Başarı mı başarısızlık mı bilemedim

nisan2005

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2013
132
49
34
2012 eylül ayında 69 kg ile diyete başladım 10 ayda 13kg verdim ve 56 kg düştüm o tarihten iyibaren 56-57 kg arasında hep kilomu korudum neredeyse 2 yıl olacak tekrar diyete başlayıp 52-53 kg olmak istiyorum boyum1.60m bu arada ancak 5 haftadır dikkat etmeme rağmen 57.9 kg dan 56.2 kg düşebildim 55 kg bile haftalardır göremiyorum evet çok bi kilom yok 3-4 kilo vermek istiyorum ama haftalardır 300 gram verip 55 i bile göremedim:KK43:( iki gün diyete ara verdim yarın tekrar başlicam iyi mi ettim kötü mü bilemedim tecrübesi olanlar yorum yaparsa sevinirim..

2012 eylül ayında 69 kg ile diyete başladım 10 ayda 13kg verdim ve 56 kg düştüm o tarihten iyibaren 56-57 kg arasında hep kilomu korudum neredeyse 2 yıl olacak tekrar diyete başlayıp 52-53 kg olmak istiyorum boyum1.60m bu arada ancak 5 haftadır dikkat etmeme rağmen 57.9 kg dan 56.2 kg düşebildim 55 kg bile haftalardır göremiyorum evet çok bi kilom yok 3-4 kilo vermek istiyorum ama haftalardır 300 gram verip 55 i bile göremedim:KK43:( iki gün diyete ara verdim yarın tekrar başlicam iyi mi ettim kötü mü bilemedim tecrübesi olanlar yorum yaparsa sevinirim..

sen devam et direnc donemindesin birde haftsda 1 kilo vercm dye dsnme cnki kilon az vermn cok zor zatn verecegin kilo az 1 2 haftada vermk yerne 3 4 ayda ver daha kalici bir de kilo azaldikca metabolizma hizi da azalir blgn olsun spor yaoarsan hzlandrrsn

merhaba canım bir yerde okumuştum insanlar normal kilosuna yaklaştıkça kilo verimi daha zor oluyormuş. demekki sen de normal kilona çok yakın olduğun için kilo vermen yavaşlamış. metabolizmanı hızlandırmak için diyetinde ya da normal yediklerinde bir değişiklik yapabilirsin ya da 15 dk spor, nefes egzersizi gibi bir yapabilirsin. o zaman bünyen tekrar hareketlenecektir.

X