Başak burcunda süper dolunay!!!

Etegiminpilesi

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
8 Mart 2020
1.664
4.948
Selam kızlar
Başak burcunda süper dolunay varmış.Başak burcu olarak astrolojiye ilgim sadece günlük burç yorumlarını arasıra okumaktan ibaret.
3-4 gündür rüyalarım o kadar gerçekçi ve korkunç ki sabah uyandığımda yeni güne adapte olabilmek uzun zamanımı alıyor.
Etrafındaki olumsuzlukları görebiliyor gibiyim.iki gün önce anneme onunla ilgili gördüğüm rüyayı anlattım bir gün sonra rüyayı yaşadı.
Bugünde rüyamda kuzenimi gördüm bacağı alçılıydı ve durumu çok kötüydü.Seni rüyamda gördüm nasılsın diye aradım.Dün maç yaparken kalça kemiğini açıtmış.Bugün doktora gidecekmiş.
Anlatmadım tabi rüyamı ona.
Korkuyorum.İlk olayda tesadüfün böylesi deyip geçtim.Olumlu frekans varsa buna nasıl gecebilirim? Olumsuz şeyleri hayatıma çekmek istemiyorum

Bende başak burcuyum😁
Pazartesi dolunay olduğunu okumadım ama öyle bi içim daralıyorduki tabakları duvarlara fırlatmak istedim, ne kadar olumsuz düşüncem varsa şahlanıp gırtlağıma yapıştı sanki.kendimi zor attım bahçeye. Biraz yürüdüm nefes aldım azıcık açıldım. Sonra baktım başak burcunda dolunay varmış.
Kuzenim astrolog onla konuştuk, gitgide rahatlayacaksın dedi.etkileri saat saat bile hafifliyor.
Bence haberci rüyalarının önünü kesme bugün kötü olayları bildirip seni hazırlıyor yarın iyi haberlerde gelir :)sonuçta talihsiz olaylar sen rüyanda gördün diye olmadı, zaten olacaktı sana bildirildi. Bilmesen belki şok olacaktın aniden duyunca çok üzülecektin. Rüyanda gördüğünü duyunca daha bir hafif karşılarsın.
Güzel bir şey bence haberci rüya:)

Bende başak burcuyum😁
Pazartesi dolunay olduğunu okumadım ama öyle bi içim daralıyorduki tabakları duvarlara fırlatmak istedim, ne kadar olumsuz düşüncem varsa şahlanıp gırtlağıma yapıştı sanki.kendimi zor attım bahçeye. Biraz yürüdüm nefes aldım azıcık açıldım. Sonra baktım başak burcunda dolunay varmış.
Kuzenim astrolog onla konuştuk, gitgide rahatlayacaksın dedi.etkileri saat saat bile hafifliyor.
Bence haberci rüyalarının önünü kesme bugün kötü olayları bildirip seni hazırlıyor yarın iyi haberlerde gelir :)sonuçta talihsiz olaylar sen rüyanda gördün diye olmadı, zaten olacaktı sana bildirildi. Bilmesen belki şok olacaktın aniden duyunca çok üzülecektin. Rüyanda gördüğünü duyunca daha bir hafif karşılarsın.
Güzel bir şey bence haberci rüya:)
Ne zamandır rüya görmüyordum.Yada görsemde hatırlamıyordum.Birden böyle rüyalar görüp onları yaşamaya başlamam beni korkuttu.Ne zaman bitecekmiş bu durum canım biliyor musun?

Aslında bitti bile. Etkileride yavaş yavaş geçecek canım. Ay şimdi terazi burcunda, sırada akrep var. Akrep’e geçtiğinde sezgilerimiz 6.hislerimiz derinleşecekmiş. 2,5 gün sürecekmiş. Fal baktırmak için uygun günler 😂 yani öngörü durumların bu haftada devam edebilir ama sıkıntılı ve bunalımlı ruh hali gitgide hafifleyecek. Ülkecek daha rahat ruh hallerine geçişimiz haziran sonrası döneme denk geliyormuş. Bu sene zor bi sene. Her açıdan. Selametle atlatırız inşallah.

.. isimli insta hesabını takip edebilirsin. Ben oradan alıyorum haberleri 😊 yıldız haritası yorumuna da çok uygun bakıyor Derya hanım ve tak tak nokta atışları yapıyor çok tatlı birisi. Tavsiye ederim 😇

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam kızlar
Başak burcunda süper dolunay varmış.Başak burcu olarak astrolojiye ilgim sadece günlük burç yorumlarını arasıra okumaktan ibaret.
3-4 gündür rüyalarım o kadar gerçekçi ve korkunç ki sabah uyandığımda yeni güne adapte olabilmek uzun zamanımı alıyor.
Etrafındaki olumsuzlukları görebiliyor gibiyim.iki gün önce anneme onunla ilgili gördüğüm rüyayı anlattım bir gün sonra rüyayı yaşadı.
Bugünde rüyamda kuzenimi gördüm bacağı alçılıydı ve durumu çok kötüydü.Seni rüyamda gördüm nasılsın diye aradım.Dün maç yaparken kalça kemiğini açıtmış.Bugün doktora gidecekmiş.
Anlatmadım tabi rüyamı ona.
Korkuyorum.İlk olayda tesadüfün böylesi deyip geçtim.Olumlu frekans varsa buna nasıl gecebilirim? Olumsuz şeyleri hayatıma çekmek istemiyorum
Tesadüfe bak bizede şimdi kuzenin kim demek düşüyor ama ben değil Kazen Kazen bey sorsun size

Öf.ne sığ insanlar var. He reklam he.parayla tutuldum. Önüme gelen yerede yazdım. Töbe töbe ya.

İnsan böyle saçma saçma konuşmadan önce azcık kafası çalışıyosa bi kişinin üstüne yıklayıp attığı mesajlara bi göz atar. Kafa çalışmayınca böyle oluyo demekki. Kimmiş buyursun gelsin kazen bey.
Geçen fal sepetinin sayfa sayfa reklamı yapılmış kişi kişi yorum yapılmış hatta otdan okuyunca girdim fal baktırdım. o reklam olmuyoda ben burda konuyu görünce kuzenimi söylememmi reklam oldu. Arkadaş sormuş bende söyledim ne var bunda.
Reklama devam edeyim o zaman
Zeynep duran
Nilay dinç (müthiş kehanetler yapıyor hepsi çıkıyor)
Nuray sayarı( bence bozdu kendini ama işinde hala iyi)

X