Basen ve Bacak Eritmek Için "Leg Macig"

bende almak istiyorum ama her sitede farklı fiyat var. siz hangi siteden aldınız? internet üzerinden alışverişe çok güvenemiyorum oyüzden güvenli bir site lazım. 99 liraya var ama kargo 5 lira diyor nakit ödemek istersek. doğru mu?

merhaba arkadaşlar.ben aranıza yeni katılıyorum.boyum 175 kilom 59.vucudumu gelıstırmek ve sıklaştırmak ıcın leg magıc almayı dusunuyorum ama asla kılo vermek ıstemıyorum.çunku bacak ve basenlerım de fazlam yok eksigım var:)fakat basen bolgemde selulıt olusumu gozlemlıyorum.leg magıc cok kılo vermeden selulıt problemını ortadan kaldırır mı?

bugün elime geçtii... heyecanla başladım ama hakikaten kolay degil. umarım pes etmem. aslında diyetle yapmak en iyisi ama bugün diyetime başlayamadığım için yarından itibaren diyet+ leg magic.... aranızda şöyle 1 aydır falabn kullanıp faydasını gerçekten gören var mı??

bende geçen sene leg magic aldım.
hergün az da olsa kullandım ama bir sonuç aldığımı söyleyemem.
Faydasını gören arkadaşlar nasıl kullandığı hakkında bilgi verebilirse sevinirim.

bende geçen sene leg magic aldım.
hergün az da olsa kullandım ama bir sonuç aldığımı söyleyemem.
Faydasını gören arkadaşlar nasıl kullandığı hakkında bilgi verebilirse sevinirim.

siz nasıl kullandınız? ben de almayı düşünüyorum ama kararsızım.

kullanıp sonuc alan varm arkadasla.. işe yaarmı acaba

bunu alıp sonuç alan varsa ben de alıcam kızlar sonuç alan var mı ?

bende aldım bakalım henuz üstünde durmayı beceremiyorum cok zor geldi:KK76::KK76:

canım zor mu kullanılıyor ?

çok acil yorumlarını bekliyorum canım..

evet canım cok zor toplam 5 dakika bile yapamadım ama bacak içlerim hala acıyor guzel calıstırdı belliki

Son düzenleme:
evet canım cok zor toplam 5 dakika bile yapamadım ama bacak içlerim hala acıyor guzel calıstırdı belliki

canım acaba alete alışınca daha mı rahat kullanılır ?
çünkü ben ilk eliptik bisiklete kullandığımda da zorlanıyordum 15 dk zar zor yapıyordum, şimdi 40 dkyı geçebiliyorum, sıkılmasam 1 saat bile yaparım..
biraz daha kullan bakalım,memnun kalırsan ben de almayı düşünüyorum..

bu akşam biraz daha iyidim 4 parti 15 defa duz yaptım dizleri bukup popoyu dısa cıkartıp 2 parti yaptım birde yan yaptım
leg magic üstünde bir sürü yöndem denedim :) bel ve bacak arasında butun kasları calıstıgını hissettim . hala ağrım var ve daha önce hiç ağrımayan yerler.
1 hafta sonra ölçücem bakalım sonuc ne olacak

Slm kızlar, bende dün ilk kez kullandım leg magıcı. Aman Allahım o ne!15 dk da bu kadar efor sarfettirebilecek başka bişi olduğunu sanmıyorum. Başlangıçta bi dizi uyarı vardı, dikkatli olun az yapın, kalbiniz varsa uzak durun vs. Üzerine ilk çıktım aa kolaymış,ne var bukadar uyarı sıralayacak dedim. Ama cd siyle birlikte 15 dk yaptım ki sonunu tamamlayamadım bile, kalp krizi geçiriyorum sandım. Soluğumun normale dönmesi 15 dk sürdü :KK76: cd deki kadın öyle kolay yapıyo ki, tabii o yılların sporcusu. Bi kadının vücuduna bi kendiminkine bakıp iice gaza geldim :KK5:Napıp edip şu önümüzdeki yaz bari utanmadan şort giyecek seviyeye gelmeliyim. Bacakları iyi çalştırıyo ama sabah uyandığımda hiç ağrı yoktu, yorumlarda bacaklarım feci ağrıdı filan yazmışlar acaba ben mi doğru yapamadım. Ara ara deneyimlerimi yazıcam. Hatta akşama buraya bacak,basen, göbek ölçülerimi yazıp gelişmeleri aktarıcam. Hadi kızlar şu kalın bacak, basen ve selülit belasından beraber kurtulalım :KK3:

Slm kızlar, bende dün ilk kez kullandım leg magıcı. Aman Allahım o ne!15 dk da bu kadar efor sarfettirebilecek başka bişi olduğunu sanmıyorum. Başlangıçta bi dizi uyarı vardı, dikkatli olun az yapın, kalbiniz varsa uzak durun vs. Üzerine ilk çıktım aa kolaymış,ne var bukadar uyarı sıralayacak dedim. Ama cd siyle birlikte 15 dk yaptım ki sonunu tamamlayamadım bile, kalp krizi geçiriyorum sandım. Soluğumun normale dönmesi 15 dk sürdü :KK76: cd deki kadın öyle kolay yapıyo ki, tabii o yılların sporcusu. Bi kadının vücuduna bi kendiminkine bakıp iice gaza geldim :KK5:Napıp edip şu önümüzdeki yaz bari utanmadan şort giyecek seviyeye gelmeliyim. Bacakları iyi çalştırıyo ama sabah uyandığımda hiç ağrı yoktu, yorumlarda bacaklarım feci ağrıdı filan yazmışlar acaba ben mi doğru yapamadım. Ara ara deneyimlerimi yazıcam. Hatta akşama buraya bacak,basen, göbek ölçülerimi yazıp gelişmeleri aktarıcam. Hadi kızlar şu kalın bacak, basen ve selülit belasından beraber kurtulalım :KK3:

canım seninkinin markası ne ve nerden ne kadara aldın acaba ?

canım seninkinin markası ne ve nerden ne kadara aldın acaba ?

Ya işte böyle,benim gibi hem evli hem bebekli hem çalışan insansanız akşama yazıcam dersiniz bidaha taaa 20 gün sonra yazarsınız :26: buraya yazdıktan 4 gün sonra yapamadım leg magıcı, çok zorlandığım için bıraktm. Çok kızdım kendikendime hani bu defa azimli olucaktım diye. neyse 3gün önce tekrar başladım, meğer ben kadından daha hızlı yapıyomuşum hareketleri ve bacaklarım yerine kollarıma yükleniyomuşum. Bunu keşfettim ve daha az yorulmaya başladım. ama geçen sefer 2.günden itibaren feci ağrılarım olmuştu,bu sefer hiç yok.işe yaramıyomu diye moralim bozuluyo :2: ben hepsiburadadan delta leg magıc aldım, 74 liraya,kampanyalıydı. Güzel bi alet,kalitesi iyi memnunum. Bu defa su içmeye ve yediğime içtiğime dikkat etmeyede çalışıyorum. Zorla günde 1 lt su içiyodum,şimdi ikiye çıkardım. Yediklerimi bikaçgün yazdım normal bir diyetin 3 katı :26: yavaş yavaş azaltıyorum işte yağlıyı, tatlıyı. leg magıc le birleşince umarım işe yarar.

Ya işte böyle,benim gibi hem evli hem bebekli hem çalışan insansanız akşama yazıcam dersiniz bidaha taaa 20 gün sonra yazarsınız :26: buraya yazdıktan 4 gün sonra yapamadım leg magıcı, çok zorlandığım için bıraktm. Çok kızdım kendikendime hani bu defa azimli olucaktım diye. neyse 3gün önce tekrar başladım, meğer ben kadından daha hızlı yapıyomuşum hareketleri ve bacaklarım yerine kollarıma yükleniyomuşum. Bunu keşfettim ve daha az yorulmaya başladım. ama geçen sefer 2.günden itibaren feci ağrılarım olmuştu,bu sefer hiç yok.işe yaramıyomu diye moralim bozuluyo :2: ben hepsiburadadan delta leg magıc aldım, 74 liraya,kampanyalıydı. Güzel bi alet,kalitesi iyi memnunum. Bu defa su içmeye ve yediğime içtiğime dikkat etmeyede çalışıyorum. Zorla günde 1 lt su içiyodum,şimdi ikiye çıkardım. Yediklerimi bikaçgün yazdım normal bir diyetin 3 katı :26: yavaş yavaş azaltıyorum işte yağlıyı, tatlıyı. leg magıc le birleşince umarım işe yarar.

canım bırakma lütfen kendini, bebek uyurken yap hiç değilse, sessiz bir alettir diye tahmin ediyorum..

Bebeğim sağolsun 10dan önce uyumuyo, gürültülü bir alet ya. Bide gece 10 dan sonra çok zor oluyo, günün yorgunluğunu iyice hissediyo insan vücut zorlanıyo belli bi saatten sonra. Neyse eşimden yardım istedim, her akşam 9buçuk gibi 15-20dk bakıyor bebeği ben sporumu yapıyorum. 4gündür yapıyorum kesintisiz, inşallah aralıksız devam edersem 1 ay sonra değişiklik varmı yazarım. Ben pilateste yapmıştım bikaç ay ama en az 45 dk sürüyo hem vaktim olmuyo, hem sıkılıyorum. Bu 15 dk da bitiyo, o güzelliği var.

Arkadaşlar bu aleti ilk defa bugün gördüm internette, biraz geç oldu ama tam benim aradığım alet galiba:) Benim belim ince, basenlerim ve üst bacaklarım geniş. En sorunlu bölgem üst bacaklarımda iç kısım. Yani çok zayıf olduğum zamanlar bile etek giydiğimde bacaklarım birbirine sürter. Tatilde hiç şort giymem ben, hep etek giyerim. Yıllardım en büyük problemim. Şimdi birde epeyce kilo aldım, iyice bıngıl bıngıl oldu:KK43:
Bu aleti tavsiye edermisiniz? Kas istemiyorum, sadece incelsin ve toplansın istiyorum. Yürüyüş ve diyete başladım, ama üst bacaklarım için ekstra bişeyler yapmam lazım. Bu aleti düzenli kullanıpta bacakları incelen varmı?

Kızlar ben 3 hafta düzenli yaptım ama bir fark göremedim. Ama şu var hepimiz çok aceleciyiz, yıılların birikimi bikaç haftada erisin istiyoruz :KK9: bir fark göremediğim için motivasyon düşüklüğü oldu tabi bende. Bacakları çok iyi çalıştırıyo ama şu var hani yağların gerçekten erimesi için uzun egzersiz yapmak lazım diyolar biz boşuna mı yapmış oluyoruz bunu? Bir bilen yardımcı olsa:KK76: bi diyorum 15 dk da yağ mı eriri bi diyorum selülitlere faydası olur bari ama benim durum okadar kötü ki 3 ayı bulur netice almam.

konu üzerinden baya geçmiş alanlar bir yararını gördülermi bende almayı düşünüyorumda

X