Bartholin kisti ameliyatı olanlar yorum yapabilirler mi rica etsem :(

bahar_2023

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2023
7
3
27
10 gün öncesi bartholin kisti ameliyatı oldum. Hala daha agrilarim ve aci, sızı var. Ne zaman geçer acaba? Lütfen sorumu cevaplayın. :KK43: Ameliyat bartholin bezleri çıkarıldı. Ve bu ameliyatı olanların yorum yazmasını rica ediyorum. İlerde cinsel ilişkide bir problem yaşanır mı? Lütfen yardımcı olun.

10 gün öncesi bartholin kisti ameliyatı oldum. Hala daha agrilarim ve aci, sızı var. Ne zaman geçer acaba? Lütfen sorumu cevaplayın. :KK43: Ameliyat bartholin bezleri çıkarıldı. Ve bu ameliyatı olanların yorum yazmasını rica ediyorum. İlerde cinsel ilişkide bir problem yaşanır mı? Lütfen yardımcı olun.
Kaç cmdi acaba

Aaa çok geçmiş olsun benim de kurban bayramı arifesinde çok şişmişti acı veriyordu. Bende ameliyat olmak istedim. Çünkü diğer yöntemler maalesef tekrar çıkmasına engel değilmis.
Teşekkürler sizede geçmiş olsun bende öksüremiyorum hapşıramıyorum çok zor oluyor

Neden ameliyat oldunuz ki diğer yöntemler de vardı. Bende de bartholin kisti var 3 defa nüksetti drene ettiriyorum her defasında

Kuruluk yapıyor, yaşım genç diye alternatif yöntemler denedim hep. Kadın doğum hastanesinde 5 gün yattım 1 ay vardı doğumuma, alacaz bezini diye tutturdular bende tedaviyi reddettim

Ne zaman yaptirdigin ve iyilesme sureci ne kadar sürdü denize girebildin mi cinsel iliskiye ne zaman girdin
Ben tavsiye etmiyorum 2 ay oldu benim ama denize girdim 3 hafta sonra sıkıntı yok ama cinsel ilişki olayım eskisi gibi olmuyor islaklik olayim su gibi herkes mi böyle ben mi böyleyim bilmiyorum

Ben tavsiye etmiyorum 2 ay oldu benim ama denize girdim 3 hafta sonra sıkıntı yok ama cinsel ilişki olayım eskisi gibi olmuyor islaklik olayim su gibi herkes mi böyle ben mi böyleyim bilmiyorum
Bir kuruyum bir su akar gibi ıslak bilmiyorum hata ettim sadece drene ettirmek daha mantıklı bence

Neden ameliyat oldunuz ki diğer yöntemler de vardı. Bende de bartholin kisti var 3 defa nüksetti drene ettiriyorum her defasında
Diğer yöntemlerde tekrar çıkıyor ama. Çok şükür şuan rahatım. Çok acılar çekmiştim. Ameliyat son çare öncesi tedaviler denenebilir ama kesin çözüm değil.

Diğer yöntemlerde tekrar çıkıyor ama. Çok şükür şuan rahatım. Çok acılar çekmiştim. Ameliyat son çare öncesi tedaviler denenebilir ama kesin çözüm değil.
Tabiki de öyle, bunun getirdiği bazı fizyolojik durumlarla umarım güzel başa çıkabilirsiniz çok geçmiş olsun.

Herkeste tekrarlayan bir şey de değil ya burda insanı çok korkutuyorlar gereksiz yabancı sitelerde ben çok okudum bir kez yaşayıp kendisi patlayıp daha yaşamayan yani bende buraları okuyup korka korka ameliyata koştum gereksiz

X