıyorum her gün. Detaya girmeyeceğim ama zorda olsa o kişiden ayrıldım ve şu an bir yol çizmeye çalışıyorum kendime. Ama yaşadığım ruh hali, depresyonum buna izin vermiyor. İşsizim baya bir süredir iş bulamıyorum kpss çalışmam gerekiyor odaklanamıyorum. Sürekli ağlıyorum kendimi suçluyorum. Evlenmek hayalimdi. Sevmek, sevilmek. Ve hayal olarakta kalacak gibi. İlişki yaşarsam bile sırf bu yüzden bırakılırım, terk edilirim korkusuyla erkeklere yaklaşamıyorum. Sürekli bu düşünce aklımda. Yaşıtlarım ya atandı iş sahibi oldu ya evlendi. Ben bomboş hissediyorum kendimi. Hayata tutunmaya çalışıyorum ama olmuyor hiçbir şey mutlu etmiyor beni.. Allahtan dileğim öbür dünyada mutlu olmak artık. Bu dünya beni çok yordu.

Pişman olacağın bir şeyi neden yaptın demeyin, detaya girip anlatmak istemiyorum ama şunu söyleyim , insan kınadığını yaşamadan ölmezmiş kınadığım başıma geldi…
Tamam hata yapmış olabilirsiniz ama dünyanın sonu değil. Artık eskisi gibi değil. İleride evleneceğiniz kişiyi anlayışla karşılayacak biri seçersiniz olur biter. İşinize gücünüze, eğitiminize bakın

Eşimden önce 1-2 uzun süreli ilişkim oldu. Benim de hatalarım oldu. Ne ben eşime ne eşim bana cinsel yönden ne kadar ileri gittiniz tarzında sorular sormadık. Eski sevgililerimiz hakkında da gayet rahat oturup konusabildigimiz halde daha ilerisini konuşmadık hiç ihtiyac duymadık. Sorsa da "senin yaptıkların seni benim yaptığım hatalar da beni ilgilendirir illa cevap istiyosan en kötüsünü düşün kaldirabileceksen devam et soru işareti olacaksa hiç ugrasma zira yarın öbür gün utanırım zannedip önüme koyacak olursan önce ben senin yüzüne tükürürüm" der geçerdim. Boynun bükülürse sıkıştıkları ilk anda seni burdan kırarlar

ya olan olmuş artık niye bu kadar sırtına yük ediyorsun tamam insanız hata yapabiliriz ama bir ömür boyu bunu kendimize kambur yapmamalıyız hayatına bak sınavına odaklan insanlara da şans ver ömür geçmez üzülerek

Eşimden önce 1-2 uzun süreli ilişkim oldu. Benim de hatalarım oldu. Ne ben eşime ne eşim bana cinsel yönden ne kadar ileri gittiniz tarzında sorular sormadık. Eski sevgililerimiz hakkında da gayet rahat oturup konusabildigimiz halde daha ilerisini konuşmadık hiç ihtiyac duymadık. Sorsa da "senin yaptıkların seni benim yaptığım hatalar da beni ilgilendirir illa cevap istiyosan en kötüsünü düşün kaldirabileceksen devam et soru işareti olacaksa hiç ugrasma zira yarın öbür gün utanırım zannedip önüme koyacak olursan önce ben senin yüzüne tükürürüm" der geçerdim. Boynun bükülürse sıkıştıkları ilk anda seni burdan kırarlar
Çok güzel söyledin ama ben bunu açık şekilde anlayacağı şekilde detaya girmeden elbette söylemek istiyorum evlendikten sonra sorun olmaması için bilmesi içimi rahatlatır

ay çok büyük bir dert kızlık kaybetmek Bir şeyler yaşamak istemissiniz ama kızlık kaybetmişsiniz bu yüzden pişman olup ağlıyorsunuz. o kızlık dursaydı ama bir şeyler yaşamış olsaydınız pişman olmayacaktınız dimi? ben de "kız" değilim ama hiç pişman olmadım yani. niyee olayım ki? kimseye bekaret borcum.yok

her evlenen bakire evlenmiyor ayrıca. bakirelik gidince evlenilip Yuva kuramıyorsin diye bir şey yok. kafanızı köyden çıkarın bence. üniversite okumuş insansınız hiç mi arkadaşınız yok. bakire olmadan evlenen bir sürü arkadaşım oldu. erkeklerin de çoğu bakir evlenmiyor. eee

Zaten kızlık zarı da öyle düşünüldüğü gibi bir yapı değil. Yeterince esneme ve ıslanma olursa ilk ilişkide dahi kanama olmaz.

Ne dediğini anlamadım ama karşı olduğum bir şeyi yaptım evet ve sonuç olarak pişmanım.. Neden üstüme geldiğinize anlam veremedim şu anda. Herkesin hataları olur bu hayatta.
Evet herkes hata yapar ve pişman da olabilir

Ama.buraya konu açıp üstüme yüklenmeyin deyip herkes kınadığını yaşar demekte

Benim başıma geldi bana ters bir şey yazarsanız sizinde başınıza gelsin demektir

Ayrıca kızlığını kaybettim diyorsunuz bu hoş değil yaşamisınız o zaman düşünmek gerekiyor geleceği dimi hadi düşünmedin yaptın sonra pişman oldun

bunun için yapacağın bir şey varmı yok
Biz ne yapalım varmı bizim yapacağımız

Belki karşınıza bunları takmayacak biri çıkıcak
Namaz kılıyorum dua ediyorum diyorsunuz ne güzel bunları yapın ama dünyayı da zehir etmeyin kendinize

Evet herkes hata yapar ve pişman da olabilir

Ama.buraya konu açıp üstüme yüklenmeyin deyip herkes kınadığını yaşar demekte

Benim başıma geldi bana ters bir şey yazarsanız sizinde başınıza gelsin demektir

Ayrıca kızlığını kaybettim diyorsunuz bu hoş değil yaşamisınız o zaman düşünmek gerekiyor geleceği dimi hadi düşünmedin yaptın sonra pişman oldun

bunun için yapacağın bir şey varmı yok
Biz ne yapalım varmı bizim yapacağımız

Belki karşınıza bunları takmayacak biri çıkıcak
Namaz kılıyorum dua ediyorum diyorsunuz ne güzel bunları yapın ama dünyayı da zehir etmeyin kendinize
Çok kötü düşünüyorsunuz. Size yemin ederim asla ben kınadığımı yaptım beni kınarsanız siz de yaşarsınız demek değildi amacım… Allah kimseye yaşatmasın.. Onu yazmakta ki amacım bana belki şunu diyenler olacak. Pişman olacağın şeyi neden yaptın o zaman? Ben de gelebilecek bu soruya istinaden cevap olarak insanın başına kınadığı bir şey de gelebiliyormuş demek istedim.

X