bana yardım edin

vildan16

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2009
4
0
49
eşimle severek evlendik.hatta ailem bile karşı çıktı.ailesi sorumsuzluğu çalışmaması gibi sebeblerden eşimle 4 yıllık evliliğimizden sonra boşandık.3 yıl aradan sonra tekrar evlendik.ilk zamanlar iyi gitmesine rağmen herşey yavaş yavaş bozuldu.sürekli beni pavyon kadınlarıyla aldatmaya başladı alkolik dereceye geldi.başka şeylerde kullandığını farkettim.eve gelmemezliği bile oluyodu.çok sabrettim ama olmadı bir kızım var 14 yaşında şimdi boşanma davası açtım ayrı ev tuttum.ama nedense hala mutlu değilim.beni hala istiyo ama ben güvenmiyorum.o kadar boşluktayımki.ne yapacağımı bilmiyorumm fikirlerinize ihtacım var

Bir hata yapmışsınız..
Ayrılmışsınız..
İkinci bir şansı daha hakkettiğini düşünüp, bir kere daha şans verip bir hata daha yapmışsınız
Ve ayrılığı düşünüyorsunuz..
Boşanma aşamasındasınız..

Olmuyorsa, zorlamanın hiç alemi yok..
Ne hali varsa görsün..

eşimle severek evlendik.hatta ailem bile karşı çıktı.ailesi sorumsuzluğu çalışmaması gibi sebeblerden eşimle 4 yıllık evliliğimizden sonra boşandık.3 yıl aradan sonra tekrar evlendik.ilk zamanlar iyi gitmesine rağmen herşey yavaş yavaş bozuldu.sürekli beni pavyon kadınlarıyla aldatmaya başladı alkolik dereceye geldi.başka şeylerde kullandığını farkettim.eve gelmemezliği bile oluyodu.çok sabrettim ama olmadı bir kızım var 14 yaşında şimdi boşanma davası açtım ayrı ev tuttum.ama nedense hala mutlu değilim.beni hala istiyo ama ben güvenmiyorum.o kadar boşluktayımki.ne yapacağımı bilmiyorumm fikirlerinize ihtacım var

Ne yapıcaksın arkadaşım, arkanda bırakacaksın
Daha neyine güveneceksin , ikinci şansını da mahfetmiş
Genç kızın var , arkadaş olun birbirinize , hayatınızın tamamen dılında bırakın onu
Zamanla herşey yoluna girecektir
Evlilik ne kadar kötü olursa olsun , her boşanma bir travma , bir hayal kırıklığıdır
Arkadaşlarınızdan, dostlarınızdan , gerekirse profesyonel yardım alarak atlatmaya çalışın

Hala ne icin savasiyorsunuz anlamadim.kiziniz da buyumus.iliskinizin elle tutulur bir yani yok.ev tutabildiginize gore sanirim ekonomik ozgurlugunuz de var.birakin kopsun inceldigi yerden.ayni hata ucuncu kez yapilmaz.yapilirsa afedersin ama enayilik olur.

bırak yahu ne hali hali varsa görsün hala ne yapacagımı bilmiyorum diyosunuz ne yapacagınız gayet belli boşanmak zaten tekra evlenmekle hata etmişsiniz.. aldatma kötü alışkanlık vs. hersey var bitek sizi dövmediği kalmış... :KK20:

huylu huyundan vazgeçmez
bugün düzeldim der yarın daha kötüsünü yapar
aldatmış hem daha nolsun boşunmak için bu bile yeterli sebep bence
kendi ayaklarınızın üstünde durabiliyorsanız silin o adamı
mutsuz olabilirsiniz ama bu şuan da geçerli ilerleyen zamanlarda nefes alacaksınız
ama tabiki karar sizin

öncelıkle üzülme kararlarını sabitle gercekten seviyorsan onun dogrulması ıçın dua et dua her seyı yoluna koyar madem evladınızda var tabikı sartların olsun ama unutma dısarısı o kadar mahsun dgl eger hatalarını duzeltcekse bence yıkma yuvanı seccadeye otur sevdıgın için bu dunyası ıcınde ahiretı icinde dua et uc yıl ara vermışşınız bence sabredın ve sefkatli olun inanın ne olursa olsun anlayacaktır

X