Banada dua edermisiniz?

pelin_suuu

Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2014
695
22
Kardeşlerim hamileliğimin başından bu yana kanama açılma yara bebeğin aşağıda olması ters durması ağrı sancı vs buzamana kadar geldik elhamdülillah
ilk bebeğimde erken doğduğu için ister istemez psikolojik olarak çok bunalımdayım hem benim sıkıntılarım için hemde doğmamış olan bebeğim için bana dua edermisiniz ALLAH rızası için bebeğimin sağ salim vakti zamanında sağlıkla dünyaya gelmesi için duanızı esirgemeyin müminin mümine duası geçermiş geçte olsa....​

ben hamile kalmak için uğraşıyorum ama iş hamile kalmakla bitmiyo sende hamile kalmışsın ama bu sıkıntıların var
100 ya şafi 3 ihlas 1 fatiha okudum
hayırlısıyla sağlıklı bi şekilde kucağına alırsın bebeğini inşallah

ben hamile kalmak için uğraşıyorum ama iş hamile kalmakla bitmiyo sende hamile kalmışsın ama bu sıkıntıların var
100 ya şafi 3 ihlas 1 fatiha okudum
hayırlısıyla sağlıklı bi şekilde kucağına alırsın bebeğini inşallah
sağolasın canım allah razı olsun bende hamile olarak sana dua edicem rabbim sanada evlat nasip etsin

30 kişi bakmış ama bir kişi bir fatiha bile okumadan kapatmış sayfayı yazık buraya yazmama konumun silinmesini istiyorum

Rabbim sana sağlıcakla evladını kucağına almayı nasib etsin ve salih bir evlat olmasını nasib etsin inşallah.

100 ya şafi ya nur okudum sevgili pelinsu
Hayırlısıyla , kolaylıkla bebeğini kucağına almanı giliyorum Rabbimden.
Amin:nazar:

10 ayetel kürsi 10 salavat okudum canım. Rabbim yar ve yardımcın olsun herkesin cuması mübarek olsun.

Son düzenleme:
Evet , hayırlı cumalar arkadaşlar,
Bugün bol bol dua etmek geliyor içimden,
Allah kabul etsin inşallah hepimizin dualarını.
Aminn

canım Rabbim bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...3 ihlas 1 fatiha okudum senin ve bebeğin için........Aminnnn......:nazar:

konunu yeni gördüm rabbim yardımcın olsun
hayırla bebeğini kucakla inşallah
bende elimden geldiğince dua edicem sana ve bildiklerimi okuycam canım

X