Başıma gelmez dediğim herşeyi full hd seyrediyorum

Eski bi’ konu geldi aklıma. Komşusunun kız kardesi sürekli ders çalışma bahanesiyle kocasıyla takılıyorlardı. Sonra kız hamile kalmıstı. Bosanmıslardı. Çok etkisinde kalmıstım olayın. Umarım toparlanmıstır.

Bence cok sakin davranın fevri davranmayın. Gözle bir şeyler görünceye duyuncaya kadar bekleyin. Kızda pek masum gibi gelmedi bana 9 sene nedir nasıl beklemis de su an ne yapmısta dayanamayıp söylemis. Takip edin.

9 yıldır susmusmu ve sizden yalnızca 2 yaş küçük. Neden katlanmis bu tacize ve 9 yıl siz farketmedinizmi herhangi bir sey
niye katlanmis diye sormayi cok abes buluyorum . kiz cevre baskisindan korkmus olabilir bu bir .
ikincisi surekli yapmamis olabilir adam mesala her haftabyazmiyodurda 3 4 ayda bir kafasina esince boyle konusuyodur . oyuzden kizdan eski aramalari mesajlari alip baksa telefonundan daha iyi olur .bide konu sahibi evde yokken yaziyirmus kinu sahibi gene 2 3 gun ortadan kaybolursa boyle bir oryam hazirlayip bekleyebilir .evde yokken kica mesaj atip ararsa elinde delil olur .

Adamın suçu ispatlanmamis halen.belki kız önce eşinizi kendi aradı,eşiniz geri dönüş yaptı, sonra da telefonundan kendi aramalarini sildi. Çok manyak var böyle Ali Cengiz oyunu oynayan. Konuşma süreleri ne kadar peki? Çağrı olarak mı kalmış? Ee bu kadar istekle kızı aradı,acmayinca numarayı gizleyip aradı diyelim ki cevap alamayınca bir mesaj atmaz mi eşiniz? Neden acmiyorsun diye

Şimdi ya kız doğru da söylüyordur ya da eşiniz de gözü vardır. Ancak oratada arama kaydı varsa kızın sözü daha ağır basıyor. İyi gözlemleyin.

Sinirim bozuldu ya vallahi billahi şu dünyadan artik tiksindim yav alt tarafi adam olacaksin seveceksin sayacaksin nedir bukadar zor olanNe eş olabiliyorlar artik ne komşu ne arkadaş bu kadar niye koktu herkesin kalbi.Allah yardimcin olsun insallah yalandir ama gerceksede Rabbim yolunu hep açık etsin iyi insanlar çıkarsın karşına insallah

9 yıldan bahsediyor yalnız

Bana kız atıyor gibi geldi. Hemen kocanıza yüklenmeyin emin olmadıkça kocanızla yüzleşmeyin.
Bekliyorum eşimin haberi yok zaten kanıtım olmadan bişey demem
Ameliyat oldunuz demişsiniz kız için bi engeli var mı? Böyle bi adam mı eşiniz yada ne bileyim aldatmaktan bile iğrenç çünkü bu 9 sene boyunca komşu kızını taciz etmek, korkunç.
Kız bayılıyodu ama kafasında hasar kaldımı bilmiyorum. 9 seneden de fazla her zaman değilmiş zaman zaman ayarıp yapıyomş. Çokta bilgiye sahip değilim. Kanıt getirmeden de bişey yapamıyorum
Sen yokken ariyor maden esin 1 günlük de olsa git evden anneme gideyim kafa dagitayim de kizi arayacakmi o aksam bakalım böyle bi plan mi yapsan
Annemdeym şuan. Yarn deneyecek arayacak
Konu sahibi arama kayitlarina bakarken esinizin aradigina emin olun.o detayi kacirmis olabilirsiniz arama karsi taraftan mi gelmis.
Eşim aramış
Aşık olabilir bosansinlar diye yapıyorsa belki.

Hatta belkide adam buna bosanacam diye yalan lar atiyordu bu da bikti kendisi devreye girdi.

Her türlü hamile olan konu sahibinin güçlü durusu ve sakinligi taktire şayan
Kız kafayı takmış olabilir ama eşimin amacı aşk değil orası kesin. Elimde bişey yok ki ne yapabilirim
9 yıldır ses etmiyorsa kadın, tahminimce şimdi aranızın bozulmasını istiyor. Iyi niyetinden anlattığını düşünmüyorum. 9 sene neyi beklemiş
9 senenin önceside de var malesef
Söyledim kaydedicek. Bende dedim keşke çocuğum olmadan söyleseydin bende işimi bilirdim dedim. Korktm beni yanlış anlarsn diye dedi
Banada kiz masum gelmedi hic.var bunun icinde bi iş
Bakalım bende kanıt olmadan 2 tarafıda suçlamak istemiyorum
Benm anneme gittiğimi söylemiş dertleşelim bize gel falan demiş kızda ben evde yokum diye gitmemiş. Zaten bize gitmesi imkansız herkes birbirini tanır ve apartman aile apartmanı beni şüphelendi ren o oldu. Kız deseki dışarı çağırdı inanıcam
Sık aramalar var ise ve konuşulmuşsa iki taraf da suçludur benim gözümde ve bu aldatma sayılır
Sık değilde kısa kısa konuşmalar olmuş bişeyleri bahane edip eve çağırmış kız benşm evde olmadığımı öprenince gitmemiş
Yapmamistir diye dusunmek istiyorum.hamile esini komsu kiziyla hemde 9 yil boyunca aldatmamistir umarim
Yok 9 yıldır ara ara arayıp eşimde annesine gitti canm sıkıldı dertleşelim mi diye arıyomş işi yatak muhabbetine götürmeye çalışıyomş. Kız rahat bir kız değil ailesi sıkı öyle rahat telefonda da konuşamaz mesajlaşamazda kızı iyi tanıyorm. Kız belki sevmiş olabilir eşimin amacı tamamen kullanmak

İşte sadece bir iddia,9 yıldır kız sustu sustu da şimdi mi açıldı ağzı demezler mi adama
Bende onu dedim işte. Başka bir ş var bunun içinde. Taciz olmadığına eminim ama. Karşılıklı rızalı ilişki gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…