Baş ve kulaklarda basınç hissi

Sanem0407

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2020
9
0
36
Merhaba
Yaklaşık 9 aydır Sürekli olarak başımda ve kulaklarımda basınç hissi yaşıyorum gitmediğim doktor kalmadı KBB nöroloji beyin dahiliye göz hiçbir çare bulunamadı KBB profesörü bir tane östaki borusunun kapalı olduğunu ama bu derece rahatsızlık vermesinin imkansız olduğunu söyledi onun üstüne 3-4 KBB uzmanına daha gittim aynı şeyleri söylediler psikiyatri ye yönlendirdiler psikiyatri birsürü ilaç verdi aşırı yan etki yaptı daha da kötü oldum 😔 şuan hala psikiyatri ilaçları kullanıyorum ama rahatsızlığım devam ediyor sadece uyuşturuyor haplar rahatsızlık hat safhada sorunumun çaresini bulamadılar böyle bir sorun yaşayan var mı gerçekten dayanması çok zor lütfen böyle bir rahatsızlık geçiren varsa yazsın minnettar kalırım çok teşekkürler 🙏

Tansiyonunuzu ölçtünüzmü hiç, aynı sorun kardeşim de de vardı, kardiyolojiye danışın.Bazen tansiyon normalde olsa basınç oluşabiliyor,tansiyon ilaçları rahatlattı kardeşimi.

Tansiyonunuzu ölçtünüzmü hiç, aynı sorun kardeşim de de vardı, kardiyolojiye danışın.Bazen tansiyon normalde olsa basınç oluşabiliyor,tansiyon ilaçları rahatlattı kardeşimi.
Sürekli ölçtük ondan da olabilir dedi bir doktor ama tansiyon normal çıkıyor teşekkürler 🙏

X