Başlık bulamadım inanın ki :(

bu doktr. verdikleri geçiçi tedaviler. boşuna vakit harcama. alerji igneleri bir kerelik degildir. mesela ilaç 3 aylık hazırlanır. sen bunu 3 ay belli periyodlar kont. giderek kendine enjekte edersin. sonra doz azaltılır veya cogaltılır. uzun vadeli ve baya etkili ignelerdir.
ayrıca lerji igneleri ilaç degildir. neye alerjin var onu yavaş yavaş vucuduna enjekte edilir.
mesela polene alerjin var. ignenin içinde sıvı polen ( anlaman için böyle yazıyorum ) var. o dozu kendine yaptıktan sonra vucut polene alışır ve başıgıklık sistemin onun yabancı madde olarak görmemeye ona alışmaya başlar.
alerji igneleri böyle alışır. vucudu o maddete alıştırmak sistemi ile calışır.
alerj, bagışıklık sisteminin, vucuda giren veya temas eden maddenin, savaşılacak ve atılması gereken bir madde olarak görmesidir. tepkisi de reaksiuyonlardır.
mesela güneş alerjisi diyelim var. direkt güneşe cıkmamalısın.
glueten alerjisini muhakkak araştır.
ayrıca b12 ve d vitamini eksikligin var mı kanda basktır. varsa dokt. zaten geregini yapacaktır.
cunku bazende bu vitamin eksikligi cillte yaralar acılmasına, alerjin varsa bile daha yogun gecirmene sebep olur.

Doktorum kimisine iğne tedavisi uyguluyormuş ben sormamıştım ama bi daha gittiğim zaman söyleyeceğim. Vitamin eksikliği vardı bende d vitamini. Vücudumda inanılmaz yaralar var ve izleri geçmiyor

Doktorum kimisine iğne tedavisi uyguluyormuş ben sormamıştım ama bi daha gittiğim zaman söyleyeceğim. Vitamin eksikliği vardı bende d vitamini. Vücudumda inanılmaz yaralar var ve izleri geçmiyor
d vitanini isteee . yada güneşe cık. netten hangi saatlerde ne şekilde d vit. alırımı oku.
yaralar geçer gecer merak etrme... cilt kendini yeniler.
güneş alerjin yoksa tabi güneşe cık.
birde bagırsakların için probiotik yogurt ye.

alerji ve immünoloji uzmanı ile görüştün mü hiç ..... çünkü kan değerlerine bakılıp tedavi grubuna giriyorsan tedavisi var... bende sürekli hap alıyordum ... tüp bebek tedavisi görecektim bırakmam gerekti evi her 2 güne bir süpürdüm tozunu aldım.. birde yürüyüş spor çok iyi gelmişti ... yazınızı okuyunca nerdeyse 6 7 aydır belki de daha fazla zamandır kullanmıyorum ve çok şükür iyiyim.. iyi bir alerji ve immünoloji uzmanı ile mutlaka görüşün göğüs hastalıkları uzmanı pek bilgilendiremeiyor malesef

şuan gittiğim alerji doktorunu çok önerdiler ben de yeni başladım bakalım sonuç ne gösterecek.. 2 günde bir süpürme şansım yok çalışıyorum

şuan gittiğim alerji doktorunu çok önerdiler ben de yeni başladım bakalım sonuç ne gösterecek.. 2 günde bir süpürme şansım yok çalışıyorum
bende çalışıyorum eve gidince hemen alıyordum etrafı dip köşe değil en azından yattığın odayı bir kat süpür ya da şu mutfakta el gırgırları varya onla köşeleri çek nemli bez ile toz al komidin varsa yetiyor 10 dakiknı bile almıyor düzeldin mi biraz haftada bir yetiyor

anladım deneyeyim :) teşekkürler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…