Basimdan gecenler......

Allah'tan babacığınız varlıklıymış da sizi kimsenin göremeyeceği yerlere göndermiş, okuyamayacağı okullarda okutmuş bla bla...

pardon da kuzum hayattaki tek başarınız, rahmetli babacığınızın size sunduğu imkanlarla kurduğunuz profilin havasını atmak mı? neden her paragrafta en az 3 kere varlıklıyım, eğitimliyim cümleleri kurmaya özen gösterdiniz? kendinize "piyango" yakıştırması yaptınız?

egonuz.. nasıl diyeyim? içimi şişirdi..
Katilmamak elde degilll

Ben de böyle düşünüyordum yani paramı eşime vermemeyi planlamıştım ama beni gerçekten kendime getirdi. Bekledi bekledi ve çok iyi bir iş sahibi oldu, gerçekten benden fazla kazanmaya başladı. Acaba para için mi benle dediğim adam kazandığı tüm parayı bana veriyor birikim yap diye. Erkeğine göre değişiyor yani. Ben de daha 6 ay öncesine kadar ondan kat kat fazla kazanıyordum.. Şimdi ağzım açık onu izliyorum. Şüpheciliğim yüzünden kendimden utandım. Ona söylediklerim vicdanımı sızlatacak bir ömür boyu..
Senin durumun farklı tabi, güvenmiyorsan adımını ona göre at. Ömür boyu senden az kazanacaksa ve seni ezdirecekse ailesine kazandığı kadarını koy sende masaya. Gerisini annen adına birikim yapsın. Bu türlere yaranılmaz, hem paranı alır hem ruhunu.

Mıras yoluyla edınılmıs mallar zaten bosanma durumunda paylasıma acık degıldır.. Keske o üstün derecelı egıtımınızı tamamlarken bunlara dıkkat cekseydınız keske..

Kayın valıdenızle kulturunuz bır degıl Her turlu denk degılsınız..Çatışıyor olmanız cok normal.. Sizi anlaması ve sizin naif yapınıza uygun davranması zaten beklemeyın ama sizinde onun dilinden konuşmaya calısmanızı yakıstıramadım.Sizi hiç bir zaman anlamayacak ve emın olun hıc bır zaman haklı bulmayacak zaten..

Esınızı alıstırmanız da hıc dogru olmamıs.. Ben evlenecegım zaman ılk ogutler bana her yuku uzerıne alma oldu hanım teyzelerden.. İlk işim maddı sorumlulugu esımın omuzlarına vermek oldu.. Keske hıc karısmasaydınız..

X