Başıma gelmez dediğim herşeyi full hd seyrediyorum

Böyle bir konu vardı. Komşu kızı devamlı eve ders çalışma bahanesiyle geliyordu. Enson eşiyle ilişkisi olduğunu öğrenmişti üye. Boşamıştı kocasını
Hatırlıyorum ders çalışma bahanesiyle eve sızmıştı kız. Hamilelik kürtaj her şey vardı.
İnş bu konu da komşu kızın uydurmasıdır.

Konu sahibi, söylesenize de kız eşinize mesaj atsın. Görüşelim buluşalım desin bi ışık yaksın. O zaman belli olur. Ama çok üzüldüm

Canım, hamileymişsin. Bu süreçte değmeyen biri için kendini ve bebeğini üzme lütfen.
Araştır, delillerini topla ve gerçekse boşa tabii ki.
Yani ne denir ki?
Bu adam komşuya ne zamandan beri yürüyormuş, ne dedi kız?

komşu kızı eşinle ne konuşuyorda konuşturmaya çalıştı
Arıyormş demekki arama kayıtlarını attı kız. Gizli numaradan arıyomş açmıyor diye bide
Ne alaka kızı araması zaten. Yani araması bile benim için aldattığına yeterli sebep
Bencede benim şuan amacım delil toplayıp avukata gitmek
Lütfen ergenin biri bizimle testis geçiyor olsun
Keşke,
Malesef ki
Konuyu okuyunca yeni uye fake konu mu dedim ama yok.cok uzuldun insallah kiz yalan soyluyodur cok kotu bi durum.sakin olun bakalim detay kanit getirsin size.
Eşimin aldattığına inandm şuan inşallah kızın yalanıdır
Böyle bir konu vardı. Komşu kızı devamlı eve ders çalışma bahanesiyle geliyordu. Enson eşiyle ilişkisi olduğunu öğrenmişti üye. Boşamıştı kocasını
Boşanma olacak benimde delil topluyorum

9 yıldır susmusmu ve sizden yalnızca 2 yaş küçük. Neden katlanmis bu tacize ve 9 yıl siz farketmedinizmi herhangi bir sey

Elle tutulur birşey bulamazsanız bir cacık olmaz bu işten. Ses kaydı,görüntü kaydı falan almaya çalışsın. Kızı sizin eve cagiriyorsa gizli kamera koyun. Ben böyle neler neler yakaladım ya aklınız şaşar yani. (Eşle ilgili değil)

Aramaları attı mı eşin gerçekten aramış mı

Ameliyat oldunuz demişsiniz kız için bi engeli var mı? Böyle bi adam mı eşiniz yada ne bileyim aldatmaktan bile iğrenç çünkü bu 9 sene boyunca komşu kızını taciz etmek, korkunç.

Ayrıca bu işin içinde bir bit yeniği var.
Bu kız neden bunu ortaya çıkarmaya çalışıyor illa ki?!
Aşık olabilir bosansinlar diye yapıyorsa belki.

Hatta belkide adam buna bosanacam diye yalan lar atiyordu bu da bikti kendisi devreye girdi.

Her türlü hamile olan konu sahibinin güçlü durusu ve sakinligi taktire şayan

Ararsa aramayı kaydetsin veya kızı bir gün çağırın hoparlöre versin tüm konuşmayı yanınızda konuşsun veya yazışsın .illaki dediği gibi bir durum varsa delil elde edersiniz. Hamile bir kadına kolay kolay söylenecek bir şey değil üstelik inşallah bir an önce açığa kavuşur önemli olan siz ve bebeğiniz

Arıyormş demekki arama kayıtlarını attı kız. Gizli numaradan arıyomş açmıyor diye bide

onu demiyorum hani anlaşmışsınız ya komşu kızıyla konuşturmak için eşini kız da aramış ne konuştular telefonda?
komşu kızı arayınca bir adam ne muhabbeti yapıyor komşu kızıyla onu soruyorum

9 yil mi 9 yildir boyle yapmis ve ses etmemis oyle mi?peki anlamadigim madem niyetini biliyor neden onunla konusmaya onun bulundugu ortama girmeye devam etmis
9 yıldır evliyim bekarkende yapıyomş evlendikten sonra zaten aramakla taciz etmiş sadece
Ben kızı evime hiç sokmadm pek sevmem kendisini. Konuştuklarını atacak bana. Evime gelirse eşim durmaz gider zaten
Onuda planladm eşimi kıvama getirsin buluşmaya çağıracak kanıt bulmadan buluşmaya gitmesi bişe ifade etmez ki kızı da suçlayıp işin içinden çıkabilir
Malesef ki hamileym canm. 9 yıldır evliyim benden öncede kız kaynanamlara geldikçe tek gördükçe sıkıştırıyomş kızda kaçıyodm diyo
9 yıldır susmusmu ve sizden yalnızca 2 yaş küçük. Neden katlanmis bu tacize ve 9 yıl siz farketmedinizmi herhangi bir sey
9 yıldır ben evliyim. Bende öncede yapıyomş. Neden böyle bişey yaptığını anlamadm gerçekten hiçtw beklemezdim
Elle tutulur şuan bişey yok arama kayıtları var sadece ama ses kaydı almamş bilmiyorum dedi almayı. Onu öğretemem gerek ki elle tutulur kanıtım olsun.
Aramaları attı mı eşin gerçekten aramış mı
Aramş gizliden aramş normal aramş gözümle gördm malesef
Ayrıca bu işin içinde bir bit yeniği var.
Bu kız neden bunu ortaya çıkarmaya çalışıyor illa ki?!
Aramalarından bıktm herşeyi göze aldm sana yazdm dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…