Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar başımda (saç diplerinde) sivilceler var...yardım lütfen...

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

Ceylin_naz

İnne meal usri yüsra
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2007
2.322
960
46
merhaba kızlar konuyu doğru yeremi açıyorum bilmem ama cilt problemi olduğu için burayı seçtim,
kızlar başımda saçlarımın arasında kaşıntılı kızarıklık gibi küçük sivilceler var ve kaşınırkende çok acıyorlar normalde karma bir cilt yapısına sahibim yüzümde arada bir sivilce çıkar bu şu anda yüzümde sırt ve göğüs bölgemdede var sivilcelenme en yakın zamanda dr gideceğim ama böyle birşey başına gelen varmı acaba :çok üzgünüm:

merhaba kızlar konuyu doğru yeremi açıyorum bilmem ama cilt problemi olduğu için burayı seçtim,
kızlar başımda saçlarımın arasında kaşıntılı kızarıklık gibi küçük sivilceler var ve kaşınırkende çok acıyorlar normalde karma bir cilt yapısına sahibim yüzümde arada bir sivilce çıkar bu şu anda yüzümde sırt ve göğüs bölgemdede var sivilcelenme en yakın zamanda dr gideceğim ama böyle birşey başına gelen varmı acaba :çok üzgünüm:

ceylin bende senin gibi karma bi cilde sahibim ve bu şikayetlerin bendede var aslında yeni oluşmaya başladı ve bende hiç böyle bişe olmazdı bence birazda mevsimsel mevsim değişikliğinden benim cildim her sene böyle reaksiyonlar yaşıyor ben hiç birşey kullanmıyorum zamanla geçiyor.:içelim:

öncelikle geçmiş olsun
Saçınızdaki sivilcelerle ilgili yazdığınız mesaj için sizi rahatsız ediyorum
Umarım inşallah geçmiştir
Benim de kızımın saçları çok yağlı ve ve iki yıldır kaşıntılı sivilceler var gitmediğimiz dr kalmadı
Çok kararsız ve üzgünüm
Sizin sorununuza çok benzediği için size yazıyorum
Size yazabilmek in üye oldum
İnşallah mesajımı görürsünüz
Kızım 13 yaşında bu arada
Şimdiden çok teşekkür ediyorum

X