Başıma büyük bir dert fırtınası geliyor yorumunuza ihtiyacım var.

Cehennem şeyleri bittiyse konu sahibine bir şey sorabilir miyim :işsiz:
Sevgili konu sahibi,
Olan olmuş artık, geçmiş için yapılabilecek bir şey yok. Bebeğinizi sağlıkla büyütün.
İlk mesajınızda da ailenizi çok sevdiğinizden bahsetmişsiniz, son mesajlarınızda da kaybetme korkusu yüzünden gerçekleri anlatamadığınızdan bahsetmişsiniz.
Peki bunca sevgi arasında bunca zaman nasıl hiç görüşmediniz? Öğrenciymişsiniz, yaz tatilinde niye gelmiyorsun diye sormadılar mı size? Neyi gerekçe gösterdiniz? Ya da çıkıp da biri seni özledik sen gelmiyorsun biz bari gelelim demedi mi?
Ben mi kaçırdım yurt dışında mı yaşıyorsunuz? Aynı ülke içinde bunca zaman görüşmemek pek mümkün değil.
Evet her şeyi bırakıp buna takıldım:KK70:

Bir bebek için evlendiniz hamile kaldığınız için ve eşiniz ile bu canım cicim olayı bebek olunca hep böyle gidecekmi acaba bu çok büyük bir soru bu elde bir ikincisi aileden çok ilerde siz pişman olursanız ne olacak burası önemli şimdi 22 yaş toylugu ile bana kızıp akıl verirsiniz belki ......keşke ailenize soyleseydiniz bence en başında olayın ....Şimdi sakın eğitimi bırakıp çocuklu mutlu aile hayatına Bırakmayın kendinizi bundan emin olmayın diyorum zaten evlenecektik erkene aldık diyorsunuz ama içinizde kalan şeyler ilerde sizi zorlayacak bunu bilin umarım ilerde pişman olmazsınız başına buyrukluk iyi bir huy değildir özellikle para kazanmiyorken ve evlilik göründüğü gibi değildir herkes için ...İlerde sen kendin yaptın lafını sık duyacaksınız diye düşünüyorum çocuk karninizda durduğu gibi durmayacak asıl olay anne ve baba olunca başlayacak yaşayıp göreceksiniz

Annem benim en yakın arkadasım böyle bi durum olsa sanırım yine koşar ona anlatırdım .
Kınamak yada neden kürtaj gibi konulara girmiyorum

Dini içerik yasak diyoruz ama kime diyoruz acaba?
Dini içerik deyince Müslümanlıkla alakalı yazmak yasak diye anlayanlar var, hayır efendim dini içerik demek tüm dinleri ve mezhepleri ve dahi ateistlik ve deistliği de içermektedir zaten bu sebeple kurallarda geneli kapsasın diye “dini içerik” olarak tanımlanmıştır.

Bilen de bilmeyen de bildiğini zanneden de yazıyor sonra hem ortalık karışıyor hem de inançlara saygısızlık oluyor.

Mesih denmiş, peygamber efendimizin soyundan gelecek denmiş, keşke okumak için okumasanız da gerçekten anlayarak okusanız kutsal kitabımızı, Mesih İsa Peygamberin isimlerinden biridir, Âl-i İmran 45, Nisa 171. ayetler.

Şimdi gidip kendi dilimi de kırbaçlayacağım dini konulara girdiğim için ama rica ediyorum site kurallarına uyun.

Konu sahibi size ailesiyle ilgili soru sormuş dini konulara girin dememiş, kaldı ki zaten dini konular yasak.

X